Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 09:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 3 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3228
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

3 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
Абсолютний результат
Аперчоає Анна 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Багнюк Нікіта 3 100 Абсолютний Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Барабанщиков Дмитро 3 96 Абсолютний КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Бацура Анастасія 3 96 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Беребеля Ярослав 3 96 Абсолютний КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Бистревська Катерина 3 100 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Білик Данііл 3 96 Абсолютний Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Боброва Лариса 3 96 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Богданець Ірина 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Богруденко Дар'я 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Бойко Архіп 3 100 Абсолютний Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Бондар Аліса 3 100 Абсолютний Харківська СШ І ступеня №177 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бондаренко Олександр 3 96 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Боршуляк Дар'я 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Боршуляк Діана 3 96 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Босенко Софія 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Братенко Домініка-Аделія 3 96 Абсолютний Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Будюк Назар 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Ватаг Анна 3 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Ващук Денис 3 96 Абсолютний Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненської області Рівненська смт Клевань
Внук Арсеній 3 96 Абсолютний Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Воробканич Софія 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Говорущенко Микита 3 100 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Горобець Ніка 3 96 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Гошуляк Дар'я 3 100 Абсолютний Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Григор'єва Катерина 3 100 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Грисюк Станіслав 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Гусак Максим 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Дазіденко Нікіта 3 96 Абсолютний Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Дарієнко Макар 3 96 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Демченко Тетяна 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Дем'яненко Надія 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Джебженяк Інна 3 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Дубина Дмитро 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Єгорова Олександра 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Єременко Єгор 3 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Жежеря Софія 3 96 Абсолютний Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Жиган Андрій 3 96 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Завірюха Аліна 3 96 Абсолютний Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Заєць Ростислав 3 100 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Заставский Роман 3 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Засько Кирило 3 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Захаркін Назар 3 96 Абсолютний КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Зіньковська Аліна 3 100 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Іванішин Артем 3 96 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Іванюта Ярослав 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Івлєв Віктор 3 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Каліновський Дмитро 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Касьянова Крістіна 3 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Катеринюк Денис 3 100 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Качанова Софія 3 96 Абсолютний Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Клеменкова Валерія 3 96 Абсолютний Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Коваленко Марія 3 96 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Ковальов Давид 3 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Козлова Анна 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Коренєв Микита 3 100 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Котіді Юлія 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Коценко Арсеній 3 100 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Кравченко Андрій 3 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Кравченко Владислав 3 100 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Кривенко Дар'я 3 100 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Крикуша Олександр 3 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Круть Святослава 3 96 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Ктітарєв Артур 3 100 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кузнецова Ангеліна 3 96 Абсолютний Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Кулик Каміла 3 96 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Кулинич Іван 3 100 Абсолютний Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Куркчі Яна 3 96 Абсолютний КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Лабуняк Софія 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Лапезіна Ангеліна 3 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Ликса Іван 3 100 Абсолютний Кам'янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Линник Софія 3 96 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Лисак Аліса 3 100 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Логовська Дана 3 96 Абсолютний Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Лоськова Вікторія 3 96 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Лук'янчук Дмитро 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Луценко Вероніка 3 96 Абсолютний Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Ляшенко Марина 3 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Марченко Микола 3 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Меленець Максим 3 96 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Мельник Анна 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Мельникович Артем 3 100 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Мерзлікін Максим 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мерзлікін Нікіта 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мирошниченко Владислав 3 100 Абсолютний КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Мисько Дар′я 3 100 Абсолютний Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Михайлова Альбіна 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Михайльов Денис 3 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Мігас Назар 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мінтенко Олена 3 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Небожатко Богдан 3 96 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Несущенко Діана 3 96 Абсолютний КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Нефьодова Кіра 3 96 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Ободець Дмитро 3 96 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Олександровський Єгор 3 100 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Олєйнік Єгор 3 96 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Ониськів Ганна 3 96 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Осадчий Артем 3 96 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Паршин Данііл  3 100 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Піженко Марія 3 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Погорелова Кароліна 3 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Поліщук Назар 3 100 Абсолютний Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Полуда Дарина 3 100 Абсолютний КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Попик Тетяна 3 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Приходько Вероніка 3 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Пушкін Олександр 3 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Рахта Ангеліна 3 96 Абсолютний Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Ремішевська Ангеліна 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Рудаков Ярослав 3 100 Абсолютний Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська с. Благодатне
Русюк Ганна 3 96 Абсолютний Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Савула Данило 3 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Савченко Ірина 3 100 Абсолютний Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Савчук Олександр 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Сало Ілля 3 96 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Сальник Дмитро 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Семенюк Єлизавета 3 100 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Сеник Ангеліна 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Сорока Кіра 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Сорочак Анна 3 100 Абсолютний Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Стаднікова Анастасія 3 100 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Сташеску Анна-Марія 3 96 Абсолютний Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Стєнін В’ячеслав 3 100 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Ткаленко Вікторія 3 96 Абсолютний КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Ткач Максим 3 100 Абсолютний Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Трачук Іван 3 96 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Троценко Софія 3 100 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Турченко Артем 3 100 Абсолютний Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (Ліцей №6) Чернігівської області Чернігівська м. Прилуки
Утікалов Данило 3 100 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Фурманюк Богдан 3 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Хотін Арсен 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Чудакал Уляна 3 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Чуканов Іван 3 96 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Шаруда Вікторія 3 100 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Шевченко Артем 3 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Шевченко Дмитро 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Шестаков Михайло 3 96 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Шкаруба Ірина 3 100 Абсолютний Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Шульга Уляна 3 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Шусть Марія 3 100 Абсолютний Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Якушко Олег 3 100 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021