Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 02:11
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Андрейчук  Максим 4 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Бакум Поліна 4 67 3 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Бармак Вікторія 4 51 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Берліменко Андрій 4 54 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Бірюкова Мілена 4 50 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Богуненко Надія 4 51 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Богунський Тимур 4 50 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Богуш Владислава 4 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Бондар Іван 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Бояр Костянтин 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Бражко Данило 4 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Бровченко Орина 4 59 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Василишин Тимур 4 50 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Васильків Богдана 4 52 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Ватульова Ясміна 4 50 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Вашкевич Данило 4 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Воропай Маргарита 4 58 3 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Гавря Григорій 4 51 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Гетя Анна 4 64 3 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Гнатко Поліна 4 64 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Голубцова Катерина 4 50 3 Високівський ЗЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Гринкевич Тимофій 4 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Гришаєва Анастасія 4 51 3 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Гріщенко Міра 4 67 3 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Гусак Анастасія 4 61 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Демяненко Дмитро 4 61 3 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Дудко Марія 4 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Дудченко Іван 4 61 3 Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області Херсонська с.  Токарівка
Дьоміна Діана 4 58 3 Шебелинська ЗОШ І-ІІ ступенів Харківської області Харківська  с. Шебелинка
Дьомкін Олексій 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Єгоров Олексій 4 67 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Жила Євгеній 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Жиляк Богдана 4 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Житник Максим 4 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Земляна Софія 4 50 3 Високівський ЗЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Зимовець Інна 4 64 3 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Іванова Анастасія 4 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Івченко Олександр 4 50 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ізотова Орина 4 67 3 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Кириловець Яків 4 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Кімнатний Ілля 4 50 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Кіріченко Костянтин 4 64 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Кіянчук Анастасія 4 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Кобеляцький Олексій 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Комаров Дмитро 4 61 3 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Конончук Владислав 4 58 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Копилов Сергій 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Корольова Поліна 4 54 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Косаревська Мілєна 4 50 3 Високівський ЗЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Косенко Тимофій 4 58 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Косинська Руслана 4 50 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Котан Дарина 4 58 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Коханчук Іван 4 64 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Кривсун Олександр 4 50 3 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Кусень Марта 4 54 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Кучеренко Денис 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Кушіль Дмитро 4 61 3 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Кушнерук Поліна 4 50 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Ласкін Станіслав 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лашкевич Михайло 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лисик Ангеліна 4 61 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Лисова Анастасія 4 54 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Макаревич Ельдар 4 61 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Макаренко Олексій 4 50 3 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Мальцев Роман 4 50 3 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Мануліц Максим 4 50 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Матросов Ярослав 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Матяш Руслан 4 67 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Махсма Владислав 4 58 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Мащенко Назар 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Муращенко Микита 4 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Наконечний Роман 4 64 3 Оситнязька ЗОШ І-ІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Некрасова Аліна 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Нікулічев Максим 4 50 3 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Нор Костянтин 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Олійник Арсеній 4 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Омельченко Богдан 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Осьмина Мілана 4 51 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Павлуш Богдан 4 58 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Пантелеймонова Софія 4 64 3 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Пархоменко Олександр 4 64 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Пасікова Валерія 4 64 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Першак Ілля 4 51 3 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Петрова Діана 4 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Петрунішина Ангеліна 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Погоріла Анна 4 64 3 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Попруга Андрій 4 61 3 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Попруга Петро 4 64 3 ОЗ "Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара" Полтавської області Полтавська Кобеляки
Портареско Вікторія 4 50 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Потапова Софія 4 54 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Прийма Тимофій 4 54 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Прохода Ярослав 4 67 3 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Прохоров Тімофій 4 64 3 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Пугач Дар’я 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Пугач Ксенія 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Пугач Софія 4 58 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Путінцев Єгор 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ревай Аліна 4 50 3 Високівський ЗЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Романішина Ангеліна 4 54 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Русін Олександр 4 50 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Самостян Андрій 4 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сафарова Надія 4 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Сачек Міла 4 51 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Семенов Данило 4 51 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Серадут Анна 4 54 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Серебрянський Данило 4 51 3 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Серпіченко Маргарита 4 61 3 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Симчук Олег 4 51 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Скалдін Антип 4 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Слепцов Андрій 4 67 3 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Слюсаренко Антон 4 61 3 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Старюк Дарья 4 50 3 Миколаївська ЗОШ №44 Миколаївська м. Миколаїв
Стрільчук Артем 4 55 3 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Ступник Дмитро 4 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Сулейманов Сабухи 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Твердохліб Єлизавета 4 51 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Токарева Ярослава 4 67 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Філончук Валерія 4 54 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Фомін Назар 4 67 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Хведорко Анастасія 4 50 3 Високівський ЗЗСО Херсонської області Херсонська с. Високе
Цвей Олександр 4 51 3 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Цимбал Максим 4 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чабаненко Ангеліна 4 50 3 Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська Магдалинівка
Чалик Багдан 4 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Чіркова Марія 4 50 3 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Чубарова Катерина 4 50 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С..Цибулька Донецької області Донецька с. Бердянське
Чугуєвець Олександр 4 58 3 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Чудик Ангеліна 4 61 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Чхапелія Рамін 4 50 3 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Шарікова Олександра 4 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Шаталюк Ілля 4 61 3 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Шашерін Михайло 4 50 3 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Шкурат Ярослав 4 50 3 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Штим Ніна 4 64 3 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021