Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 09:30
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

8 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Барабаш Дарина 8 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Беленкіна Яна 8 100 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Блажків Владислав 8 97 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Бобир Валентин 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Богатченко Сергій 8 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Богдашкіна Марія 8 100 Абсолютний Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Бургуджи Олег 8 97 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Бурима Анна 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Гончарук Дарина 8 97 Абсолютний Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Грищенко Богдан 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Губай Аліна 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Гук Кирило 8 97 Абсолютний КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Гуріна Юлія 8 97 Абсолютний Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Дегтярьова Лілія 8 97 Абсолютний Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Єреміца Марія 8 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Клочков Нікіта 8 97 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Коваль Артем 8 97 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Колесник Вікторія 8 100 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Корнієнко Валерія 8 100 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Котов Михайло 8 100 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Кошкін Нікіта 8 97 Абсолютний Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Кудрик Дмитро 8 100 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Куко Владислав 8 97 Абсолютний КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Купер Олексій 8 97 Абсолютний Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Кучеренко Ксенія 8 95 Абсолютний НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Лабузов Кирил 8 100 Абсолютний Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради Чернігівської області Чернігівська смт Ріпки
Луценко Катерина 8 100 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Максимюк Дарина 8 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Малиновський Олександр 8 97 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Мандик Олександра 8 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Маркова Дарина 8 97 Абсолютний Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Марченко Оксана 8 97 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Медєнцева Валерія 8 97 Абсолютний Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Містюк Надія 8 100 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Моспаненко Іван 8 97 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Носенко Данііл 8 97 Абсолютний КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Обухова Олеся 8 97 Абсолютний Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Оникієнко Марія 8 100 Абсолютний КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Остапчук Крістіна 8 97 Абсолютний Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Павленко Юлія 8 97 Абсолютний Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Пігач Данило 8 100 Абсолютний Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Побережська Даша 8 100 Абсолютний Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Погрібна Єлизавета 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Прайс Лілія 8 97 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Рєзнікова Аліна 8 97 Абсолютний Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Рясна Анастасія 8 100 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Савельєв Андрій 8 100 Абсолютний Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Сафарова Каміла 8 97 Абсолютний Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сачок Злата 8 100 Абсолютний Лисичанська ЗОШ І–ІІ ступенів №9  Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сергієнко Аліна 8 100 Абсолютний КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Сидоренко Аліна 8 97 Абсолютний КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сизоненко Артем 8 97 Абсолютний Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Гранітне
Сінельник Давид 8 95 Абсолютний НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Скринська Вікторія 8 96 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Стасіва Дарія 8 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Сторожук Олександр 8 100 Абсолютний Семененківський НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Запорізька с. Семененкове
Тарануха Світлана 8 97 Абсолютний Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Тарасова Наталія 8 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Темченко Станіслав 8 97 Абсолютний КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Тимошенко Юлія 8 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Ткачова Вікторія 8 97 Абсолютний Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Хомяк Марія 8 97 Абсолютний КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Цибуля Діана 8 97 Абсолютний Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Ціко Віталій 8 100 Абсолютний Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Чумак Олена 8 100 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Шкоропад Даніїл 8 100 Абсолютний КЗ “НВК”Перспектива” Таврійської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Таврійське
Щома Олександра 8 100 Абсолютний Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Юрас Кароліна 8 100 Абсолютний Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької сільської ради Хмельницької області Хмельницька с. Стуфчинці
Яковлєв Денис 8 97 Абсолютний Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
І місце 
Андрощук Ілля 8 91 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Анохіна Софія 8 90 1 Енергодарська загальноосвітня школа №4 I-III ступенів  Енергодарської міської ради Запорізька м. Енергодар
Бабенко Гліб 8 91 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бєлікова Єлизавета 8 91 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бойко Артем 8 90 1 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Чернігівська м. Чернігів
Боклах Катерина 8 91 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Бондаренко Всеволод 8 91 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Буряк Єлізавета 8 91 1 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Ваганов Андрій 8 94 1 Вугледарська ЗОШ I-III  ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Валенко Олександра 8 94 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Васютинська-Стрюк Врінда 8 94 1 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Візітіу Яна 8 94 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Врабіє Олександра 8 91 1 КЗ «Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська  Багачівка 
Гайдук Єлизавета 8 94 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Гольба Ганна  8 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк  смт. Щербинівка
Горбач Марія 8 91 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Горбачова Анна 8 91 1 Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області Миколаївська  Первомайськ
Дубук Валерія 8 94 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Забітовський Богдан 8 94 1 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Зорич Аліна 8 91 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Іванов Владислав 8 91 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Ільчук Захар 8 90 1 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Карапетрова Анастасія 8 90 1 Лощинівський ЗЗСО Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області  Одеська  Лощинівка
Клепарська Анна 8 94 1 Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» Волинської області Волинська с. Білосток
Ковальова Діана 8 91 1 КЗ « Миколаївська ЗОШ І –ІІІ ступенів» філія Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Петрівка
Коломієць Кирило 8 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №66 міста Києва Київська м. Київ
Кондратенко Дарина 8 94 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Костюк Діана 8 91 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Костюков Володимир 8 90 1 Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Магдалинівка
Кочина Катерина 8 94 1 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Лещенко Максим 8 94 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Лиманська Катерина 8 94 1 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок » Луганська м. Лисичанськ
Літінхай Валерія 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Логвиненко Владислав 8 91 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Любенко Артем 8 94 1 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Ляшко Микита 8 91 1 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Мазанка Артем 8 94 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Мазур Анастасія 8 94 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Мазур Кирило 8 91 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Макарочкіна Віолетта 8 94 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Машков Артур 8 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Мервінський Ілля 8 94 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Мозговий Нікіта 8 94 1 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Моргун Костянтин 8 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Морева Дар'я 8 90 1 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Муравльова Анна 8 94 1 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартова
Муравльова Лілія 8 91 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Оленець Каміла 8 90 1 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Омельченко Анастасія 8 91 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІ ступенів №11» Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Нікополь
Онищенко Ілля 8 91 1 Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Оробець Марія 8 94 1 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Осташко Дар’я 8 91 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Палій Єлізавета 8 91 1 КЗ «Олешківська гімназія» Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Пархомчук Максим 8 91 1 ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Пастіка Яна 8 94 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Петрович Валентина 8 94 1 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Петрушова Вікторія  8 91 1 Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Приступа Анастасія 8 94 1 Мардарівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільний навчальний заклад» Одеської області Одеська с. Мардарівка
Прудка Ольга 8 94 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Рахуба Ольга 8 90 1 НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Кіровоградської області Кіровоградська м. Знам’янка
Реуцька Поліна 8 90 1 Куп'янська гімназія №2 Куп'янської міської ради Харківської області Харківська Селище Ківшарівка
Саляник Тетяна 8 90 1 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Морозівка
Свинцицька Сніжана 8 90 1 ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Сенечин Надія 8 94 1 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Сімакова Дар’я 8 94 1 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Слепченко Дарія 8 91 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Соловйова Діана 8 94 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Солодкий Володимир 8 91 1 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Стужук Володимир 8 91 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Тезик Юлія 8 91 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Терентій Дмитро 8 91 1 Веселівський ліцей Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська c. Веселе
Терлецька Ярина 8 94 1 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Тесленко Уляна 8 94 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Тивонюк Владислав 8 94 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Удова Тетяна 8 91 1 Білоусівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області Миколаївська с. Білоусівка
Фарима Софія 8 91 1 Стебницька гімназія №11 імені Т.Зозулі Львівської області Львівська Стебник
Фриюк Олександра 8 94 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Хомич Вадим 8 91 1 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області Хмельницька Нетішин
Шабля Валерія 8 91 1 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Шевченко Соня 8 91 1 Лебединський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Сумської області Сумська м. Лебедин
Шилько Владислав 8 94 1 Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Ящук Дмитрій 8 94 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021