Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:14
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Чепурних Ангеліна 6 81 2 Відраднівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька с. Відрадне
Черненко Дмитро 6 72 2 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Чукленков Данило 6 70 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Шестакова Марія 6 72 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Шкляр Олександр 6 86 2 Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, технологічний ліцей» Хмельницької області Хмельницька с. Пасічна
Шлапаков Павло 6 89 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Куча
Шолудько Кіра 6 74 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Шпачинський Денис 6 78 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Щербінін Дмитро 6 70 2 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Якошевська Дарина 6 86 2 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Якухно Валентин 6 86 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Яремчук Богдан 6 70 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська  Новоград-Волинський
ІІІ місце
 Козел Софія 6 54 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Агієнко Олексій 6 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Александров Арсен 6 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Ангельчева Марія 6 50 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Арехов Максим 6 52 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Безродній Євген 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Білик Злата 6 67 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Бойчук Вадим 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Большаков Антон 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Боровик Віталій 6 50 3 Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Рівненської області Рівненська с. Повча
Борутя Вікторія 6 59 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Бужор Василь 6 54 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Винокур Анастасія 6 54 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Власенко Михайло 6 50 3 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Власюк Михайло 6 50 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Волобуєв Ілля 6 67 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Вотінцева Валерія 6 50 3 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Габура Дмитро 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Годін Олександр 6 62 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Грабарчук Андрій 6 62 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Грунтківська Діана 6 51 3 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Гудзенко Кароліна 6 51 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дашко Роман 6 51 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Двірник Юлія 6 51 3 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дереза Альбіна 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Джулакян Арен 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Диріна Анна 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Дяченко Дар'я 6 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Ємець Денис 6 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Єна Максим 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Жакобін Кирило 6 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Заверзаєва Софія 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Закарлюка Артем 6 62 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Зацаринна Кароліна 6 54 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Ільїн Ілля 6 62 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Кабак Вероніка 6 62 3 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Казьмін Роман 6 67 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Каус Юлія 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Кашецький Денис 6 56 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Кирик Софія 6 56 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Кисельова Дар’я 6 53 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Кір'яков Дмитро 6 62 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Кір'якова Аріна 6 54 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Ключенко Нікіфор 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Ковбаса Ярослав 6 56 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Коляда Денис 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Короткова Олександра 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Кострубська Вікторія 6 64 3 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Котова Ліна 6 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Крайній Артем 6 54 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Крайня Софія 6 67 3 Філія ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 – НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок №10» Дружківської міської ради Донецької області Донецька Дружківка
Крючкова Олександра 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Кузан Максим 6 62 3 Стебницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська Стебник
Купін Ілля 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Лазаренко Вікторія 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Ліпаніна Єва 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Лобач Кароліна 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Лубяницька Софія 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Лупачова Олександра 6 50 3 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Мажора Микита 6 64 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Макаренко Кирило 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Манжос Максим 6 54 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Марусяк Надія 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Матвійчук Дарія 6 50 3 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Мацвей Маргарита 6 62 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Мачинський Максим 6 62 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Мелешко Ірина 6 50 3 Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Надіївка
Мельник Артем 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №125 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Мельничук Вікторія 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Микитюк Соломія 6 56 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки
Мойшевич Михайло 6 62 3 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Монахов Іван 6 67 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Новікова Аріна 6 50 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Носенкова Анастасія 6 67 3 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Овчаренко Микола 6 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Омельянчук Елеонора 6 62 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Оніщук Серафим 6 51 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Осова Вікторія 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Павленко Андрій 6 62 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Парасюк Мар’яна 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Пасєка Назар 6 64 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Пашинська Соломія 6 50 3 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Педяш Іван 6 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька Костянтинівка
Періг Назар 6 62 3 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Піщурнікова Єва 6 51 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Плаксюк Захар 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Потомака Софія 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Прокопенко Роман 6 67 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Прокопів Олександр 6 64 3 Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Разуменко Сергій 6 54 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Редько Таїсія 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Савельєв Максим 6 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Сад Іванна 6 67 3 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Сажко Софія 6 59 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Семенко Максим 6 56 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Семчук Романа 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Сендецька Ілона 6 50 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Сенюк Софія 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Синчук Тетяна 6 50 3 Коршівський ліцей ОТГ Коршівської сільської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Коршів
Сільченко Іван 6 67 3 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Сірук Нікіта 6 64 3 Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області Хмельницька Славута
Слюсарчук Софія 6 50 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Соловьова Ніколь 6 64 3 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Соляник Поліна 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Сташевський Валерій 6 51 3 НВК «Балтська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 ім. О. Гончара - ліцей» Одеської області Одеська м. Балта
Сурус Тимофій 6 56 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Тарасов Станіслав 6 62 3 Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Тельпіз Аріана 6 64 3 Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Озерне
Темнохуд Дар’я 6 59 3 Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Тітенко Матвій 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Тодоров Георгій 6 64 3 Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька м. Мелітополь
Толоконнікова Майя 6 64 3 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Торяник Нікіта 6 50 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Трофімов Роман 6 67 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Ус Крістіна 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Федишина Мирослава 6 50 3 НВК №9 м. Хмельницького Хмельницька м. Хмельницький
Фесик Володимир 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Цимбалюк Марія 6 56 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Чернега Анна 6 64 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Городецьке
Шенкевич Денис 6 63 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  с.Миколаївка
Шилкін Артем 6 56 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Шмиголь Софія 6 51 3 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола Черкаська м. Черкаси
Шпир Данило 6 50 3 Іванівський ліцей № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Штемплюк Анастасія 6 50 3 НВК "ДНЗ – ЗНЗ І ступеня, гімназія" міста Славута Хмельницької області Хмельницька м. Славута
Щербаков Вадим 6 54 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Юнацький Єгор 6 50 3 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Юнаш Арина 6 51 3 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» Харківська Лиман
Юнош Анастасія 6 62 3 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Юсов Віктор 6 59 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Якимюк Марина 6 62 3 Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Приазовське
Якурін Данило 6 50 3 КЗ "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей" Запорізької обласної ради Запорізька м. Запоріжжя
Якуц Яна 6 62 3 Опаківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дрогобицького району Львівської області Львівська с. Опака
Янчук Валерія 6 67 3 Малолюбашанська гімназія Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області Рівненська с. Мала Любаша
Ярешко Олексій 6 50 3 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна

 

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021