Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 10:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 7 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3228
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

7 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Агаркова Сніжана 7 100 Абсолютний Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Бакалець Мирослава 7 97 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Безуглова Вероніка 7 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Бордей Вікторія 7 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Васильєва Поліна 7 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Галушка Марія 7 97 Абсолютний ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Гевеленко Меланія 7 97 Абсолютний ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області  Черкаська м. Монастирище
Гончарова Валерія 7 100 Абсолютний Нижньопокровський ліцей Старобільської міської ради Луганської області Луганська  с. Нижньопокровка
Грималовська Юлія 7 100 Абсолютний Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Грищенко Надія 7 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Денщик Костянтин 7 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Держак Єгор 7 100 Абсолютний Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Дорофєєва Марія 7 95 Абсолютний Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Дулько Дарина 7 97 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Живогляд Владислав 7 97 Абсолютний КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Жогло Дар`я 7 100 Абсолютний Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 
Закап Аліна 7 100 Абсолютний Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Звєкова Вікторія 7 100 Абсолютний Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Іванова Дар'я 7 95 Абсолютний КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Касімов Дмитро 7 97 Абсолютний Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Колегова Олена 7 97 Абсолютний Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Комих Дар'я 7 97 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кондратович Ілона 7 100 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Коршунова Анна 7 97 Абсолютний ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області  Черкаська м. Монастирище
Крохмальний Артем 7 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Курінна Анна 7 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
Лавриненко Євгеній 7 100 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Лєщіна Вероніка,  7 97 Абсолютний Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Лісничий Владислав 7 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Малоок Ярослав 7 97 Абсолютний ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Мельник Анна 7 97 Абсолютний ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області  Черкаська м. Монастирище
Мигель Світлана 7 97 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Ніколаєсі Нікіта 7 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Пастухова Анастасія 7 97 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Петрова Злата 7 97 Абсолютний Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Пінчук Олександра 7 100 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Піскун Олексій 7 100 Абсолютний КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Ровенська Аріна 7 97 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Романюк Марія 7 100 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Рубель Максим 7 97 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Свердлик Ілля 7 97 Абсолютний ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області  Черкаська м. Монастирище
Сидорова Руслана 7 97 Абсолютний Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Слюсарь Богдан 7 100 Абсолютний Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Сосова Зоя  7 95 Абсолютний ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА м.Торецьк Донецької області Донецька Новгородське
Степанюк Вікторія 7 100 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Студінська Вікторія 7 100 Абсолютний Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області Житомирська м. Новоград-Волинський
Ткачук Олександра 7 100 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Федьків Дмитро 7 97 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Шапошник Віталій 7 100 Абсолютний Новокостянтинівська ЗОШ I-II ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Шапошнікова Дарія 7 100 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шевчук Вікторія 7 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Щербик Марія 7 100 Абсолютний Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Юрнюк Олександр 7 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Ясінська Валерія 7 97 Абсолютний ОЗ “Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області  Черкаська м. Монастирище
І місце 
Аблямітов Ернес 7 91 1 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Бакуменко Елліна 7 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Баранчук Максим 7 94 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Бойко Богдана 7 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Боркунова Ксенія 7 91 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Вавіліна Ольга 7 91 1 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Веремієнко Назар 7 91 1 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Вінник Ілля 7 94 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Власенко Юлія 7 91 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Волкова Мар'яна 7 91 1 Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Воробей Діна 7 91 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Галушкина Юлія 7 94 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Гуранич Анастасія 7 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Джулій Дмитро 7 94 1 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Миролюбне
Діденко Дар'я 7 94 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Єфіменко Олександра 7 94 1 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Засульська Дар'я 7 91 1 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Захаров Данило 7 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Земляна Єва 7 91 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Зіньков Єгор 7 91 1 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Івасюк Настя 7 94 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Коваленко Анна 7 91 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Коваль Надія 7 94 1 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Коломієць Кирило 7 94 1 КЗ "Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області" Донецька м. Маріуполь
Комлик Вікторія 7 94 1 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська м. Кагарлик
Конопляник Віталій 7 94 1 Кочубеївська філія-заклад І-ІІ ступенів ОЗ Орлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Коробкова Олена 7 90 1 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв
Коробченко Даша 7 94 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Костенко Катерина 7 91 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Костьович Ріта 7 91 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Кошелєва Марія 7 94 1 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Кузьменко Олександра 7 91 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кулак Владислав 7 91 1 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Купчик Микита 7 94 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кутова Анна 7 91 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Кучерявий Микола 7 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Левицька Юлія 7 94 1 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Лемзякова Вікторія 7 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Литовченко Дар'я 7 91 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Макієнко Михайло 7 94 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Малиш Назар 7 94 1 Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Матвієнко Сергій 7 90 1 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Мокрушин Володимир 7 91 1 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Нужна Дар'я 7 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Овсієнко Тетяна 7 91 1 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Одоладов Єгор 7 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Олізаренко Євген 7 91 1 КЗ «Куньєвський ліцей Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області» Харківська с. Куньє
Пічкур Софія 7 91 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Рабович Ігор 7 94 1 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Рибойчук Ірина 7 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Святун Діана 7 91 1 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Стеценко Андрій 7 91 1 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Стєнін Олександр 7 91 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Стиранець Сергій 7 91 1 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Стицюк Дар’я 7 91 1 Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Черкаської області Черкаська Маньківка
Тидюк Валентина 7 90 1 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Тітєнкова Кіра 7 91 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Ткач Дарина 7 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Фіняк Юлія 7 91 1 Боровенська гімназія Луганської області Луганська с. Боровеньки
Хаджинова Ольга 7 94 1 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Цінцадзе Анастасія 7 90 1 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Чернишов Максим 7 90 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Чудіна Софія 7 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Шевцов Владислав 7 91 1 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Юрагін Артем 7 94 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Юркова Варвара 7 94 1 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів  Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Яковлев Ярослав 7 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
ІІ місце 
Аббасов Михайло 7 73 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Адокіци Ілля 7 88 2 Любимівський ЗПЗСО Херсонської області Херсонська  с. Любимівка 
Антонюк Дар'я 7 71 2 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Артеменко Сергій 7 85 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Атаманчук Даниїл 7 73 2 Цвітківський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Городищенської міської ради Черкаської області Черкаська смт Цвіткове
Бабіна Діана 7 76 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Бажинова  Таїсія 7 79 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Балабан Дар'я 7 82 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Білойваненко Артем 7 88 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Бобренок Анна 7 79 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Богатченко Марія 7 82 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Богданова Олександра 7 71 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Боговорова Дарина 7 85 2 Новоукраїнський ЗЗСО  Вугледарської міської ради Донецької області Донецька с. Новоукраїнка
Бондаренко Ксенія 7 85 2 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Боровська Дарія 7 71 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Васильєв Олексій 7 82 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Велика Дар'я 7 71 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська с. Дмитрівка 
Вишневська Ілона 7 73 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Вишневська Олександра 7 85 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Власюк Владислав 7 71 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Гавріш Данило 7 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Галактіонова Софія 7 88 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Герасимова Варвара 7 85 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Голобок Ілля 7 73 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області донецька Новоселівка Перша
Головко Дмитро 7 82 2 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Горгола Карина 7 88 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Горилько Данило  7 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Гречка Ярослав 7 73 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове
Губашова Валерія 7 85 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Гурин Діана 7 88 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Данілова Діана 7 73 2 Чабанівський ліцей Хмельницької області Хмельницька  с. Чабанівка
Дивогриць Владислав 7 80 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Димитрова Надія 7 75 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Дишливенко Тетяна 7 73 2 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Довбиш Вікторія 7 82 2 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Докашенко Ангеліна 7 85 2 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Долженко Станіслав 7 82 2 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Дробот Тетяна 7 85 2 Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області Київська с. Семенівка
Дубровська Марина 7 79 2 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Євдокімова Анастасія 7 79 2 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Єременко Вікторія 7 88 2 Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Запара Назар 7 79 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Захаров Іван 7 73 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут 
Захарченко Артем 7 76 2 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Сумської області Сумська с. Вільшана 
Зубков Артем 7 71 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Селидове

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021