Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 08:48
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

4 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Аврам Юлія 4 96 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Адамов Дмитро 4 100 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Астахова Марина 4 96 Абсолютний Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Баня Андрій 4 100 Абсолютний Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Баранік Орина 4 100 Абсолютний Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Березов Олександр 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Бикова Анастасія 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Ваврикович Іванна 4 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Василенко Вероніка 4 96 Абсолютний Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Вискребець Маргарита 4 96 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Возьна Софія 4 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Гайцуренко Марк 4 96 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Гладкова Валерія 4 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Глоба Дарина 4 96 Абсолютний Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Гнітійова Кристина 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Гончаров Даниїл 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Гончаров Михайло 4 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Грабенко Аліна 4 100 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Григоренко Олександр 4 96 Абсолютний КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Гусак Діана 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Давидова Альбіна 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Демчук Зоряна 4 96 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Демяненко Дмитро 4 96 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Діденко Діана 4 96 Абсолютний Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Долін Владислав 4 96 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Дутка Олег 4 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Єгоров Роман 4 96 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Єрохіна Валерія 4 100 Абсолютний Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Заболонська Марія 4 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Загрунний Денис 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Івашко Тимур 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Калініченко Анастасія 4 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Квітко Ангеліна 4 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Кефа Наталія 4 96 Абсолютний Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Кіфорук Нікіта 4 96 Абсолютний Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Коваленко Аліна 4 96 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Козаченко Вікторія 4 96 Абсолютний Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Коломоєць Аліна 4 100 Абсолютний КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Константинова Софія 4 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Коряченко Діана 4 100 Абсолютний Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Косован Таїсія 4 100 Абсолютний Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Самакова
Котляренко Поліна 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Кураксіна Ганна 4 96 Абсолютний КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Летік Іван 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Линник Андрій 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Литвиненко Валерія 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Ліхачов Єгор 4 100 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Лучак Данієл 4 100 Абсолютний Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Малета Артем 4 96 Абсолютний Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Малишев Богдан 4 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Малюков Олексій 4 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Мар'єнко Софія 4 96 Абсолютний КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Мартинюк Руслан 4 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Махотько Микола 4 96 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Минько Софія 4 100 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Мироненко Даніїл 4 100 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Молтабар Іван 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Момот Ян 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Мостова Євгенія 4 100 Абсолютний КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Мусієнко Анастасія 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Небера Олександр 4 96 Абсолютний Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Нестерчук Олександр 4 100 Абсолютний Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Нікіфорова Каміла 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Одажій Софія 4 96 Абсолютний Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Омельченко Дар'я 4 96 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Пакуш Олександр 4 100 Абсолютний Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька Миколаївка
Панченко Михайло 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Пашкевич Кіра 4 96 Абсолютний КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Поліщук Катерина 4 96 Абсолютний Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Постриган Поліна 4 100 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Пухомелін Артем 4 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Раду Варвара 4 96 Абсолютний Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Рева Анна 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Рєзниченко Микола 4 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Рєпіна Софія 4 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Романенко Микола 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Романяк Максим 4 100 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Савченко Максим 4 100 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Сафонова Олександра 4 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Сахно Глєб 4 100 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Семенова Анастасія 4 96 Абсолютний Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Талашенко Вероніка 4 100 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Татарченко Катерина 4 96 Абсолютний Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Титар Микола 4 100 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Ткаченко Віра 4 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Фомін Назар 4 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Фонарьов Іван 4 100 Абсолютний Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Хижняк Степан 4 96 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Холіна Анна 4 100 Абсолютний Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Цікало Іван 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Чаленко Софія 4 96 Абсолютний Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонська м. Херсон
Чаус Андрій 4 100 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Черкас Євгенія 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Черноус Дмитро 4 96 Абсолютний Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області Миколаївська  с. Петропавлівка
Чеховська Владислава 4 100 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Шаманський Нікіта 4 100 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Шелест Мілана 4 96 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Шлапак Артем 4 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Штим Ніна 4 96 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Южакова Маргарита 4 96 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Юрачкіна Яна 4 100 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Юхненко Таміла 4 100 Абсолютний Назарівська загальноосвітня філія КЗ «Карлівське НВО. Позашкільний центр» Кіровоградська Кіровоградська с. Назарівка
Яловець Анна 4 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Яних Юлія 4 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
І місце 
Безкровна Вікторія 4 90 1 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бондарь Поліна 4 91 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Бровач Злата 4 90 1 Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська м. Шостка
Васюкович Аліна 4 91 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Величко Андрій 4 91 1 КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Вербицький Артем 4 91 1 Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Волощук Катерина 4 91 1 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Гварилюк Максим 4 91 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Гетя Анна 4 91 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Голіней Єгор 4 93 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Головко Софія 4 90 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Горішняк Дмитро 4 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Грачова Крістіна 4 91 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Гришаєва Анастасія 4 93 1 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька Яковлівка
Дамаскін Владислав 4 93 1 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Данько Марія 4 91 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Драчук Олександр 4 93 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Єрмакович Нікіта 4 93 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Жуковський Єгор 4 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Зоркін Кіріл 4 91 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Зрідна Вікорія 4 91 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Іванов Ігор 4 93 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Ключка Іван 4 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Коваль Анна 4 93 1 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВРЗО Запорізька  м. Дніпрорудне
Ковальчук Олександр 4 91 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Копилова Дарина 4 91 1 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Коростинський Михайло 4 93 1 Львівська ЗОШ №43 Львівська м. Львів
Котерняк Тетяна 4 93 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Кравченко Олександр 4 93 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Крючковська Соф'я 4 91 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Кузнецов Богдан  4 91 1 Можняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Білолуцької селищної ради Луганської області Луганська  с. Можняківка 
Кукленко Захар 4 91 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Кулішова Дар'я 4 91 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Куц Ганна 4 93 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Ластовський Максим 4 90 1 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Лебедєва Марія 4 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Васильківка
Лєнікова Кароліна 4 91 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Литвин Олександр 4 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Лупачова Сніжана 4 91 1 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Люкіна Дар'я 4 93 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська Мирне
Макаров Вячеслав 4 93 1 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Марченко Юлія 4 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Маслій Анастасія 4 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Метенко Прохор 4 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Мигель Марія 4 93 1 Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Міненко Єлизавета 4 93 1 ОЗ Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Оленксандрівка
Мірошниченко Олександр 4 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Налисник Артем 4 91 1 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Нежива Ганна 4 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Нелюдімов Дмитро 4 93 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Нюренберг Белла 4 93 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Паршин Дмитро 4 93 1 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Петков Олександр 4 91 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Пономаренко Євгеній 4 90 1 Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області Тернопільська м. Тернопіль
Пономарьов Іван 4 93 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Попільнух Ліза 4 93 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Портареско Вікторія 4 90 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Поставний Артем 4 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Приблуда Максим 4 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Прокопенко Орина 4 93 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Прохорова Кіра 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ракша Данило 4 93 1 КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ступенів «ДНЗ-ЗОШ» Запорізької області Запорізька смт Михайлівка
Салібєєва Дар’я 4 93 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021