Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 08:22
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 10 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

10 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Баденко Максим 10 100 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Безкоровайна Вікторія 10 100 Абсолютний ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Берденко Володимир 10 100 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Гавриляк Віталіна 10 96 Абсолютний ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Голод Анастасія 10 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Гонта Еліна 10 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Горобець Дар'я 10 100 Абсолютний ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Губарєва Діана 10 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Ємельяненко Єлизавета 10 100 Абсолютний Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Жабич Анна 10 100 Абсолютний Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Заріцька Софія 10 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Іванюк Євгенія 10 96 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Івлієва Орина 10 100 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Капітан Максим 10 96 Абсолютний Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Кіріченко Нікіта 10 100 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Колле Анна 10 96 Абсолютний Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Костіна Юліанна 10 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
Красюк Віктор 10 100 Абсолютний ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Кривоконь Ангеліна 10 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Криворудченко Андрій 10 100 Абсолютний Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Криштоп Софія 10 96 Абсолютний ЗЗСО «Привільнянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привільне
Кукіна Аліна 10 96 Абсолютний ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Курасова Крістіна 10 100 Абсолютний КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Матвієнко Катерина 10 96 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Мирошниченко Сергій 10 100 Абсолютний Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Мистюк Анна 10 100 Абсолютний КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Михайлова Анна 10 96 Абсолютний Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Моісєєнко Максим 10 100 Абсолютний ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Мустафаєв Артем 10 100 Абсолютний Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
М'ягких Єсенія 10 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Напненко Варвара 10 95 Абсолютний Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
Нікітась Вікторія 10 96 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Нікітін Максим 10 96 Абсолютний Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Олексенко Денис 10 96 Абсолютний ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Осійчук Андрій 10 100 Абсолютний Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізька  м. Запоріжжя
Пащенко Вероніка 10 96 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Пилипенко Марія 10 100 Абсолютний ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Погорєлов Ярослав 10 96 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Політікіна Інна 10 100 Абсолютний Березнегуватський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська  смт. Березнегувате
Роговий Ігор 10 100 Абсолютний Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Рубець Єлизавета 10 96 Абсолютний КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Садова Анастасія 10 100 Абсолютний КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Седун Анастасія 10 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Семенюта Евеліна 10 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Скрипниченко Наталія 10 100 Абсолютний Верхньорогачицький ОЗПЗСО Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області Херсонська  Верхній Рогачик
Снігур Вікторія 10 96 Абсолютний Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Соколова Анна 10 100 Абсолютний Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
Стадник Ілья 10 100 Абсолютний ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Цугуля Данііл 10 96 Абсолютний Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Черкасова Діана 10 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Черткова Марія 10 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Шевченко Аліна 10 95 Абсолютний Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» Харківська м. Харків
І місце 
Алтинцев Владислав 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Батура Катерина 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Білокопитова Дарʼя 10 93 1 Новоукраїнський НВК №8 «Ліцей-заклад дошкільної освіти» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровограадська  м. Новоукраїнка
Бондар Михайло 10 91 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Бражник Софія 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Ваць Ярослав 10 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Вертелецька Владислава 10 93 1 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Виноградна Карина 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Власенко Анастасія 10 90 1 Комунальний ЗЗСО Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізької області Запорізька Балабине
Вовк Богдан 10 91 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Вознюк Максим 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Гавриленко Іван 10 93 1 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Гайдук Артем 10 91 1 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гаманюк Ольга 10 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Говоруха Анастасія 10 91 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Гойденко Анна 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Горбенко Даша 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Грицак Олексій 10 91 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Гущіна Анна 10 93 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Денисюк Роман 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Дорошенко Вадим 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Жиляєв Євген 10 93 1 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Жмур Денис 10 90 1 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Завгородній Олег 10 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Задорожний Роман 10 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Залозний Ілля 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Захарова Ганна 10 91 1 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Звольська Єлизавета 10 93 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Іванова Анна 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Іоніна Софія 10 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Іпатова Анастасія 10 91 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Карпов Дмитро 10 93 1 КЗ Маріупольська ЗОШ I-III ступенів №25 Донецької області Донецька м. Маріуполь
Кищик Діана 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Коваль Викторія 10 90 1 ДНЗ  «Харківське вище професійне училище №6» Харківська м. Харків
Кожурін Дмитро 10 93 1 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Козар Ілона 10 90 1 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Комишня Маргарита 10 91 1 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Коротун Анастасія 10 91 1 ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Короть Каріна 10 90 1 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Котига Віталій 10 93 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Краковська Аліна 10 91 1 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Краска Юлія 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Кулачка Наталія 10 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Кутергін Дмитро 10 91 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Лисенко Вікторія 10 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Ліньова Юлія 10 90 1 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Марченко Кирилл 10 90 1 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Маслов Максим 10 90 1 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Мирошніченко Михайло 10 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156  Харківська м. Харків
Мовчан Антон 10 93 1 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Молдовану Анна 10 93 1 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Натяганчук Богдан 10 93 1 Коритнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Коритня
Нікішов Дмитро 10 90 1 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Ольховець Станіслав 10 93 1 Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Орєшкін Віталій 10 91 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Пензіна Валерія 10 91 1 КЗ «Нікопольська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Петракова Ярослава 10 92 1 Державний ПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Харківська м. Харків
Побережний Ілля 10 93 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Погорєлов Владислав 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Позднякова Даріна 10 91 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Прінь Світлана 10 93 1 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Рець Євген 10 91 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Рязанова Єлизавета 10 91 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Сандул Софія 10 93 1 Красноріченський ліцей Луганської області Луганська смт. Красноріченське
Семеніхіна Валерія 10 93 1 СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Семерак Анастасія 10 91 1 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Ситник Анастасія 10 91 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Сич Роман 10 93 1 Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавської області Полтавського району Полтавська с. Щербані
Скаковська Дар'я 10 91 1 Харківська гімназія №12 Харківська м. Харків
Скрипчук Євгенія 10 93 1 ОЗ "Мигівський ЗЗСО - ЗДО" Чернівецької області Чернівецька Мигове
Смірнова Валерія 10 91 1 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Спірова Ольга 10 91 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Супронюк Юлія 10 93 1 Криничуватський ЗЗСО Першотравневської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Криничувате
Терещенко Софія 10 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Толмачов Трохим 10 90 1 Електромеханічний фаховий коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Харківська м. Харків
Третяк Валерія 10 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Хальпіна Анастасія 10 91 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Хобот Марія 10 90 1 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Хрипко Дмитро 10 91 1 Новобузький ЗЗСО №1 Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Цикилек Дар'я 10 91 1 КЗЗСО І-ІІІ ступенів села Македонівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька с. Македонівка
Чернецький Давид 10 93 1 Синельниківський професійний ліцей Дніпропетровської області Дніпропетровська Синельникове
Шавлова Катерина 10 91 1 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Шершень Вікторія 10 93 1 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Шиян Давид 10 91 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Шмендель Олександра 10 93 1 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Юхименко Володимир 10 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Якушин Микита 10 91 1 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Янчевська Юлія 10 93 1 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
ІІ місце 
Авраменко Дар’я  10 78 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Акимчук Євгеній 10 71 2 КЗО НВК «Олександропільська СЗШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ  Новопокровської селищної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська с. Олександропіль
Андраш Лариса 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Антименюк Анастасія 10 71 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Афанасьєва Діана 10 75 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Ахцерова Діана 10 84 2 ОЗ « Вадимський ЗПЗСО» Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Багрянцева Марія 10 85 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Башкевич Михайло 10 84 2 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Бєлоус Анна 10 85 2 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Бєляєва Аліна 10 81 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бицишена Вікторія 10 71 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Біда Даша 10 84 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Білоус Вікторія 10 81 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Богонос Богдан 10 81 2 Слобідсько - Рихтівська ЗОШ І -  ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Слобідка - Рихтівська
Бойко Дар'я 10 87 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Бородай Анна 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Бредіхіна Серафіма 10 78 2 ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Будюкова Катерина 10 81 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Бутков Віталій 10 71 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Вирвихвіст Денис 10 87 2 Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Вострікова Юлія 10 75 2 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Гавриленко Віталій 10 78 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Гаврилова Марина 10 81 2 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська м. Покров
Гаврилюк Аліна 10 84 2 Херсонський ліцей Херсонської обласної ради Херсонська м. Херсон
Гасан Ірина 10 87 2 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Головізніна Софія 10 75 2 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Горбенко Олександра 10 87 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Горошинська Тетяна 10 70 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Горпинич Валерія 10 75 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Гребінник Іван 10 81 2 ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАА» Полтавська Хорол
Гривастий Роман 10 78 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Григоренко Данило 10 71 2 ПТУ №48 м. Новомосковська Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Новомосковськ
Громико Максим 10 75 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Губский Богдан 10 84 2 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Гуменюк Світлана 10 75 2 Торський НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області Донецька с. Торське 
Деменко Діана 10 81 2 Прилуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (ліцей №10) Чернігівської області Чернігівська  м. Прилуки
Дем'яненко Дар'я 10 78 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Новосанжаської селищної ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина
Дерев'янко Антон 10 75 2 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021