Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 09:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

2 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
Абсолютний результат
Агаркова Мілана 2 96 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Андрощук Денис 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Ануфрієв Володимир 2 96 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Базіла Артем 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Балаж Анастасія 2 96 Абсолютний Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Бичек Денис 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Білий Володимир 2 96 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Бобренко Єгор 2 100 Абсолютний ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Богатир Артем 2 96 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Богуцька Євгенія 2 96 Абсолютний Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Бондар Богдан 2 100 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Борис Аліна 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Борисюк Кирило 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Борщ Максим 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Бочнюк Нікіта 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Бузін Кирило 2 96 Абсолютний Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Бурсук Гліб 2 96 Абсолютний Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Василевський Тимур 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ващук Богдан 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Величко Анастасія 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Веремійчик Богдана 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Галушка Ілля 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Гладкий Артем 2 96 Абсолютний ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Гладун Назар 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Гніда Ярослава 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Горлач Кіра 2 96 Абсолютний Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Григорович Софія 2 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Гринюк Сергій 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Гриценко Арсен 2 100 Абсолютний Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гришко Дмитро 2 96 Абсолютний Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Грогуль Олександра 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Губка Кіра 2 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Димитров Артем 2 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Дишливенко Вікторія 2 100 Абсолютний Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Доброродня Уляна 2 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Дорошенко Ярослав 2 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Дуда Анастасія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Євтушок Юрій 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Завгородній Тимур 2 100 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Зборовська Антоніна 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Ількевич Давид 2 96 Абсолютний ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Іщенко Каріна 2 96 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Кабова Анастасія 2 96 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Капітан Владислав 2 96 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Касьяненко Нікіта 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Качур Дмитро 2 100 Абсолютний Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Кащук Олександра 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Киричук Артур 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кирнисенко Олександр 2 96 Абсолютний Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Кісельова Діана 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кольва Маргарита 2 100 Абсолютний Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Коробов Павло 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Король Аріна 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Костюк Давид 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Крестянішина Вікторія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Крикуша Надія 2 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Крохмальна Карина 2 96 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Кужель Каріна 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Куземська Поліна 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кулик Уляна 2 96 Абсолютний Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Культенко Єгор 2 100 Абсолютний ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Куріна Карина 2 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Кущ Софія 2 96 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Кущик Костянтин 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Лапуцький Микола 2 100 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Лобач Олександра 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Лоргов Давид 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Луценко Ярослав 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мазанко Іван 2 100 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Маляренко Кіра 2 96 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Мартинюк Марія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Марченко Максим 2 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Меньшенін Тимур 2 96 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Мигель Катерина 2 100 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Микал Поліна 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Могільовкін Давід 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Монастирський Олександр 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Моржановська Злата 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мулько Яків 2 100 Абсолютний Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Нестеренко Марія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Новосад Максим 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Нужна Владислава 2 96 Абсолютний Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни
Олексюк Кіра 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Оношенко Марія 2 100 Абсолютний ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Онупрієнко Павло 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Пай Мішель 2 96 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Палійчук Марія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Пелипенко Артем 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Петренко Лілія 2 100 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Петрів Марія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Пєша Мирослава 2 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Пижик Мілана 2 100 Абсолютний КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Пилипчук Віталій 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Пойда Андрій 2 100 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Ренкас Ангеліна 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Рибась Сергій 2 96 Абсолютний Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Різник Кароліна 2 100 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Рогатинський Артем 2 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Романів Віктор 2 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Ротарь Назар 2 100 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Сава Єлизавета 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Савва Карім 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Савенко Єлизавета 2 100 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Садова Поліна 2 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Саламаха Кирило 2 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Саліхов Артем 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Самарцева Анастасія 2 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Сарай Кирило 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Сафонова Вікторія 2 96 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Селещук Варлаам 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Семенюк Дарина 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Сєргєєва Софія 2 100 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Снігур Богдан 2 96 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Солошенко Віра 2 96 Абсолютний Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Сотнікова Аріна 2 96 Абсолютний Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Соценко Марія 2 100 Абсолютний ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Споденюк Назар 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Старенченко Платон 2 96 Абсолютний Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Стельмах Злата 2 100 Абсолютний Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Степанченко Михайло 2 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Сухолецька Софія 2 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Сухонос Тимофій 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Сущенок Богдан 2 96 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Танасієнко Мар'яна 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Тарасенко Ростислав 2 100 Абсолютний Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Телко Оксана 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Ткач Іван 2 96 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Травінкін Василь 2 100 Абсолютний КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Троцюк Артем 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Фішер Тимофій 2 96 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Хомич Віктор 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Хорошилова Анастасія 2 96 Абсолютний Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Шевченко Софія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Шуйчик Марія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Юхимук Андрій 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Ярошенко Ілля 2 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Ясенюк Софія 2 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
І місце 
Бабенко Іван 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Бабич Єлизавета 2 93 1 Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Бакуменко Вікторія 2 93 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Бартеньєва Варвара 2 93 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Берегуленко Ілля 2 93 1 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Білолюбський Артем 2 93 1 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Бойчук Вероніка 2 93 1 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Бондаренко Катерина 2 93 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Бондарь Софія 2 93 1 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Борисенко Кирило 2 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бубир Дар’я  2 93 1 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Бублій Вікторія 2 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Вовк Олександра 2 93 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Гергель Аліна 2 93 1 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Гергі Марієтта 2 93 1 Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Гонтарь Олександр 2 90 1 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Горбунов Єгор 2 93 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Гребенюк Ксенія 2 90 1 Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Гура Софія 2 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Демченко Анастасія 2 93 1 Гоголівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Єгоров Максим 2 93 1 Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Жарікова Кароліна 2 93 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Івахненко Владислав 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Казак-Мітра Єлізарій 2 93 1 КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Коломоєць Марія 2 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Колос Мирослава 2 90 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Коляда Злата 2 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Краснощок Маргарита 2 93 1 Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Кудря Назар 2 91 1 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Куликова Вероніка 2 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Кулішов Юрій 2 93 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Латарцева Елеонора 2 91 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Лежнін Кирило 2 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Ливоненко Микола 2 93 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Маєвський Максим 2 91 1 КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Малишко Дмитро 2 93 1 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Мартиненко Валерія 2 91 1 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Мельниченко Віолетта 2 93 1 Гоголівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Митрофаненко Валерія 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Нарикова Марія 2 91 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Настаченко Данііл 2 91 1 Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Омельченко Карина 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Пархоменко Уляна 2 91 1 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Пащенко Артем 2 90 1 КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Півторак Артем 2 93 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Поздняков Глєб 2 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Пухальська Софія 2 90 1 Юрківський КЗЗСО І-ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Пшицький Богдан 2 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Рибалка Іван 2 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Рощин Дмитро 2 93 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Руденко Назар 2 91 1 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Рябчич Дарина 2 93 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Сало Анастасія 2 93 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Саркасьянц Орина  2 93 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Сезоненко Дар'я 2 93 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Співак Олександра 2 93 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Співак Софія 2 91 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Тарануха Вероніка 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Тофан Ніколєта 2 91 1 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Труш Максим 2 93 1 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Тягній  Ірина 2 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Фурманюк Матвій 2 93 1 Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Фуштей Іванна 2 91 1 Гоголівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Цалко Захарій 2 93 1 ЗОШ І ступенів №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Цвік Владислав 2 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Чирва Аделіна 2 90 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Щербак Іван 2 91 1 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Щербань Дмитро 2 91 1 Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області Сумська м. Ромни

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021