Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. Шкільний портал. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Антонов Кирило 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Баклагіна Альбіна 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Бикова Анфіса 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Білик Руслан 2 65 3 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Вєтров Вячеслав 2 69 3 Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Гавриш Кіріл 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Гриценко Ігор 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гришанович Іван 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гунич Богдан 2 65 3 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Доброміров Ігор 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Довгай Віра 2 50 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Єрмакова Марія 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Жир Арсен 2 50 3 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Жучкевич Аліса 2 55 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Загорський Максим 2 65 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Захарова Тетяна 2 53 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Зозуля Герман 2 50 3 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Іванов Богдан 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Калініченко Мирослава 2 69 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Капленко Тетяна 2 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Кравченко Катерина 2 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Кулішов Ростислав 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Куценко Ілона 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Листопад Софія 2 65 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Лисяченко Вікторія 2 69 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Лук'янов Тимур 2 69 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Мандрика Олександра 2 65 3 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Маркова Вероніка 2 60 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Матвєєва Тетяна 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Матюхін Вадим 2 55 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Мельничук Ксенія 2 62 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Михалюк Діана 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Нестеренко Тимур 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Овчаренко Дар’я 2 69 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Осипенко Ганна 2 50 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Плужко Микита 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Решетняк Микита 2 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Русанов Марк 2 67 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Сауляк Артем 2 69 3 Рівненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Свистунов Артем 2 69 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Семененко Андрій 2 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Смаглюк Аліса 2 62 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Спринсян Катерина 2 51 3 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Тимошенко Тимофій 2 60 3 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Ткач Андрій 2 65 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Успенський Тихон 2 58 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської  міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут 
Устимович Костянтин 2 69 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області Донецька с-ще Керменчик
Хрустовська Вікторія 2 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Швед Анастасія 2 65 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шип Іван 2 53 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021