ІІ місце (продовження таблиці) |
Гунько Єгор |
6 |
76 |
2 |
Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області |
Миколаївська |
Первомайськ |
Джамілова Мілана |
6 |
76 |
2 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Джирик Валерія |
6 |
85 |
2 |
ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області |
Одеська |
смт Раухівка |
Дімитрова Дар’я |
6 |
71 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Дрикін Сергій |
6 |
75 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Дуднік Анастасія |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Єгорова Вероніка |
6 |
80 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Єфименко Дмитро |
6 |
73 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк смт. Щербинівка |
Жабико Софія |
6 |
88 |
2 |
Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Жбанков Михайло |
6 |
76 |
2 |
Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
Розівка |
Завойко Єва |
6 |
88 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Задорожній Владислав |
6 |
82 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Зятина Наталія |
6 |
88 |
2 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 села Старомлинівка Донецької області |
Донецька |
с. Старомлинівка |
Іванова Олена |
6 |
79 |
2 |
КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області |
Запорізька |
с. Велика Тернівка |
Калашнікова Анна |
6 |
75 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Кампова Софія |
6 |
88 |
2 |
Тошківський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Луганської області Попаснянського району |
Луганська |
смт. Тошківка |
Кіндзерська Тетяна |
6 |
88 |
2 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Кличко Роман |
6 |
79 |
2 |
Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добра Надія |
Коваленко Вікторія |
6 |
85 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Колле Аліна |
6 |
88 |
2 |
Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Привільне |
Комісар Євген |
6 |
71 |
2 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Комісаров Іван |
6 |
85 |
2 |
КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" |
Донецька |
м. Маріуполь |
Корюк Данило |
6 |
88 |
2 |
Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Гранітне |
Косик Дмитро |
6 |
71 |
2 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Костюк Едуард |
6 |
82 |
2 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Кравченко Дана |
6 |
71 |
2 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Кривенький Степан |
6 |
76 |
2 |
Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Шклинь |
Кривошеїна Анна |
6 |
71 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Крук Віктор |
6 |
75 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Курилін Дмитро |
6 |
88 |
2 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Левченко Ярослав |
6 |
79 |
2 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Лисенко Костянтин |
6 |
85 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Литвиненко Анастасія |
6 |
85 |
2 |
Дебальцівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – ЗДО Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Дебальцеве |
Любкін Єгор |
6 |
85 |
2 |
Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенськ |
Ляш Софія |
6 |
85 |
2 |
Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області |
Черкаська |
Маньківка |
Лященко Олександр |
6 |
73 |
2 |
КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Петрівка |
Макаркіна Аліна |
6 |
85 |
2 |
Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Синельникове |
Мамедова Жаваір |
6 |
85 |
2 |
Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Догмарівка |
Мартинова Анна |
6 |
85 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Микитась Катерина |
6 |
76 |
2 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Михайленко Дарина |
6 |
79 |
2 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Монахов Іван |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Музика Данило |
6 |
85 |
2 |
Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Торське |
Набакорська Вероніка |
6 |
70 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Новік Христина |
6 |
70 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Олефір Ксенія |
6 |
71 |
2 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Опалько Дарина |
6 |
79 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Паска Сергій |
6 |
85 |
2 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Періжняк Ярослав |
6 |
85 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Петренко Владислав |
6 |
76 |
2 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва |
Київська |
м. Київ |
Пільганчук Олександр |
6 |
73 |
2 |
Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Мирне |
Пінтійська Тетяна |
6 |
85 |
2 |
Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області |
Одеська |
Лощинівка |
Подорожко Ксенія |
6 |
85 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Полуєва Анастасія |
6 |
85 |
2 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Поплавська Уляна |
6 |
73 |
2 |
КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Петрівка |
Поремчук Дар'я |
6 |
88 |
2 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Потоцька Карина |
6 |
82 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Рубець Анастасія |
6 |
82 |
2 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Сажнєв Єгор |
6 |
80 |
2 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Самокиш Дарія |
6 |
88 |
2 |
ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Привільне |
Северіна Аліса |
6 |
79 |
2 |
КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Севостьянова Анастасія |
6 |
88 |
2 |
Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області |
Донецька |
м. Волноваха |
Семашко Артем |
6 |
88 |
2 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Сербін Валерія |
6 |
73 |
2 |
КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Петрівка |
Синиця Ірина |
6 |
76 |
2 |
Самаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Самакова |
Сістук Єлізавета |
6 |
70 |
2 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Скринник Вероніка |
6 |
82 |
2 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Скринник Олександр |
6 |
88 |
2 |
КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» |
Луганська |
м. Привілля |
Скутіна Сабіна |
6 |
71 |
2 |
Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Сологуб Вікторія |
6 |
85 |
2 |
Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Криничувате |
Старинець Дмитро |
6 |
82 |
2 |
Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області |
Миколаївська |
Первомайськ |
Степанова Дар'я |
6 |
82 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Степчук Наталія |
6 |
85 |
2 |
Петропавлівська філія І-ІІ ступенів Доманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Петропавлівка |
Суртаєва Маша |
6 |
88 |
2 |
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Золотоноша |
Тимашова Ольга |
6 |
85 |
2 |
Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Догмарівка |
Тимкова Анна |
6 |
82 |
2 |
Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Слобідка - Рихтівська |
Тирсина Аліна |
6 |
82 |
2 |
Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Білоусівка |
Ткач Вікторія |
6 |
88 |
2 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Торбік Кіра |
6 |
73 |
2 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Фисак Олена |
6 |
76 |
2 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк смт. Щербинівка |
Харченко Анастасія |
6 |
88 |
2 |
ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області |
Одеська |
смт Раухівка |
Харченко Максим |
6 |
73 |
2 |
Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенськ |
Хатунцева Анастасія |
6 |
79 |
2 |
Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенськ |
Хоменко Олена |
6 |
79 |
2 |
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району |
Полтавська |
с. Щербані |
Хомченко Андрій |
6 |
82 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Хрипунова Надія |
6 |
70 |
2 |
Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області |
Харківська |
Селище Ківшарівка |
Царевський Ярослав |
6 |
79 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
Царьова Аліна |
6 |
85 |
2 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
м. Щастя |
Чеплякова Анастасія |
6 |
88 |
2 |
Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області |
Миколаївська |
с-ще Благодарівка |
Черніков Ілля |
6 |
79 |
2 |
Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 |
Чернігівська |
м. Чернігів |
Чудін Дмитро |
6 |
88 |
2 |
Озернянський ЗЗСО Одеської області |
Одеська |
с. Озерне |
Чуйкіна Анастасія |
6 |
82 |
2 |
КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» |
Дніпропетровська |
с. Олександропіль |
Чулакал Дар’я |
6 |
79 |
2 |
КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Петрівка |
Шабанова Наталія |
6 |
79 |
2 |
КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Шавардаєва Дар'я |
6 |
82 |
2 |
Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенськ |
Шатохіна Альбіна |
6 |
88 |
2 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Шваленко Валерія |
6 |
82 |
2 |
Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
смт. Березнегувате |
Шевич Олександр |
6 |
85 |
2 |
Ворожбянська гімназія №4 Ворожбянської міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Ворожба |
Шипуля Олексій |
6 |
82 |
2 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Шмиговська Софія |
6 |
85 |
2 |
Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенськ |
Якимчук Вікторія |
6 |
85 |
2 |
ОЗ «Раухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Одеської області |
Одеська |
смт Раухівка |
Янченко Ольга |
6 |
82 |
2 |
Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
с. Догмарівка |
Ярошенко Ксенія |
6 |
70 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Яцишин Тимофій |
6 |
82 |
2 |
Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Бахмут |
ІІІ місце |
Байдужий Дмитро |
6 |
61 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Бобик Христя |
6 |
58 |
3 |
Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Поляна |
Бойченко Інна |
6 |
58 |
3 |
КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області |
Миколаївська |
с. Луканівка |
Бурдюжа Сабріна |
6 |
52 |
3 |
Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
Розівка |
Варакута Владислав |
6 |
61 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Волохатий Микола |
6 |
58 |
3 |
Любимівський ЗПЗСО Херсонської області |
Херсонська |
с. Любимівка |
Волошина Софія |
6 |
50 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Двірник Юлія |
6 |
64 |
3 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Дмитрієва Анна |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Довганюк Вадим |
6 |
58 |
3 |
Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Поляна |
Завірюхіна Вікторія |
6 |
55 |
3 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Казьмін Роман |
6 |
61 |
3 |
Олешнянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області |
Сумська |
с. Олешня |
Катречко Даніїл |
6 |
64 |
3 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Квітинський Олексій |
6 |
50 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Клубченко Дмитро |
6 |
50 |
3 |
НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Знам’янка |
Костенко Анастасія |
6 |
61 |
3 |
Розівський ЗЗСО І –ІІ ступенів – філія Кулевчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області |
Одеська |
Розівка |
Кузьменко Анастасія |
6 |
50 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Кулішов Михайло |
6 |
61 |
3 |
Боровенська гімназія Луганської області |
Луганська |
с. Боровеньки |
Лучер Поліна |
6 |
52 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Мазур Владислав |
6 |
58 |
3 |
Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Поляна |
Маслюк Софія |
6 |
58 |
3 |
Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області |
Сумська |
м. Лебедин |
Мельник Анна |
6 |
64 |
3 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Микуленко Ілля |
6 |
64 |
3 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Мирна Дарина |
6 |
58 |
3 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Мороз Назар |
6 |
50 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Мостовий Віктор |
6 |
50 |
3 |
Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області |
Одеська |
Лощинівка |
Нагорний Микита |
6 |
55 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Назаровський Ілля |
6 |
55 |
3 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Нестеренко Дар'я |
6 |
55 |
3 |
Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Нова Каховка |
Оленич Данило |
6 |
52 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Охріменко Єлизавета |
6 |
58 |
3 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Паславська Вікторія |
6 |
61 |
3 |
Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка Херсонської області |
Херсонська |
с. Виноградове |
Пелипенко Ульяна |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Пєшков Костянтин |
6 |
52 |
3 |
Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Запоріжжя |
Піча Святослав |
6 |
51 |
3 |
Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
с. Коритня |
Полегенько Ілля |
6 |
64 |
3 |
Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Холминської селищної ради Чернігівської області |
Чернігівська |
с. Козилівка |
Потуринський Владислав |
6 |
67 |
3 |
Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Пройдисвіт Дмитро |
6 |
52 |
3 |
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Морозівка |
Проценко Олег |
6 |
67 |
3 |
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області |
Харківська |
с. Вербівка |
Райлян Надія |
6 |
55 |
3 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Рокачук Надія |
6 |
58 |
3 |
Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Поляна |
Сеніч Ксенія |
6 |
65 |
3 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |
Сирокваша Анастасія |
6 |
50 |
3 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Сисоєв Микола |
6 |
64 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Сістук Анастасія |
6 |
67 |
3 |
Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради |
Рівненська |
м. Рівне |
Степанов Денис |
6 |
61 |
3 |
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області |
Полтавська |
с. Мала Перещепина |
Тельпіз Аріана |
6 |
50 |
3 |
Озернянський ЗЗСО Одеської області |
Одеська |
с. Озерне |
Філіпенко Святослав |
6 |
50 |
3 |
Гімназія №2 імені А.П.Бахути Новокаховської міської ради Херсонської області |
Херсонська |
м. Нова Каховка |
Харченко Софія |
6 |
52 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області |
Донецька |
м. Маріуполь |
Хомулін Тимур |
6 |
52 |
3 |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивчення української мови Херсонської міської ради |
Херсонська |
м. Херсон |
Царко Майя |
6 |
58 |
3 |
ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Васильківка |
Шелегеда Анатолій |
6 |
58 |
3 |
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Морозівка |
Щічко Владислав |
6 |
52 |
3 |
Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
смт Цвіткове |
Яновська Євгенія |
6 |
60 |
3 |
КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області |
Одеська |
Южне |