Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 08:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 5 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

5 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Бакай Дарія 5 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Батракова Дар'я 5 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Башкирська Ангеліна 5 100 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Безуглов Владислав 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Білоусов Констянтин 5 97 Абсолютний КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Болдурська Поліна 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Борисов Валерій 5 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Вінник Олександра 5 100 Абсолютний КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Волохова Юлія 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Воробчак Дар'я 5 97 Абсолютний Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Вялов Давид 5 97 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гах Валерія 5 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Григор'єва Єлизавета 5 97 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Грищенко Богдан 5 97 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Гуменюк Артем 5 97 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Давидко Марія 5 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Дежко Денис 5 97 Абсолютний КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Денега Дарина 5 97 Абсолютний Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненської області Рівненська смт Клевань
Дорош Артур 5 97 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Дровіцький Максим 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Зборець Марк 5 100 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Зеваченкова Марія 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Каленюк Діана 5 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Клочкова Анастасія 5 97 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Ковпак Вадим 5 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Козачек Єкатерина 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Коломоєць Дмитро 5 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Конанова Марія 5 97 Абсолютний КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Константинюк Анастасія 5 100 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Крохмальний Дмитро 5 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Кузнецова Олександра 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Лазоренко Марк 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Левченко Даніїл 5 100 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Лісовол Дмитро 5 100 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Літвін Іван 5 97 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Лозко Софія 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Мазур Арсеній 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Масловський Руслан 5 97 Абсолютний Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Матюшенко Варвара 5 97 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Махонін Андрій 5 100 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Мацута Діана 5 100 Абсолютний Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненської області Рівненська смт Клевань
Мигель Олександра 5 100 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Мирончук Ілля 5 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Мінєєва Валерія 5 97 Абсолютний Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Міщенко Вадим 5 100 Абсолютний Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Мовчан Євген 5 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Морозов Кіріл 5 97 Абсолютний Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Неїжко Дарина 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Нестеренко Володимир 5 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Ніколаєв Денис 5 97 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Онищук Марія 5 95 Абсолютний Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Паращевіна   Анастасія 5 97 Абсолютний Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Поліщук Вероніка 5 97 Абсолютний Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Поліщук Дар'я 5 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Раєвська Ангеліна 5 100 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Ракитянська Анастасія 5 97 Абсолютний Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Рештук Юлія 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Рябченко Євгеній 5 97 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Савчук Анастасія 5 100 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Сапронова Софія 5 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Селевич Олександра 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Скотинянська Єва 5 97 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Соболев Євген 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Степаненко Дарина 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Степаненко Софія 5 97 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Тіцька Аріна 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Улановський Володимир 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Уралбаєва Маргарита 5 97 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Усманова Дарія 5 100 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Фесенко Тимур 5 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Хуторянська Катя 5 97 Абсолютний Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Цуюков Олександр 5 100 Абсолютний КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Чорман Давид 5 97 Абсолютний Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Шабатівський Назарій 5 97 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Шахраюк Максим 5 100 Абсолютний Нововолинський ліцей №6 Волинська м. Нововолинськ
Шевчик Аріна 5 97 Абсолютний Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Шинкар Анна 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Штифуряк Давид 5 100 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Якименко Денис 5 100 Абсолютний Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Яковенко Мар'яна 5 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Янчук Геннадій 5 100 Абсолютний Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненської області Рівненська смт Клевань
Ярута Аліна 5 100 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Ящук Каміла 5 97 Абсолютний КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
І місце 
Аббасов Аскар 5 91 1 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Авдійчук Тимофій 5 94 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Азарсанова Аміна 5 90 1 ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області Одеська смт Раухівка
Антоненко Іван 5 94 1 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Безеде Даниїл 5 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Білицький Денис 5 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Білоцерковець Ельвіра 5 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Будур Костянтин 5 91 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Вакула Вікторія 5 94 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Гладка Дар'я 5 94 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Глушкова Карина 5 94 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Горига Владислав  5 91 1 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Гресько Діана 5 91 1 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Гузенко Софія 5 91 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Гулевич Василина 5 91 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Гусак Максим 5 94 1 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Демченко Амалія 5 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Дзюбан Дар'я 5 94 1 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Доценко Анатолій 5 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Дубова Яна 5 91 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Думчикова Софія 5 91 1 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Єрмоленко Уляна 5 91 1 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Жаріков Олександр 5 91 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Заверняєв Олександр 5 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Заворотній Дмитро 5 90 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Іваннікова Ніна 5 94 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Ірашко Тимофій 5 90 1 Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська Розівка
Качур Денис 5 94 1 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненської області Рівненська смт Клевань
Ковальчук Дарина 5 94 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Кокташ Макар 5 91 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Кононененко Софія 5 94 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Корновану Анна 5 91 1 Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Крапівна Ніколіна 5 94 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Кудревська Віолета 5 91 1 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Кузан Станіслав 5 91 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Кязімова Вікторія 5 91 1 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Манджиєв Темір 5 91 1 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Мандрика Марина 5 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Муза Дар'я 5 91 1 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Нагорна Ганна 5 94 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Неграш Анна 5 94 1 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Нікішенко Владислава 5 91 1 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Паслюченко Іван 5 94 1 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Подольна Карина 5 94 1 Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Потапов Кирило 5 94 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Раулець Анна 5 94 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Рибка Михайло 5 94 1 Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Рогальська Вікторія 5 94 1 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Роговченко Людмила 5 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Рябошапка Андрій 5 91 1 КЗ «Яковенківська гімназія Балаклійського району Харківської області» Харківська с. Яковенкове
Рябченко Софія 5 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Сарай Аліна 5 91 1 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Сиротенко Ярослава 5 91 1 Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київської області Київська м. Кагарлик
Скороход Кіра 5 91 1 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Стаднік Марія 5 91 1 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Стальниченко Богдан 5 94 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Стефаниць Дарина 5 91 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської ради Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Столярова Вікторія 5 90 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Сухіна Валерія 5 91 1 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Тимощук Віра 5 94 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Титар Софія 5 90 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Тімошин Олександр 5 94 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Тофан Вікторія 5 91 1 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Тофан Мирослава 5 94 1 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Трибой Віталій 5 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Халус Ольга 5 94 1 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Хасполат Еліф 5 91 1 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Хлєвна Лідія 5 91 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Цибульський Єгор 5 94 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Шраменко Рустам 5 94 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Шутурминський Артем 5 91 1 КЗ Сумської обласної ради — Шосткинський ліцей - інтернат спортивного профілю Сумська Шостка
Яковенко Альбіна 5 94 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
ІІ місце 
Агаркова Альона 5 70 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Антонюк Вікторія 5 88 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Бадій Аліса 5 71 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Барабаш Валерія 5 85 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Бараболя Дмитро 5 79 2 Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області Херсонська с. Виноградове
Бацура Марина 5 88 2 Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Бердега Вероніка 5 79 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Бережний Максим 5 79 2 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Бойко Діана 5 79 2 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Борт Софія 5 85 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Бузган Давид 5 82 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Бутко Варвара 5 70 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Валащук Денис 5 76 2 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Вінтонова Поліна 5 79 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Власенко Сергій 5 88 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Войцехівська Анастасія 5 82 2 Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Гаврилова Софія 5 85 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Гайдук Артем 5 82 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Галета Василь 5 82 2 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Гатко Дар'я 5 85 2 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Гриценко Катерина 5 82 2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Грицкевич Анна 5 88 2 Шепетівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області Хмельницька  м. Шепетівка
Гулакова Дар’я 5 70 2 КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Гурник Вікторія 5 85 2 Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021