Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Мельничук Вадим 3 79 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Міняйло Анжела 3 79 2 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Мірошніченко Микола 3 76 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Мішуровська Ангеліна 3 73 2 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Мохонько Єлизавета 3 88 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Мохонько Поліна 3 76 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Мочарко Софія 3 85 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Нестеренко Євген 3 70 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Нестерчук Глєб 3 70 2 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Никитенко Богдан 3 82 2 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Олинський Денис 3 73 2 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Орєхова Софія 3 82 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Островський Дмитро 3 70 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Остроушко Роман 3 79 2 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Павлик Єлізавєта 3 73 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Пастушок Назарій 3 76 2 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Пивак Тімур 3 70 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Підвишенна Богдана 3 73 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Побережний Іван 3 79 2 НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницької області Хмельницька с. Морозів
Поваляєв Владислав 3 78 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Попович Антон 3 80 2 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
Привалова Дар'я 3 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Пунова Кристина 3 88 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Рахта Ангеліна 3 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Рева Денис 3 73 2 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Рибарчук Аліса 3 76 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Савчук Артем 3 79 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Самарець Варвара 3 70 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Сахно Назар 3 79 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Сахно Сергій 3 76 2 Куньєвський НВК Ізюмської районної ради Харківської області Харківська с. Куньє
Сердитенко Микита 3 73 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Ситник Дмитро 3 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Сідей Ольга 3 82 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Сімаченко Владислав 3 73 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Сініцина Анастасія 3 76 2 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Смик Едуард 3 79 2 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Сокол Дар’я 3 85 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Солопов Максим 3 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Становий Костянтин 3 73 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Ступак Тімур 3 82 2 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сурков Максим 3 76 2 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Сушко Артем 3 70 2 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Терещук Владислав 3 88 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Титова Кармеліта 3 82 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Тищенко Юлія 3 70 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Ткачов Сергій 3 70 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Толста Дар’я 3 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Федонова Дарія 3 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Федорук Олег 3 73 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Футорна Маргаріта 3 71 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Хабах Сергій 3 82 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Хижняк Тетяна 3 74 2 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Хіжніченко Ростислав 3 74 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Хотєєв Владислав 3 76 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Цай Артем 3 85 2 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Цебренко Максим 3 79 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Цісар Кіріл 3 82 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Чорний Назар 3 85 2 Добровільський  НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Добровілля
Чорновіл Юлія 3 85 2 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Чорноус Анна 3 77 2 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Чуб Поліна 3 70 2 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Шавірська Марія 3 70 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Шалуда Вікторія 3 88 2 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Шевцова Ірина 3 85 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Шевчук Еріка 3 85 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Шрамко Ольга 3 70 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Шубіна Поліна 3 85 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Якушко Олег 3 88 2 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Яновер Давид 3 70 2 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Яновер Камілла 3 71 2 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Ястремський Костянтин 3 79 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Яцканич Дарина 3 80 2 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
ІІІ місце
Авраменко Алевтина 3 55 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Агафонова Дар’я 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Акулініна Зоя 3 50 3 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Андрієнко Олександр 3 61 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Андрущенко Злата 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Антонішин Давид 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Бартош Сергій 3 67 3 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни 
Беззуба Євгенія 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Бігдан Глєб 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Боровський Володимир 3 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Браун Миколай 3 52 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Віарда Поліна 3 61 3 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Галущенко Єгор 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Голобородько Ірина 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Гончаренко Єгор 3 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Греджева Марія 3 61 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Грибан Ілля 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Гудзішевська Ліза 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Гуменюк Олена 3 67 3 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Данилюк Данило 3 55 3 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Дика Владислава 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дігавцов Єгор 3 50 3 КЗ «Радивонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Запорізька с. Радивонівка
Єрешко Кіра 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Єрьоменко Кіра 3 67 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Жосан Ярослав 3 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Заволока Поліна 3 50 3 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Зьома Дарʼя 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Іваніна Діана 3 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Калин Станіслав 3 50 3 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Калюжний Денис 3 50 3 Славутська гімназія №6 Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Канакіна Лілія 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Капустіна Альбіна 3 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Кикоть Дмитро 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Китченко Катерина 3 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Кляхіна Софія 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Кобилянська Марія 3 55 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Колісник Вероніка 3 55 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Комлєв Ілля 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Константинів Томаш 3 52 3 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Корнієнко Нікіта 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Корнюшенко Максим 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Коровкін Анатолій 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Костяний Давід 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Кравченко Анастасія 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Кривунченко Антон 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Крупко Артур 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Куголь Марія 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Куклюк Богдан 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Куцан Тимофій 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Кушнір – Бородін Валерій 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Літінецький Арон 3 50 3 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Магдюк Злата 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Мазуренко Єлизавета 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Максимов Констянтин 3 50 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Мельничук Юрій 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Мироненко Аліса 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Мирошниченко Олександр 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Мисечко Юлія 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Михайлюк Діана 3 64 3 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Міляр Ангеліна 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Місішин Іван 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Мороз Радомир 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Мудренко Глєб 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Муравська Божена 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Назаренко Ян 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Небилиця Карина 3 58 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Непомнящий Олександр 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Непомнящий Олексій 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Нікітіна Марія 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Олексенко Дмитро 3 58 3 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Омелянчук Софія 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Онопрієнко Каріна 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Осадчук Дмитро 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Осипов Роман 3 50 3 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Павленко Матвій 3 50 3 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Паламарчук Максим 3 61 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Панченко Святослав 3 58 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Пастушкова Дар’я 3 61 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Перепелиця Анастасія 3 55 3 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Пилипенко Анна 3 60 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Плахотін Ілля 3 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Пльохін Нікіта 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Позираєв Кіріл 3 50 3 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Пономаренко Михайло 3 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Попова Єлизавета 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Прилєпа Євгеній 3 55 3 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Приступа Анна 3 58 3 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Рантюк Маргарита 3 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Ромозова Катерина 3 50 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Рудик Владислав 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Савицький Назар 3 58 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Скрипник Назар 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Солодухін Мирослав 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Теліцина Софія 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Терещенко Артем 3 52 3 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Тимчук Євгенія 3 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Толмачова Єва 3 50 3 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Томашевський Олександр 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Торопенко Дмитро 3 64 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Третяченко Владислав 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Труфанов Артем 3 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Федоренко Анастасія 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Філіпова Кіра 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Хвостікова Єлизавета 3 52 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Цвіркун Олександра 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Циганський Максим 3 52 3 НВК №299 міста Києва   м. Київ
Ченцов Віктор 3 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чепель Діана 3 50 3 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 Житомирська м. Житомир
Чистякова Поліна 3 51 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чугунов Михайло 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Чумаков Матвій 3 51 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шалімов Денис 3 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Шапіренко Костянтин 3 50 3 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Шахновський Олександр 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Шевченко Олександра 3 64 3 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Шевчук Іван 3 50 3 Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Хмельницька м. Старокостянтинів
Шнудер Давід 3 50 3 Черкаський колегіум «Берегиня» Черкаська м. Черкаси
Якимов Іван 3 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Янюк Владислава 3 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021