Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:55
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Алексєєнко Микола 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Баранов Михайло 2 54 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Белименко Гліб 2 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Булат Нікіта 2 50 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Васютіна Аліна 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Веремчук Анастасія 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Верещук Олександр 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Вовк Максим 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Гараніна Віталіна 2 51 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Глєбов Нікіта 2 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Голошівська Софія 2 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Гончаренко Варвара 2 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Горбань Марія 2 51 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Гречка Вадим 2 58 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Гречух Анастасія 2 51 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Данюк Михайло 2 58 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Демяненко Анастасія 2 64 3 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Дідик Анна 2 64 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Дрогомирецький Артем 2 54 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Журавська Олександра 2 50 3 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Задорожній Владислав 2 50 3 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Заколодяжний Олександр 2 61 3 ОЗ «Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська с. Бритівка
Ігнатенко Віталій 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Кабова Анастасія 2 61 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Карпенко Вероніка 2 58 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Кльован Михайло 2 64 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Коваль Вікторія 2 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Ковальов Олександр 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Колесник Данило 2 51 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Коновалюк Денис 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Кривохижа Артем 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Кривунь Ростислав 2 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Кромф Данило 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Крутенко Богдан 2 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Легкий Павло 2 51 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Лелека Владислав 2 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Ляшук Богдан 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Мануляк Анна 2 54 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Марчак Соломія 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Марченко Матвій 2 50 3 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Матіка Давид 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Мельник Владислав 2 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Мельник Ярослав 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Мирчева Поліна 2 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Нещадим Вікторія 2 61 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Ніколаєва Емма 2 67 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Олененко Анастасія 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Петров Станіслав 2 67 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Пишна Діана 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Пінчук Денис 2 61 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Плакида Макар 2 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Плужник Максим 2 64 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Правосудович Валерія   2 68 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Пугач Денис 2 68 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Різниченко Андрій 2 68 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сафонова Ярослава  2 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сеняк Вікторія 2 51 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Сова Кирило 2 51 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Солтик Давид 2 58 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Стасюк Вадим 2 50 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Стельмах Злата 2 67 3 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Тельний Богдан 2 64 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Тендора Станіслав 2 67 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Турінов Тімур 2 50 3 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Фединяк Артур 2 52 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Халабуда Владислав 2 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Хижняк Ілля 2 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Хомайко Дмитро 2 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Хоренко Роман     2 65 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Цвіркун Михайло 2 54 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Человян Дмитро 2 58 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Черкез Никита 2 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Чорна Ксенія 2 50 3 Миколаївська ЗОШ №44 Миколаївська м. Миколаїв
Ющук Іван 2 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Ярмольчук Альбіна 2 58 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Ярош Євген 2 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021