Шкільний портал
Середа, 19.09.2018, 10:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3046
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

2 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бали Місце Назва ЗНЗ Область
І місце
Артьоменко Софія 2 91 1 КЗО “Майська ЗОШ І- ІІ ступенів” Дніпропетровська 
Бедикайло Лєра  2 92 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Болдуреску Олексій 2 90 1 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Бондар Тетяна      2 90 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Борисова Ольга 2 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Ваврик Марія 2 93 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Ворначева Єлизаавета 2 91 1 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Гнатчук Павло 2 97 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Горбатюк Меланія 2 91 1 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Грушковська Анастасія 2 95 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Давидюк Микола 2 90 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Дереко Марія 2 95 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Дідковський Давид 2 91 1 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Дубина Дмитро 2 90 1 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Дубина Софія 2 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Іваненко Сергій 2 97 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Калюжна Анна 2 90 1 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Коляда Єгор 2 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Кулинич Таїса 2 90 1 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Кушнір Софія 2 93 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Лизенко Руслан 2 93 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Лобейко Вероніка 2 95 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Майборода Діана 2 100 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Малєєв Артем 2 90 1 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Мартинюк Ігор 2 100 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Маслюков Микита 2 100 1 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Маштак Іван 2 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Медведюк Аріна 2 95 1 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Мякота Тихон 2 95 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Небожинський Семен 2 97 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Николайчук Ангеліна 2 95 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Обжа Дмитро 2 93 1 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Олійник Наталія 2 95 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Отрішко Євген 2 90 1 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Петренко Кирило 2 100 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Петров Олександр 2 100 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Плохих Поліна 2 91 1 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Поляков Євген 2 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Пустовіт Анна 2 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Радзицький Володимир 2 93 1 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Самойленко Давид 2 91 1 КЗО “Майська ЗОШ І- ІІ ступенів” Дніпропетровська 
Сахаревич Микита 2 93 1 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Сбродова Руслана 2 100 1 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Семак Іван 2 91 1 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Сітяєва Ніколь 2 93 1 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Слободанюк Аліна  2 90 1 Лисанівський НВК Хмельницька
Сухомлин Катерина 2 91 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Тарабаров Артем 2 95 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Тимошенко Катерина 2 91 1 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Тимчук Денис 2 100 1 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Толочко Єгор 2 95 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Толочко Назар 2 100 1 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Ус Ангеліна 2 93 1 КЗО “Майська ЗОШ І- ІІ ступенів” Дніпропетровська 
Фетюхін Юрій 2 100 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Цуканова Єлизавета 2 95 1 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Чудін Тимофій 2 93 1 Опорний навчальний заклад «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області» Житомирська
Шабля Нікіта 2 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Шеїн Аліна 2 91 1 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Юрік Дмитро 2 93 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Яковець Ярослава 2 93 1 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Яковишина Даша  2 93 1 Лисанівський НВК Хмельницька
ІІ місце
Ахмедов Тимофій 2 71 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Баєва Аліна 2 71 2 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Безверхня Катерина 2 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Беспалий Микола 2 78 2 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Борконюк Олександра           2 77 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Бухтіяров Олексій 2 73 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Вороняк Наталія 2 82 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Геник Максим 2 88 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Гребенюк Ганна 2 84 2 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Григор’єва Ніка 2 88 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Гусев Єгор 2 86 2 Слов’янська ЗОШ І – ІІ ступенів №20  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Дирдіна Катерина 2 86 2 Привільська ЗОШ I-III ступенів Донецька
Дудушко Дмитро 2 86 2 Добропільський НВК «СШ І – ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради  Донецька
Жигинас Вероніка 2 73 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Запорощенко Вікторія 2 84 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Заремба Марк     2 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Зоголь Юрій 2 75 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Івкова Вікторія 2 73 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Ініна Кіра 2 80 2 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Кашуба Вероніка 2 84 2 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Киминжер Сергій 2 80 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Кова Юлія 2 73 2 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Кожарко Дмитро 2 88 2 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів – ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Корнієвська Дарина 2 71 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Костенко Ангеліна 2 77 2 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Костюк Катерина 2 71 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Крижановський Степан 2 75 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Кузнецов Іван  2 82 2 Новотошківський НВК «ЗНЗ  І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» №10 Попаснянської районної ради Луганської області  Луганська
Курський Ярослав 2 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Малікова Дар’я 2 88 2 Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецької області  Донецька
Мехніна Поліна 2 80 2 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Черкаська
Михайлов Сергій 2 84 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Нікуліна Катерина 2 80 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Носач Артур 2 75 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Олейнік Поліна 2 88 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Поліщук Георгій 2 82 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Полуніна Єлизавета 2 77 2 Привільська ЗОШ I-III ступенів Донецька
Полуніна Софія 2 88 2 Привільська ЗОШ I-III ступенів Донецька
Полюхович Анастасія            2 82 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Пономарчук Віталій 2 84 2 Грушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Пшеничний Нікіта 2 73 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Ребрій Валерія 2 84 2 Привільська ЗОШ I-III ступенів Донецька
Рибальченко Данило   2 88 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Ручкіна Марина 2 77 2 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Черкаська
Савченко Ярослава 2 80 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Самуся Максим 2 82 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Сверида Юлія 2 80 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Смагленко Євгенія 2 74 2 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Соколов Артем 2 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Страшук Катерина                  2 71 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Стукало Богдан 2 86 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Тарнопольська Софія 2 84 2 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Телешева Олександра 2 86 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Тимченко Ярослав 2 86 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Ткач Поліна 2 77 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Ткачук Вероніка 2 71 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Толопка Юлія 2 80 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Тріщук Олексій 2 75 2 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Хілімончук Анна 2 71 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Христенко Павло 2 80 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Шах Максим 2 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Юрченко Артем 2 80 2 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Ющук Анна 2 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Яковенко Альбіна 2 82 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
ІІІ місце
Антипов Віталій 2 64 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Баєва Орина 2 55 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Баламутов Ілля 2 66 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Баланова Олександра 2 51 3 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Богуцький Павло 2 50 3 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Бондар Олександр 2 68 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Войтков Єгор 2 51 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Герасименко Єва 2 68 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Геращенко Данііл 2 66 3 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Гончаров Максим 2 57 3 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Слов’янського району Донецька
Дмитрієв Гліб 2 55 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Домброван Костянтин 2 54 3 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Доценко Анастасія 2 66 3 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Єфімова Анастасія 2 60 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Єфремова Софія 2 57 3 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Черкаська
Жовнір Анастасія 2 51 3 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 Черкаська
Зубкова Анна 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Іванов Валерій 2 51 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Ільяшек Каріна 2 52 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Карауш Христина 2 55 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Костенков Кирил 2 50 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Кравченко Денис 2 62 3 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька
Кузьмін Ростислав 2 55 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Кушнір Анастасія 2 57 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Литвин Марина 2 50 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Лукаш Єгор 2 64 3 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровська
Мак Назар 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Молибога Дар’я 2 62 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Мусоян Князь 2 57 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Мусурін Данило 2 57 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Намазов Набі 2 51 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Олексієв Дамір 2 50 3 Гірницький ЗЗСО І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради Донецька 
Печак Вероніка 2 62 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Просвірніна Ангеліна 2 51 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Ретман Олександр 2 60 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Ріпа Наталія 2 53 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Святенко Крістіна 2 68 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Соболь Марія 2 55 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Спірічева Валерія 2 57 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №21» Дніпропетровська 
Стець Анастасія 2 63 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Терещенко Максим 2 68 3 Гореницька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Тихан Максим 2 51 3 Одеська ЗОШ №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська
Ткаченко Кирило 2 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Ткачук Дмитро     2 65 3 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненська
Тулей Дмитро 2 62 3 Троїцька ЗОШ I – III ступенів Одеська
Чапуріна Ангеліна 2 60 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровська
Ярощук Вадим 2 63 3 Павлівська СЗШ Дніпропетровська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018