Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 08:57
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

9 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Андрухів Іван 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Бабенко Анастасія 9 96 Абсолютний Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бакалець Зоряна 9 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Басалига Валерія 9 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Богомол Ярослава 9 96 Абсолютний Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Богуш Олександра 9 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Бондаренко Максим 9 100 Абсолютний Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Бондаренко Максим 9 96 Абсолютний Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Боровиков Микола 9 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Боряк Євгенія 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Бубнова Олександра 9 96 Абсолютний Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Буйчикова Лілія 9 96 Абсолютний Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Василенко Валерія 9 100 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Витязь Марія 9 100 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Воротнікова Анастасія 9 100 Абсолютний Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Гончаров Нікіта 9 100 Абсолютний Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Готовкіна Аріана 9 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Громак Оксана 9 100 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Гуцал Софія 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Дереворіз Наталія 9 96 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дереворіз Юлія 9 96 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дерезенко Вероніка 9 96 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Дзюбінська Діана 9 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дубовик Анна 9 100 Абсолютний Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Єсіпова Олександра 9 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Зеленіна Марія 9 96 Абсолютний Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Зикова Вікторія 9 96 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Карпачова Вікторія 9 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
Кім Іва 9 96 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Клевакіна Анастасія 9 96 Абсолютний Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Клименко Марія 9 100 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Клічук Тетяна 9 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Коломієць Вікторія 9 96 Абсолютний Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Коломоєць Дарина 9 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Костюк Давид 9 96 Абсолютний Очеретнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Очеретня
Крячок Роман 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Кукла Дмитро 9 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
Куценко Вікторія 9 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Лаврушин Родіон 9 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Мальцева Валерія 9 96 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Мартемянов Іван 9 100 Абсолютний Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Мартинюк Олег 9 100 Абсолютний Добровільський НВК «ЗНЗ –ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добровілля
Навроцька Анастасія 9 100 Абсолютний КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Науменко Діана 9 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Невська Віола 9 100 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
П’ясецький Артемій 9 96 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Панфілова Анастасія 9 96 Абсолютний Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Пєстов Арсеній 9 96 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Погребняк Кіра 9 96 Абсолютний Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Полоус Аліна 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Приходько Анна 9 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Рева Денис 9 96 Абсолютний Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Рекун Вероніка 9 96 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Руденко Поліна 9 96 Абсолютний Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Садуллаєв Ісмаїл 9 100 Абсолютний Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Самойлов Олександр 9 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Скрипкару Олена 9 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Солоха Поліна 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Сторожук Поліна 9 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Терлецький Артем 9 96 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Тимошенко Анастасія 9 96 Абсолютний Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Тихонюк Данило 9 96 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Тофелюк Ірина 9 100 Абсолютний КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Цирульник Михайло 9 96 Абсолютний Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Черниш Ілля 9 100 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Чернякова Вікторія 9 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Штанько Катерина 9 100 Абсолютний Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська Іванівка
Яворський Андрій 9 96 Абсолютний Лукашівська гімназія Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська с. Лукашівка
Яценко Карина 9 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
І місце 
Антоненко Артем 9 90 1 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Барташевич Людмила 9 93 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Криворізької сільської ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Бахтіна Наталія 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Боравльова Яна 9 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Бородай Катерина 9 93 1 Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Бровач Лілія 9 93 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Бугровський Максим 9 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Будюк Олександр 9 91 1 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька  с. Комишувате
Бурлака Анастасія 9 93 1 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Буякова Ілона 9 91 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Василенко Едуард 9 93 1 Ворожбянська гімназія  №4 Ворожбянської міської ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Василенко Надія 9 91 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Вешкурцева Діана 9 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Владімірова Олександра 9 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Власюк Ігор 9 91 1 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Войтюк Анастасія 9 91 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Волошина Вікторія 9 91 1 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Воробйов Кирил 9 93 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Глумний Тимур 9 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Гончарова Яна 9 93 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Привілля
Гопка Євгеній 9 93 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Григор'єв Єгор 9 93 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гутнік Таміла 9 90 1 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька  с. Тимошівка
Давиденко Богдан 9 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Дегтярьова Дарина 9 91 1 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Демчук Вікторія 9 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Довга Анастасія 9 90 1 Догмарівський ЗЗСО Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська  с. Догмарівка
Дядюра Вікторія 9 93 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Журавель Софія 9 91 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Загоровська Христина 9 90 1 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Зикова Дар'я 9 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Кірєєва Дар'я 9 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Колошина Євгенія 9 91 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Конценебін Максим 9 91 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Коткова Софія 9 93 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кравченко Олександра 9 91 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Краснікова Єлізавета 9 93 1 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Кузнєцова Карина 9 93 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Кучеренко Анастасія 9 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Кущенко Вероніка 9 91 1 Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Латоша Поліна 9 93 1 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Линник Карина 9 93 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Лобаніч Мілена 9 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лозко Ростислав 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Марковський Віталій 9 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Мартиненко Анна 9 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Матвійчук Марк 9 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Махомета Олександр 9 91 1 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Мишенюк Олег 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Мішина Дар'я 9 93 1 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька  м. Мирноград
Міщенко Артем 9 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Морозовська Вікторія 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Невелюк Анастасія 9 91 1 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Овчаренко Олександр 9 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Олефіренко Ярослав 9 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Ончуленко Михайлина 9 93 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Парахоня Марина 9 91 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Перерва Дарья 9 91 1 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська м. Балаклія
Піскарьова Катерина 9 91 1 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Платаш Юлія 9 93 1 Новопилипівська філія I-III ступенів Мирненського ОЗЗСО I-III ступенів «Інтелект» Мирненської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Новопилипівка 
Прилєпко Максим 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Продан Сніжана 9 93 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Пустовіт Іван 9 93 1 Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Рудяк Данило 9 91 1 Криворізька спеціалізована школа 71 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Савченко Альона 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Сапожник Анастасія 9 91 1 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Сигіль Юлія 9 93 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яблунів Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Сімаков Кирило 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Смородін Іван 9 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №18» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сорока Софія 9 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Сохов Дмитро 9 91 1 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська смт Вишневе
Сутягіна Вероніка 9 93 1 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Топчій Артем 9 93 1 Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 Полтавська м. Полтава
Третяк Мар'яна 9 93 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Фаткуліна Карина 9 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Фідарова Анна 9 90 1 КЗ «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради  м. Кропивницького» Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Черненко Богдан 9 93 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради Київської області Київська с. Дівички
Чорний Андрій 9 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Щербакова Яна 9 93 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Яковлева Олександра 9 91 1 Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Ясюнас Руслана 9 91 1 Благодарівський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Благодарівка 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021