Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:10
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік. 3 місцеРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Сидорченко Максим 2 70 2 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Симон Альона 2 77 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Скарлат Марія 2 83 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Скачко Олександра 2 70 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Слізко Альбіна 2 80 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Смілянська Орина 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Смірнова Анна 2 88 2 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Соболєва Діана 2 77 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Соколова Дар'я 2 72 2 Новобериславський заклад базової ЗСО Херсонської області Херсонська  с. Новоберислав
Соловарь Марко 2 83 2 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Солопов Максим 2 75 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Ставицька Фаїна 2 88 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Станіславчук Альона 2 80 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Степанюк Дарина 2 77 2 Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тернопільської області Тернопільська с. Ванжулів
Сторчак Олександр 2 83 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Сухоносова Марія 2 83 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Тарасова Ірина 2 86 2 Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області Донецька смт. Ольгинка
Телегіна Олександра 2 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Теременко Єва 2 86 2 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Тєрьошина Софія 2 76 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ткаченко Анна 2 83 2 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Тоцький Артем 2 75 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Точук Єлизавета 2 77 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Тутій Нікіта 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Українець Давид 2 83 2 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Усик Мирон 2 83 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Феденьов Данил 2 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Фірман Аміна 2 72 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Флоря Ніколєта 2 72 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Хацаюк Вадим 2 88 2 Старобейзимська  ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Лавринівці
Хмель Роман 2 75 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Холод Вероніка 2 80 2 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Чеканова Аліна 2 83 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Черкашина Альбіна 2 75 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Чоков Михайло 2 88 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Чумак Василь 2 77 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Чурзина Олена 2 86 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Шарай Віолетта 2 83 2 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Шарков Максим 2 72 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Швед Ілля 2 77 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Шевцова Лілія 2 83 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Шевченко Кіра 2 80 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Шевчук Катерина 2 75 2 Писарівська ЗОШ Війтовецької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Писарівка
Шершньова Дар'я 2 70 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Шкуринська Дар'я 2 72 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Шубіна Поліна 2 75 2 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ ( опорний заклад)  Донецька с. Новоселівка -3
Шульга Ксенія 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Шумейко Тарас 2 75 2 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Щепанський Дмитро 2 83 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с.Миколаївка
Щербакова Анастасія 2 80 2 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Ямщикова Ліна 2 83 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Яремчук Марк 2 80 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Яхнич Олеся 2 72 2 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
ІІІ місце
Абрамович Станіслав 2 50 3 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Алєксєєв Михайло 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Андрієнко Ксенія 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Артеменко Кирил 2 66 3 Новобериславський заклад базової ЗСО Херсонської області Херсонська  с. Новоберислав
Ахмедова Рузана 2 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Бабак Ярослав 2 63 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Бажанов Давид 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька м. Черкаське
Батарон Марк 2 61 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Бачинська Поліна 2 63 3 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Башак Владислава 2 52 3 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Бибко Денис 2 57 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Бикова Вероніка 2 63 3 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Бистрицький Артем 2 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Бондарь Катерина 2 52 3 Новобериславський заклад базової ЗСО Херсонської області Херсонська  с. Новоберислав
Бутко Денис 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Ватаг Анна 2 57 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Величко Данііл 2 50 3 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Вербицька Діана 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Войков Кирило 2 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Войкова Маргарита 2 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Воловоденко Іван 2 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька м. Черкаське
Волошин Артем 2 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Гонтар Валентин 2 50 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Гопцій Кирило 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Горбенко Олександр 2 63 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Дубина Вікторія 2 69 3 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Жилюк Олександр 2 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Загоруйко Максим 2 55 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Донецької області Донецька смт Мангуш
Запорожець Владислав 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Запорощенко Марина 2 69 3 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Заседко Ілля 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Зварич Кирило 2 58 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Зеня Катерина 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Ісіченко Даніїл 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Кайдаш Олександр 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Каїш Марія 2 69 3 Липцький №2 ЗЗСО І ступеня Одеської області Одеська с. Липецьке
Кіктьов Єгор 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Кокушкіна Валерія 2 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Колісник Тимофій 2 63 3 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Конєва Поліна 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Конопляний Родіон 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Коротков Іван 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Котова Марія 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кравченко Мирослава 2 61 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська  с. Лисичанський
Лавренюк Денис 2 63 3 Новобериславський заклад базової ЗСО Херсонської області Херсонська  с. Новоберислав
Лапіка Андрій 2 58 3 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Левченко Андрій 2 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Легейда Богдан 2 66 3 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Лучіна Поліна 2 58 3 Любимівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти №1 Херсонської області Херсонська смт Любимівка
Мазур Ангеліна 2 57 3 Бериславська початкова школа №4 Херсонської області Херсонська  м. Берислав
Максименко Сергій 2 50 3 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Манукян Камо 2 63 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Марченко Поліна 2 57 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Махінов Єгор 2 50 3 КЗО «Перещепинський НВК «Родина» ЗНЗ – ДНЗ» І-ІІ ступенів з інтернатним відділенням для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з кризових сімей Перещепинської міської ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська м. Перещепине
Мельник Олександр 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Мельниченко Софія 2 61 3 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Мігаль В’ячеслав 2 63 3 Миколаївська  спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови  Миколаївська м. Миколаїв
Морозюк Поліна 2 69 3 Бериславська початкова школа №4 Херсонської області Херсонська  м. Берислав
Нашивана Вероніка 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Ожоженко Ольга 2 66 3 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Опартій Ілля 2 58 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Парфьонов Дмитро 2 50 3 Любимівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти №1 Херсонської області Херсонська смт Любимівка
Парфьонова Ярослава 2 69 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Донецької області Донецька смт Мангуш
Півень Наталія 2 50 3 КЗ «Загальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Плахотіна Анастасія 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Плескач Даниіл 2 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Понзель Богдана 2 61 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Потапова Катерина 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Прищенко Марина 2 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Прудовий Данило 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Разумов Давид 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Рахта Ангеліна 2 69 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Романенко Анастасія 2 58 3 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Рубаненко Олег 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Севастьянова Євгенія 2 52 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Сироткін Артем 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Сібагатова Маргарита 2 57 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Сіновоз Ігор 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Смаглюк Ангеліна 2 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Стецюн Марія 2 69 3 Олексіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області Запорізька с. Олексіївка
Тимофєєв Тимур 2 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Тонкошкурик Римма 2 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області Сумська м. Тростянець
Харченко Руслан 2 63 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Черненко Матвій 2 66 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов'янськ
Чистоклєт Ілля 2 63 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов'янськ
Чорнуха Родіон 2 57 3 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Чухрай Олександр 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Шамшур Назар 2 57 3 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Шаповал Євгеній 2 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Шульгін Олександр 2 52 3 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Яковлєва Вікторія 2 55 3 Зеленогайська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Зелений Гай
Ярош Яна 2 55 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021