Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:33
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

2 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце
Каній Вадим 2 89 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Комлик Валерія 2 89 2 Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Фесенко Дмитро 2 89 2 Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Шевцова Валерія 2 89 2 Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Ахмедов Руслан 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ахмедова Рузана 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Бабій Світлана 2 88 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Бипко Денис 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гончарова Діана 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Киш Ольга 2 88 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Колопельник Анна 2 88 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Коротнєва Ксенія 2 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Павлов Никита 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Руда Єлизавета 2 88 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Рудий Данило  2 88 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Соцький Руслан 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Черкасов Владислав 2 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Біліченко Арсеній 2 85 2 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Бондаренко Олександр 2 85 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Васенін Максим 2 85 2 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Воронов Максим 2 85 2 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Пащенко Артем 2 85 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Перебейнос Катерина 2 85 2 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Побірська Вероніка 2 85 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Селіверстов Ігор 2 85 2 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Сергієнко Роман 2 85 2 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Стєбаєв Олексій 2 85 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Фесенко Каріна 2 85 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бекетов Денис 2 83 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Горчинський Даніїл 2 83 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Грибов Данило 2 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Дудченко Кирило 2 83 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Зуб Юлія 2 83 2 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Карелова Олександра 2 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кириченко Єва 2 83 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Ламтєв Сергій 2 83 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Мовчан Каріна 2 83 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Пашанов Андрій 2 83 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Радіоненко Варвара 2 83 2 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Смук Марія 2 83 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Степанова Анна 2 83 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Султан Артур 2 83 2 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Терьошина Софія 2 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Чепурна Аліна 2 83 2 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Дорохіна Дарина 2 80 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Дяченко Кирило 2 80 2 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Захаркін Назар 2 80 2 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Куліков Анатолій 2 80 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Макєєва Анастасія 2 80 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Чміль Денис 2 80 2 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Ставицька Анна 2 78 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Хміль Софія 2 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Алексєєнко Іван 2 78 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Бордак Іван 2 78 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Кириченко Кіра 2 78 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Лугініч Матвій 2 78 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Удод Артем 2 78 2 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Висицький Віктор 2 76 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Вдовиченко Крістіна 2 76 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Заярна Владислава 2 76 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Бараболя Олександр 2 73 2 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Залавський Герман 2 73 2 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Мінніков Іван 2 73 2 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Піонковський Кирило 2 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Рябкова Софія 2 73 2 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Смирнов Тимур 2 73 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Хвиль Владислава 2 73 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Глиб Нікіта 2 71 2 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Ейсмонт Денис 2 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Жилюк Олександр 2 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Синько Таісія 2 71 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Акименко Владислава 2 70 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Лосенко Анастасія 2 70 2 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Маслій Алевтина 2 70 2 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Митченко Софія 2 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Попова Анастасія 2 70 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Попова Єлизавета 2 70 2 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Радовський Микита 2 70 2 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
ІІІ місце
Бакурака Тимофій 2 69 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Власова Мар'яна 2 69 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Зайцева Аліна 2 69 3 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Козирєв Данііл 2 69 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кондратюк Діана 2 69 3 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Набока Нікіта 2 69 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Назаренко Орина 2 69 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Огнєва Мілана 2 69 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Хіміч Кирило 2 69 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Кузіна Анастасія 2 66 3 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Плис Данііл 2 66 3 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Кулик Вероніка 2 64 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Курило Ігор 2 64 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Сербенюк Аліна 2 64 3 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Шевченко Злата 2 64 3 Підставківський НВК « ЗОШ I ступеня - ДНЗ» Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області Черкаська с. Підставки
Бакурака Артем 2 61 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Горніченко Ганна 2 61 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Жевноватченко Єгор 2 61 3 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Ізотова Ельміра 2 61 3 КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради Запорізької області Запорізька с. Басань
Кравченко Ілля 2 61 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Усенко Софія 2 61 3 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Барвінкова Ангеліна 2 59 3 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Гришин Павло 2 59 3 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Коробка Милана 2 59 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Неліпа Валерія 2 59 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Федорчук Микита 2 59 3 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Шморгун Володимир 2 59 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Безрученок Мілана 2 57 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Лисюк Дмитро 2 57 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Монахова Катерина 2 57 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Рябець Кирил 2 57 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Сизова Наталя 2 57 3 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Золотар Іван 2 54 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Мишлявкіна Валерія 2 54 3 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Рудаков Ярослав 2 54 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Божков Матвій 2 50 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" філія КЗ "Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Донецької області Донецька с. Новоселівка
Васенко Матвій 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Волевач Марія 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Гуржій Денис 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Дудкін Максим 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Касаткін Богдан 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кім Кіра 2 50 3 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Кобець Вікторія 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Коваленко Матвій 2 50 3 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Когут Олена 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Коробко Ілля 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Малаш Андрій 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Носкова Софія 2 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Павленко Іван 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Плахотін Ілля 2 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Приймак Ганна 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Пухова Поліна 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Рябченко Юлія 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Семенова Софія 2 50 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Циганко Дмитро 2 50 3 Український ЗЗСО І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Українка
Шевченко Іван 2 50 3 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Шуліка Максим 2 50 3 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021