Шкільний портал
Середа, 27.10.2021, 23:47
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Макаренко Данило 4 73 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Малафійчук Віктор 4 77 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Матюшко Вікторія 4 79 2 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Машаріпов Тимур 4 73 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Маяка Валерій 4 85 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Миколаївка
Мелешко Дар’я  4 70 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Мельник Максим 4 70 2 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Мельченко Анастасія 4 88 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Можарівська Еліна 4 70 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Молчанюк Іванна 4 88 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Науменко Поліна 4 70 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Несмашний Матвій 4 85 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Нестеренко Вікторія 4 70 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Нехай Мілана 4 82 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Нещерет Софія 4 88 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Нікітенко Ярослав 4 82 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Ніколенко Дана 4 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Носенок Дмитро 4 70 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Овчаренко Дмитро 4 70 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Пасікова Валерія 4 85 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Пашкевич Анна  4 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Пащин Марія 4 73 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Петрук Владислав 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Пилипенко Олексій 4 70 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Пилипчук Марк 4 79 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Півень Анна 4 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Підбережник Анастасія 4 82 2 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Піонткевич Єгор 4 70 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Позняков Богдан 4 76 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Покусай Артем 4 73 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Поліщук Вероніка 4 85 2 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Прокопенко Орина 4 76 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Рідник Артем 4 76 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Савицький Максим 4 75 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Савченко Інна 4 73 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Савчук Михайло 4 73 2 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Семенов Данило 4 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Семенюк Аліна 4 70 2 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Семенюк Іван 4 70 2 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька с. Великі Зозулинці
Сербул Анна 4 76 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Сєвєріна Дарʼя 4 72 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Синельщиков Юрій 4 82 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Сімчук Каріна 4 88 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Смірнова Євгенія 4 70 2 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Солтис Марта 4 85 2 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Сосонюк Даша 4 79 2 Крупецький ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Крупець
Станкова Дар'я 4 85 2 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Стародуб Софія 4 76 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Суковатицин Микола 4 70 2 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Сухомлінова Ксенія 4 88 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сушко Тимофій 4 70 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Талащенко Вероніка 4 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Телеуця Віоріка 4 85 2 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
Тимчук Василь 4 88 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Титаренко Артьом 4 76 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Тихоненко Родіон 4 82 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Тихоход Владислав 4 73 2 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Трифонова Мілана 4 73 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Тютюненко Дарья 4 70 2 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Федорчук Євген 4 70 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Фесько Євгеній 4 85 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Філинюк Поліна 4 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Фокін Віктор 4 76 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Циба Дар’я 4 70 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Цимбалюк Єлизавета 4 70 2 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Чеботар Рустам 4 88 2 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Чумаченко Марія 4 85 2 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Шадловська Поліна 4 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Шандригось Вікторія 4 70 2 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Шершень Даниїл 4 76 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Штим Ніна 4 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Шумкова Богдана 4 76 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Юрко Олександр 4 88 2 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Якобчук Артур 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Ярова Вікторія 4 79 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
ІІІ місце
Адаменко Роман 4 67 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Аль Аззам Ясмін 4 58 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Андрєєва Софія 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Анисимов Микита 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Апончук Станіслав 4 67 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Бабенко Данило 4 67 3 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Барабаш Даніїл 4 50 3 Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області Хмельницька  с. Ружичанка
Безсмертна Ганна 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Безсмертний Юрій 4 55 3 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бєльченко Михайло 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Білецький Владислав 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Блищик Владислав 4 64 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Богомолов Богдан 4 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Божухін Кирило 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Вакульчук Надія 4 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Васлуян Ангеліна 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Вахоцький Микита 4 64 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Вдовиченко Артем 4 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Вереникин Станіслав 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Власюк Ганна 4 64 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Галавур Софія 4 64 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Гандз Маркіян 4 58 3 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Геців Матвій 4 50 3 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Горбачевська Марія 4 61 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Горбунова Дарина 4 55 3 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Грибов Олександр 4 58 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Дарміна Катерина 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Дідківський Максим 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Догінов Кирило 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Дробязко Кіра 4 50 3 КЗ « Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дяченко Едуард 4 50 3 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Єрмакович Нікіта 4 50 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Журавльова Аріна 4 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон
Запорожець Нікіта 4 50 3 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Звенігородська Валерія 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Іванова Яна 4 55 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Калашник Тимур 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Каменюка Богдан 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Катренко Катерина 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Клюєв Матвій 4 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Коваленко Костянтин 4 52 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Коркіна Віолетта 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Кочак Альона 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Крамарчук Ірина 4 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Красноармєйський Олексій 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Крецул Іван 4 50 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Кривуца Данило 4 55 3 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Круміна Софія 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Круподер Ерік 4 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Круцило Андрій 4 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Кузьменко Євген 4 64 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Кулеша Роман 4 50 3 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Кучковський Дмитро 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Кущева Анастасія 4 64 3 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Лаптєв Єгор 4 50 3 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Ластовський Максим 4 58 3 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Ліпінська Дарія 4 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Лобецький Ілля 4 50 3 ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Максименко Олександра 4 50 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Максимова Марина 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Матвійчук Іванна 4 64 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Мельник Андріана 4 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Мельник Марія 4 61 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Меткалик Катерина 4 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Мороз Марія 4 52 3 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Мостицька Анастасія 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Наумець Кирило 4 51 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Недосєкін Артем 4 58 3 Миколаївська ЗОШ I-III  ступенів №43  Миколаївська  м. Миколаїв
Овчаренко Олег 4 61 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Онищенко Віктор 4 67 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Орлицька Марина 4 50 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Павлик Тимофій 4 55 3 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Пасічник Анастасія 4 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Пелих Владислава 4 64 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Петренко Вікторія 4 58 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Пижов Ростислав 4 50 3 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Пікуш Влада 4 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Плескань Софія 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Поливяненко Ліза 4 50 3 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Полуектова Марина 4 50 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Посишен Юрій 4 61 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Пославський Матвій 4 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Редькіна Віталіна 4 52 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Руснак Наталія 4 61 3 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Савсюк Владислава 4 50 3 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Сало Юлія 4 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Симоненко  Дар'я 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Сиротюк Сергій 4 67 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Сіленко Михайло 4 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Смага Ольга 4 58 3 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Столярова Дар’я 4 64 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Тимошенко Анастасія 4 50 3 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Тиркус Володимир 4 50 3 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Титаренкро Гліб 4 52 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Ткаченко Данило 4 64 3 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Токарєва Дарина 4 50 3 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Трапізон Іван 4 61 3 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Трибиненко Гліб 4 50 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Тюрінов Олександр 4 67 3 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Уварова Анастасія 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Федосова Катерина 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Филько Данило 4 55 3 КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Черненко Стефанія 4 50 3 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька  м. Маріуполь
Чуйко Анна 4 55 3 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Чумакова Альона 4 50 3 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Шемонаєв Матвєй 4 61 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Шкульов Артем 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Юнош Анна 4 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Ягольніцький Олександр 4 50 3 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Ярош Анастасія 4 50 3 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради Херсонська  Херсон

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021