Шкільний портал
Середа, 20.10.2021, 10:09
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 11 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3228
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

11 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Біленко Дар'я 11 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бондарь Дмитро 11 96 Абсолютний КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Буянова Поліна 11 100 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Верхоплавецька Аліна 11 100 Абсолютний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Власов Владислав 11 100 Абсолютний Олешківський професійний ліцей Херсонської області Херсонська  м. Олешки
Гаманін Ілля 11 100 Абсолютний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Гордей Карина 11 96 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Горішня Олександра 11 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
Демедюк Анна 11 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Добін Даніель 11 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Довгопола Наталія 11 96 Абсолютний Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Доленко Іван 11 100 Абсолютний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Долженко Юлія 11 96 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Дяченко Ірина 11 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Єрощев Дмитро 11 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Єрусалимська Анастасія 11 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Заіменко Дарина 11 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Іващенко Маргарита 11 100 Абсолютний Острожанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська  с. Острожани
Ісіченко Руслан 11 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Касьянова Софія 11 100 Абсолютний КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Кірпалова Анастасія 11 100 Абсолютний Мелітопольський НВК №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька  м. Мелітополь
Клименкова Аліна 11 100 Абсолютний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Козуб Каріна 11 96 Абсолютний Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Корнієнко Альона 11 96 Абсолютний Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Олександрівка
Крикуненко Олександра 11 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Литвинова Марія 11 100 Абсолютний Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Марчук Марія 11 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Мединський Євгеній 11 100 Абсолютний Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка
Мельничук Аміна 11 96 Абсолютний ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Мухіна Катерина 11 96 Абсолютний Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №15 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Нагорна Дар'я 11 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Неборак Максим 11 100 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Парасюк Анастасія 11 100 Абсолютний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Романов Владислав 11 96 Абсолютний Миколаївська гімназія №2 Миколаївська м. Миколаїв
Сачевичик Тетяна 11 96 Абсолютний Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Солдатко Ростислав 11 96 Абсолютний Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Талах Ростислав 11 100 Абсолютний ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Товтин Тетяна 11 96 Абсолютний ДНЗ Куп’янський регіональний центр професійної освіти відокремлене територіальне відділення Харківської області Харківська смт. Шевченкове
Тодераш Максим 11 100 Абсолютний Снячівський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів Чернівецької області Чернівецька c. Снячів 
Убийвовк Маша 11 100 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Холостовський Данило 11 96 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Черкас Дмитро 11 100 Абсолютний ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Шевченко Катерина 11 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Шевченко Софія 11 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Шумило Анастасія 11 96 Абсолютний КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Щупак Анастасія 11 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Якименко Микита 11 100 Абсолютний Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Ямщикова Вікторія 11 100 Абсолютний КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Великолепетиська ОТГ
І місце 
Андроненко Ігор 11 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Балєсна Надія 11 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Билина Ярослав 11 93 1 Тернівський ліцей Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Биховець Дарина 11 93 1 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Біла Дарія 11 90 1 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Булгакова Анна 11 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бурдужа Марія 11 90 1 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Видрик Ігор 11 93 1 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Волик Анастасія 11 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Гайт Віталій 11 93 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Гець Анна 11 93 1 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Гімішлі Олена 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Голякова Юлія 11 90 1 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Гордєєва Анна 11 93 1 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Данилко Станіслав 11 91 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Дем'яненко Даяна 11 93 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Єгупова Юлія 11 93 1 КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» Сумська  м. Суми
Ємельянова Людмила 11 91 1 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Донецької області  Донецька с. Гришине
Єрмолаєва Ганна 11 91 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Зарва Едуард 11 91 1 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська смт. Ківшарівка
Ілляшенко Тамара 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Ільїнська Катерина 11 90 1 ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» Харківської області Харківська м. Ізюм
Ільницька Софія 11 91 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Донецької області  Донецька м.  Волноваха
Коваленко Крістіна 11 93 1 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Харківська м. Куп’янськ
Коваленко Маргарита 11 91 1 ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Конопля Владислав 11 90 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Королевська Анна 11 93 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Косяк Тимур 11 93 1 ПТУ №88 смт. Магдалинівка Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Магдалинівка
Кутненко Олександр 11 93 1 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Кущ Дмитро 11 93 1 КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Лаець Валерія 11 93 1 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Донецької області Донецька смт. Желанне
Лащенко Катерина 11 91 1 Сновська гімназія Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Чернігівська Сновськ 
Левченко Маргарита 11 91 1 КУ «Воскресенський НВК «СШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Запорізька с. Воскресенка
Ліскун Владислав 11 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Лісовський Максим 11 90 1 Апостолівський районний ліцей-інтернат Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська Зеленодольськ
Луценко Анастасія 11 93 1 Херсонський професійний ліцей харчової промисловості Херсонська м. Херсон
Малярчук Анастасія 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Мамаєв Данило 11 91 1 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Мельник Уляна 11 90 1 КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Мінчик Антон 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Несторяк Валентин 11 90 1 Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО Чернівецької області Чернівецька с. Поляна
Новицька Анастасія 11 93 1 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Олійник Олександр 11 90 1 Бахмутівська ЗОШ  I-III ступенів Луганської області Луганська с. Бахмутівка
Пашкова Марія 11 90 1 КЗ «Луканівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Кривоозерської селищної ради» Миколаївської області Миколаївська с. Луканівка
Пилипчук Максим 11 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Потапенко Юлія 11 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Присяжний Богдан 11 91 1 КЗ «Великобабчанський ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області Харківська с. Велика Бабка
Резекіна Яна 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Сабліна Анастасія 11 91 1 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Сопін Данило 11 91 1 Просторівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Запорізька с. Просторе
Стеценко Марія 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Столяр Олександр 11 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Треполець Анна 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Усеїнов Руслан 11 93 1 КЗ»Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської селищної ради Запорізької області Запорізька  с. Велика Тернівка
Харламова Софія 11 91 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Холостовський Володимир 11 93 1 Відокремлений структурний підрозділ «Маріупольський політехнічний фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» Донецької області Донецька м. Маріуполь
Циберман Анастасія 11 90 1 Одеська ЗОШ №92 Одеська м. Одеса
Чебан Анастасія 11 91 1 КЗЗСО №1 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська Южне
Чепула Аліна 11 91 1 Дніпрорудненський індустріальний коледж Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Шапарєв Ярослав 11 90 1 Первомайський професійний ліцей Харківської області Харківська м. Первомайський
Шкляренко Максим 11 91 1 Саливінківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Київської області Київська Саливонки
Юрченко Олександр 11 91 1 Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Мала Олександрівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021