Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 09:59
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3228
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Агафонов Станіслав 6 97 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Бобришева Анна 6 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Бобровник Тетяна 6 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Боднарюк Олександра 6 100 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Бордіян Альона 6 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Буряк Артем 6 97 Абсолютний Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Гешко Тетяна 6 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Грушинська Андріана 6 97 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Давидко Карина 6 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Дворак Станіслав 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Дереворіз Анастасія 6 97 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дороніна Маргарита 6 97 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Дребот Вероніка 6 100 Абсолютний Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Дубина Владислав 6 100 Абсолютний Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Заміховський Артем 6 97 Абсолютний КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Заткальницький Нікіта 6 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Іванова Радіслава 6 97 Абсолютний КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Клецько Вікторія 6 100 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Комар Ярослав 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Кондря Мілена 6 97 Абсолютний Озернянський ЗЗСО Одеської області Одеська с. Озерне
Косова Аліса 6 97 Абсолютний Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Крикуша Іннеса 6 97 Абсолютний КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Купець Тимофій 6 97 Абсолютний Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Мазуренко Олександр 6 97 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Маринко Жасміна 6 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Мащенко Артем 6 97 Абсолютний КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Мельник Владислава 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Мєрхєлєва Єлизавета 6 100 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Наумова Олександра 6 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Немченко Уляна 6 97 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Никитюк Ілля 6 97 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Новікова Анастасія 6 97 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Острікова Валерія  6 100 Абсолютний Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 
Пакало Богдана 6 97 Абсолютний КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Попова Дарія 6 97 Абсолютний Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Решетиленко Владислав 6 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Рідько Альона 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Семенов Денис 6 97 Абсолютний Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Семенюк Максим 6 100 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Скорицька Софія 6 100 Абсолютний КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Старовід Софія 6 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Сушинська Олександра 6 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Тараненко Анастасія 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Тимощук Євгеній 6 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Толстоп'ятова Катя 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Тригуб’як Злата 6 96 Абсолютний КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Хітоніна Ірина 6 97 Абсолютний Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Чабаненко Софія 6 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Шепеляк Юлія 6 97 Абсолютний Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Юр'єва Вікторія 6 100 Абсолютний Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Ярош Дмитро 6 97 Абсолютний Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
І місце 
Агафонов Руслан 6 94 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Басарукіна Анастасія 6 91 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Бейник Наталія 6 91 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Бикова Аліса 6 94 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Бичок Софія 6 90 1 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Божич Олег 6 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Боршуляк Крістіна 6 94 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Бугаєв Станіслав 6 94 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Буцьківський Олександр 6 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Вікуліна Дар’я 6 90 1 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Віннікова Вероніка 6 91 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Вовк Анастасія 6 91 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Вовченко Альона 6 90 1 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Воїнська Віолетта 6 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Вшивцева Катерина 6 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Гедзенко Вікторія 6 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Гриженко Віталій 6 94 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Гринчук Артем 6 94 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Дерев'янко Аліна 6 90 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Динь Романа 6 94 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Дімітренко Марія 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Жосану Дмитро 6 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Захарова Софія 6 91 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Івашина Софія 6 94 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Казарян Богдана 6 90 1 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Канюка Ольга 6 94 1 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Коваленко Владислава 6 91 1 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Козлова Ганна 6 94 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Колєснік Катерина 6 94 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Костиць Матвій 6 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Кочерга Вікторія 6 91 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Лебідь Ілля 6 91 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Люлька Руслан 6 91 1 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Мазуркевич Руслана 6 91 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Малишев Гліб 6 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Мирошніченко Катерина 6 94 1 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Михайлович Нікіта 6 94 1 Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська м. Нова Каховка
Мойсеєва Софія 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Мокра Вероніка 6 94 1 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Молодожон Анастасія 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Навражин Тимур 6 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Негребецька Софія 6 94 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Олійник Денис 6 91 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Онищенко Іван 6 94 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Паранчук Карина 6 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Пашкова Вікторія 6 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Періг Назар 6 91 1 Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Олешня
Перлуг Максим 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Приходько Олександр 6 94 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сабітова Вероніка 6 94 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Савенко Софія 6 94 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Сергєєва Юлія 6 91 1 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Сергієнко Ярослав 6 92 1 Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Серебрякова Софія 6 91 1 КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області Харківська м. Лозова
Соїна Катерина 6 91 1 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Сотніченко Євгенія 6 94 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Сташеску Марія-Антонелла 6 91 1 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Суліменко Вадим 6 91 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Ткач Христина 6 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Тогобіцький Володимир 6 94 1 Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаська м. Золотоноша
Федюнін Арсеній 6 94 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Хрущова Анна 6 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Черкашенко Євгеній 6 94 1 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Шенкаренко Артем 6 94 1 Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Щур Дарія 6 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Янишівський Ярослав 6 91 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Ярмоленко Ярослав 6 94 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
ІІ місце 
Айвазова Варвара 6 71 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Андрющенко Марія 6 82 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Балакіна Злата 6 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Баранов Михайло 6 82 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Барляк Мілана 6 58 2 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Башлай Марія 6 76 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Беспальченко Максим 6 88 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Білий Михайло 6 79 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Богач Нікіта 6 79 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Бондаренко Іван 6 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бондаренко Софія 6 88 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Бондаренко Софія 6 85 2 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вербівка
Борисова Христина 6 79 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Борщ Василь 6 88 2 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Будняк Діана 6 79 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Букрей Ганна 6 85 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Бунчужна Вікторія 6 73 2 Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області  Попаснянського району Луганська смт. Тошківка
Бусько Дар'я 6 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бутенко Станіслав 6 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька  с-ще Керменчик
Васіліщенко Марія 6 88 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Вікуліна Марія 6 82 2 Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Запорізької області Запорізька м. Вільнянськ
Волинець Карина 6 70 2 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Волоховська Вероніка 6 82 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Воробйовська Домініка 6 88 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гордієнко Софія 6 82 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Гримайло Дарина 6 88 2 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Грінчук Ємануєла 6 85 2 Нижньосиньовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Нижні Синівці
Громенко Єлизавета 6 79 2 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021