Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:49
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Бічева Дар’я 6 53 3 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Бойко Анастасія 6 56 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Бондаренко Мар'ян 6 67 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Борис Остап 6 53 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Великоцький Данило 6 69 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Виноградна Надія 6 69 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Волкова Валерія 6 64 3 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Мелекіне
Годлевський Богдан 6 69 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Гришай Ольга 6 58 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Грищенко Софія 6 56 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Данилець Олег 6 69 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Дмитрієва Анна 6 50 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Дмитрова Ярослава 6 64 3 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Дубровська Аріна 6 50 3 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Єгорова Вероніка 6 53 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Ємельянова Катерина 6 58 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Журбенко Микола 6 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Іванов Костянтин 6 50 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Кесарчук Назар 6 50 3 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Кіптенко Катерина 6 50 3 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Коваленко Іван 6 69 3 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Козир Сергій 6 50 3 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Крівега Марина 6 50 3 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Крук Віктор 6 51 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Купових Микола 6 53 3 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лесів Іван 6 69 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Мамонов Валерій 6 64 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Мокра Вероніка 6 50 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Моргунов Артем 6 61 3 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Мусієнко Ілля 6 56 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Оленич Данило 6 50 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Олефір Ксенія 6 64 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Павелеско Уляна 6 66 3 Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт Миронівський
Павловський Павло 6 66 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів
Пархоменко Марія 6 64 3 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Пилипчинець Мар҆яна 6 58 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Попов Володимир 6 53 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Поремчук Дар'я 6 61 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Пукасенко Данило 6 51 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Разінькова Каміла 6 69 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Райлян Надія 6 50 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Семашко Артем 6 50 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Семененко Олександр 6 56 3 КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області Луганська с. Валуйське
Сергієнко Орина 6 64 3 СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Сидоренко Іван 6 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Соколянська Дар’я 6 50 3 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Стемповський Вадим 6 69 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Супрун Сергій 6 50 3 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Ткаченко Галина 6 56 3 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Новоселівка
Толоконнікова Майя 6 61 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Тригубяк Злата 6 50 3 Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області Одеська м. Южне
Цопа Михаєла 6 56 3 Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області Чернівецька с. Ропча
Черняєва Дар'я 6 61 3 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Шарандіна Ганна 6 51 3 Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шатрюк Діана 6 64 3 Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області Сумська с. Марківка
Шенкаренко Артем 6 64 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Шипуля Олексій 6 61 3 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Шпак Назар 6 50 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Юрик Світлана 6 69 3 Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська с. Пушкіно
Янкевич Володимир 6 69 3 ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області Львівська м. Жидачів

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021