Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Адамчук Дарина 2 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Андрющак Владислав 2 94 1 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Бабак Майя 2 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Бандурко Софія 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бараніченко Андрій 2 91 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Берегуленко Ілля 2 94 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бещук Марина 2 91 1 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Бистрицький Артем 2 94 1 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Богуцька Євгенія 2 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Бойчук Вероніка 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Борисюк Кирило 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Борщ Максим 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Боса Анастасія 2 97 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Бочнюк Нікіта 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Брежнєва Мілана 2 94 1 КЗ "Станично-Луганська спеціалізовано школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області"  Луганська  Станиця Луганська 
Бригін Кіріл 2 90 1 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Брижик Олег 2 90 1 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Булаш Станіслав 2 94 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Бучастий Богдан 2 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Ващук Богдан 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Волосюк Ярослав 2 91 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Воронін Тимур 2 94 1 КЗО «Шахтарська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Шахтарське
Гайдук Евангеліна 2 90 1 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Галушка Ілля 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Гащин Павло 2 94 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Герінг Іван 2 97 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Гладкий Денис 2 91 1 Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської районної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Глущеко Анна 2 97 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Гнатик Олеся 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Гоголєва Аліна 2 94 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Гребчуков Слава 2 94 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Гриньов Назар 2 94 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Груздо Ілля 2 90 1 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Демяненко Анастасія 2 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Джепа Анна 2 90 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дорожко Кароліна 2 91 1 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Дуда Анастасія 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Дяков Артем 2 90 1 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Євтушок Юрій 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Жемелко Віталій 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Жиленко Денис 2 94 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Загребельний Ярослав 2 97 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Загуровський Богдан 2 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Задорожна Валерія 2 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Ількевич Давид 2 91 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Ірочко Юстина 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Казімов Тимур 2 91 1 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Карнаух Олександра 2 90 1 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Кащук Олександра 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кваша Вероніка 2 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Киричук Артур 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кімаковський Максим 2 91 1 Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Коваленко Назар 2 100 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Ковальова Софія 2 97 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Койнаш Владислава 2 97 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Колеснікова Олександра 2 100 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Коляда Злата 2 97 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Кондратенко Анна 2 97 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Корда Ельдар 2 94 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Королюк Іван 2 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Костюк Давид 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кравців Юля 2 94 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Кудря Назарій 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Кужель Каріна 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кухар Олександр 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Кухаренко Анна 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кущ Софія 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кущик Костянтин 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Кшевецький Любомир 2 91 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Лещенко Євгеній 2 100 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Липницький Данило 2 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Листопад Софія 2 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Лосінець Ліна 2 90 1 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Лукашова Поліна 2 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Любченко Олександр 2 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Маєвська Вероніка 2 90 1 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Макарюк Євген 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Малишко Дмитро 2 91 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Манукян Аріадна 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Маяка Анастасія 2 97 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Мелещук Костянтин 2 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Міщишин Віталій 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Мостова-Носовська Поліна 2 91 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Мусійовський Богдан 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Нагорна Марія 2 94 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Немичева Марія 2 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Нєжинська Софія 2 97 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Нюнько Катерина 2 91 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Овчаренко Катерина 2 90 1 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Одноволова Анна 2 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
П’ятківська Марія 2 97 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Павлюк Назар 2 94 1 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Палій Єгор 2 100 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Палійчук Марія 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Пастига Валентин 2 90 1 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Пахар Денис 2 90 1 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Пірожок Анна 2 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Полікевич Дарина 2 91 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Ренкас Ангеліна 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Романенко Андрій 2 94 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Сава Єлизавета 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Самбор Злата 2 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Сафаров Ярослав 2 91 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сафін Михайло 2 91 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сахман Рената 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Селещук Варлаам 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Семенюк Дарина 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Сень Давид 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Серватинський Владислав 2 90 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Сідамонідзе Давид 2 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Сімоненко Єлизавета 2 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Сірий Давід 2 94 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Степанова Поліна 2 90 1 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Сухонос Тимофій 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Танасієнко Мар’яна 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Тараненко Ольга 2 97 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Таранов Богдан 2 97 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Тафійчук Ельвіра 2 90 1 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Темір Олександр 2 94 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Травінкін Василь 2 94 1 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Троцюк Артем 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Фурман Нікіта 2 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Харлашин Сергій 2 94 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Хмельковський Кирило 2 91 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Хомич Віктор 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Хорошилова Анастасія 2 94 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Цалко Захарій 2 91 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Цегельська Софія 2 94 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Ціхоцький Олег 2 100 1 Балицький НВК Львівської області Львівська  с. Баличі
Цуканова Мілана 2 90 1 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Ченчик Андрій 2 97 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Черенков Кирило   2 94 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Чорнобай Ярослав 2 91 1 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Шарко Олексій 2 94 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Шевченко Валерія 2 90 1 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Шевчук Назар 2 97 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Шубін Данило 2 90 1 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Юхимук Андрій 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
Яворська Єва 2 94 1 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Яворська Каріна 2 91 1 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Яковенко Олександра 2 94 1 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Яровий Максим 2 91 1 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Ясенюк Софія 2 97 1 Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Нововолинської міської ради Волинської області Волинська м. Нововолинськ
ІІ місце
Аміров Давид 2 85 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Анісімов Валерій 2 76 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Анташева Олеся 2 73 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Асанов Даніїл 2 88 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Бережна Лідія 2 88 2 Славутська гімназія №5 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Бережний Нікіта 2 73 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Білозуб Єва 2 70 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бова Ірина 2 76 2 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Боднар Андрій 2 82 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Болтінов Тимур 2 75 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Бурдужа Павло 2 77 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Буряк Софія 2 70 2 Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Високе
Важиков Нікіта 2 85 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Валдаєва Аліна 2 88 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ведута Ксенія 2 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Винник Вероніка 2 70 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Винник Олеся 2 73 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Винник Тимофій 2 82 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Вінніченко Єлизавета 2 74 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Водовозова Мирослава 2 88 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Войт Юлія 2 76 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Гайдаш Наталія 2 88 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Гергі Марієтта 2 85 2 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
Гілявська Вікторія 2 85 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Горбачевський Михайло 2 76 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Горнєв Андрій 2 76 2 Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Грабовська Оксана 2 79 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Гривцев Артем 2 85 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Григоренко Станіслав 2 82 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Грищук Дмитро 2 85 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Грушко Аніта 2 75 2 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Гуменюк Софія 2 82 2 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Данильченко Вікторія 2 76 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Дмитрієв Михайло 2 79 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Долінкін Михайло 2 82 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Дубенко Богдан 2 88 2 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Духевич Діана 2 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Дядечко Кіріл 2 70 2 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Жєлєзняк Нікіта 2 76 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Зеленько Юлія 2 77 2 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Зуєва Софія 2 85 2 ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Іванченко Аліна 2 85 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Іщенко Каріна 2 88 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Карасьов Олександр 2 73 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Кацанюк Назар 2 72 2 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Кічмаренко Софія 2 74 2 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Княгницький Ілля 2 88 2 Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  Одрадівка
Козловська Вероніка 2 72 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Колодуб Вероніка 2 70 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кордонська Дар’я 2 72 2 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Кордонський Ельдар 2 70 2 ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області Вінницька с. Студена
Котик Валерій 2 88 2 Віньковецький ліцей Хмельницької області Хмельницька Віньківці
Кривошеєв Ілля 2 82 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Крохмальна Карина 2 85 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021