Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:05
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Бубельний Володимир 6 68 3 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Занченко Аріна 6 68 3 Новогродівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька Новогродівка
Лаханський Владислав 6 68 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Троценко Артем 6 68 3 Желаннівський НВК : ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ  Донецька смт Желанне
Чернова Ірина 6 68 3 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради Полтавська м. Полтава
Карпенко Валерія 6 66 3 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Матвєєва Софія 6 66 3 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Мокляк Анастасія 6 66 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Пайцун Діана 6 66 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Петренко Світлана 6 66 3 Горбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Горбове
Пирха Олексій 6 66 3 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Яценко Артем 6 66 3 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Задоєв Дмитро 6 64 3 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Запасний Дмітрій 6 64 3 НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська с. Дмитрівка
Музичук Ілля 6 64 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Солоха Яна 6 64 3 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Ульяницкий Ярослав 6 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Антонов Антон 6 62 3 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Верховод Анастасія 6 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Гаврилюк Богдан 6 62 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Котрікова Єлизавета 6 62 3 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кушнарьова Ксенія 6 62 3 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Максимів Ольга 6 62 3 Гарасимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с.  Гарасимів
Мартиненко Євген 6 62 3 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Мурсагулова Аміна 6 62 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Дудкін Максим 6 60 3 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Коняхіна Дар’я 6 60 3 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Рибалка Марія 6 60 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Черняєва Дар'я 6 60 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Василенко Уляна 6 57 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Грицаєнко Вікторія 6 57 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Лебединський Данило 6 57 3 НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська с. Дмитрівка
Сторчак Вікторія 6 57 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Усик Костянтин 6 57 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Ярмола Анастасія 6 57 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Ісаков Єлисей 6 55 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Кацанюк Микита 6 53 3 КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Коцарь Анастасія 6 53 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Пробончук Анастасія 6 53 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Різник Катерина 6 53 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Бажанова Катерина 6 51 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Гринь Дарина 6 51 3 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Капітула Анастасія 6 51 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Ховайба Володимир 6 51 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Хрестін Олексій 6 51 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Бондар Поліна 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Боровець Карина 6 50 3 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Будовська Аліна 6 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька  с. Новоукраїнка
Герасимчук Максим 6 50 3 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Грицутенко Богдан 6 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гуцуляк Ангеліна 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Душка Олексій 6 50 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Запорожець Кирило 6 50 3 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Зубков Артем 6 50 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Кобченко Анастасія 6 50 3 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Кобякова Катерина 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Колесник Володимир 6 50 3 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ
Комишенко Михайло 6 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Котун Діана 6 50 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Літвінова Олександра 6 50 3 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Лясковка Ксенія 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Максимов Вячеслав 6 50 3 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Мартіросян Емі 6 50 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Меркітанов Богдан 6 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Мокроусова Ніка 6 50 3 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Назарько Владислав 6 50 3 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Пасічниченко Валерія 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Пінчук Олена 6 50 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Плоскань Костянтин 6 50 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Сторчовий Віталій 6 50 3 Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені генерал - полковника Геннадія Воробйова  Білоцерківської міської ради Київської області Київська м. Біла Церква
Тертична Софія 6 50 3 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Пінченков Єгор 6 9 1 Світлодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Світлодарськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021