Прізвище та ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
ІІ місце (продовження) |
Кругова Марія |
2 |
79 |
2 |
Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Опитне |
Кулеша Назар |
2 |
88 |
2 |
Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
c. Гвардійське |
Кулик Вікторія |
2 |
70 |
2 |
ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Культенко Єгор |
2 |
85 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Куцик Соломія |
2 |
79 |
2 |
Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Біле |
Кучерук Давид |
2 |
82 |
2 |
Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області |
Хмельницька |
Шепетівка |
Лисяк Анастасія |
2 |
74 |
2 |
КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Лінник Вікторія |
2 |
82 |
2 |
Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області |
Хмельницька |
Шепетівка |
Лопатнюк Михайло |
2 |
73 |
2 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Маковєй Анастасія |
2 |
82 |
2 |
Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |
Малєнок Елеонора |
2 |
88 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Масалітіна Аніта |
2 |
73 |
2 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Маслов Олександр |
2 |
88 |
2 |
Отрадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
Одрадівка |
Мастерова Поліна |
2 |
70 |
2 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Мельничук Даніел |
2 |
76 |
2 |
Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
Кобилецька Поляна |
Михайленко Марія |
2 |
85 |
2 |
Добровільський НВК «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Добровілля |
Мостовий Іван |
2 |
85 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Недбай Арсеній |
2 |
82 |
2 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Нечай Софія |
2 |
76 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Новицька Валерія |
2 |
88 |
2 |
Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Олефір Анастасія |
2 |
82 |
2 |
Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
Кобилецька Поляна |
Онищенко Дар’я |
2 |
71 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Оношенко Марія |
2 |
88 |
2 |
ЗОШ І ступеня №37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
м. Кропивницький |
Пащин Вадим |
2 |
82 |
2 |
Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Жизномир |
Петренко Антон |
2 |
73 |
2 |
«Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» |
Луганська |
с. Микільське |
Печена Віолетта |
2 |
76 |
2 |
Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Опитне |
Печінка Олександр |
2 |
70 |
2 |
Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Жизномир |
Протас Ксенія |
2 |
85 |
2 |
Віньковецький ліцей Хмельницької області |
Хмельницька |
Віньківці |
Різник Кароліна |
2 |
88 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Рогатинський Артем |
2 |
85 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Родченко Денис |
2 |
70 |
2 |
«Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» |
Луганська |
с. Микільське |
Романів Віктор |
2 |
85 |
2 |
ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Яблунів |
Романов Кирил |
2 |
70 |
2 |
Володимирівська філія Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» №1 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Високе |
Савчук Софія |
2 |
85 |
2 |
Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Браїлівка |
Салова Валентина |
2 |
88 |
2 |
Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області |
Херсонська |
с. Новодмитрівка Друга |
Сафарова Карина |
2 |
88 |
2 |
Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Шилівка |
Сімоненко Валерія |
2 |
88 |
2 |
Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Богданівка |
Скворцова Софія |
2 |
88 |
2 |
Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області |
Черкаська |
с. Коврай |
Степанов Ілля |
2 |
70 |
2 |
Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області |
Хмельницька |
Славута |
Сухацька Владислава |
2 |
88 |
2 |
Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Тєльний Богдан |
2 |
85 |
2 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка -3 |
Тислюк Анастасія |
2 |
88 |
2 |
Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Фоменко Аріна |
2 |
73 |
2 |
«Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» |
Луганська |
с. Микільське |
Францев Дмитро |
2 |
79 |
2 |
Славутська гімназія №5 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Славута |
Цибенко Аліна |
2 |
79 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Цибуля Микола |
2 |
85 |
2 |
Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Зайцеве |
Чайковська Олександра |
2 |
88 |
2 |
Славутська гімназія №5 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Славута |
Шевчук Крістян |
2 |
88 |
2 |
Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області |
Хмельницька |
Нова Ушиця |
Шкрябіна Дарина |
2 |
77 |
2 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Янчук Дана |
2 |
70 |
2 |
Славутська гімназія №5 Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Славута |
Ярова Софія |
2 |
88 |
2 |
КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» |
Донецька |
с. Новокраснівка |
ІІІ місце |
Баюш Анастасія |
2 |
50 |
3 |
ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області |
Вінницька |
с. Студена |
Білик Руслан |
2 |
50 |
3 |
ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Білицький Максим |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Богданович Михайло |
2 |
61 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Болбат Вероніка |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Бондаренко Катерина |
2 |
50 |
3 |
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Хмелівка |
Булаш Данило |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Ванда Уляна |
2 |
55 |
3 |
КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Вєтров Михайло |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Вибрановський Олександр |
2 |
50 |
3 |
ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області |
Вінницька |
с. Студена |
Гарниш Станіслав |
2 |
50 |
3 |
ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області |
Вінницька |
с. Студена |
Герасимова Аріна |
2 |
58 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Гіріна Євгенія |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Гладченко Дмитро |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Годжек Дмитро |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Гордєєв Олександр |
2 |
52 |
3 |
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Хмелівка |
Гребенюк Артем |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Грек Кира |
2 |
61 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Гриценко Мілана |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Грушко Ельдар |
2 |
50 |
3 |
ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Гуржий Єлизавета |
2 |
55 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Дегтярьова Вікторія |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Дідур Дмитро |
2 |
50 |
3 |
ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області |
Вінницька |
с. Студена |
Дмитрук Валерія |
2 |
55 |
3 |
Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
c. Гвардійське |
Довга Марія |
2 |
50 |
3 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Замойський Артем |
2 |
50 |
3 |
Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Ружичанка |
Захарченко Данило |
2 |
52 |
3 |
КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Зьома Арсеній |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Іванов Богдан |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Кайдаш Ігор |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Калмахелідзе Майя |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Кичман Артем |
2 |
58 |
3 |
Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області |
Хмельницька |
c. Гвардійське |
Ковтуненко Тимур |
2 |
55 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Козак Софія |
2 |
61 |
3 |
Нетішинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області |
Хмельницька |
м. Нетішин |
Козлюк Софія |
2 |
58 |
3 |
Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Біле |
Колосов Владислав |
2 |
50 |
3 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Костюк Аріна |
2 |
55 |
3 |
Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Великі Зозулинці |
Крилов Яким |
2 |
58 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Кубай Вероніка |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Кулінченко Тимофій |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Кушнірук Максим |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Леськова Анастасія |
2 |
50 |
3 |
Славутський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» Хмельницької області |
Хмельницька |
Славута |
Личката Аліна |
2 |
55 |
3 |
НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Марганець |
Луценко Кирило |
2 |
52 |
3 |
КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Маєвський Максим |
2 |
58 |
3 |
КЗ Сумської обласної ради Шосткинський ліцей – інтернат спортивного профілю |
Сумська |
Шостка |
Матвєєва Владислава |
2 |
50 |
3 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Матюшик Олександра |
2 |
55 |
3 |
Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області |
Закарпатська |
Кобилецька Поляна |
Медвідь Владислав |
2 |
50 |
3 |
Ружичанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя» Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Ружичанка |
Мельник Анастасія |
2 |
64 |
3 |
Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області |
Рівненська |
с. Біле |
Мороз Аріна |
2 |
50 |
3 |
ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Науменко Ангеліна |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Нестеров Назар |
2 |
58 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Нестерова Орина |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Олейникова Вікторія |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Ошурко Софія |
2 |
50 |
3 |
НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області |
Донецька |
Костянтинівка |
Парчевська Дар’я |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Пашнюк Софія |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Педак Марія |
2 |
67 |
3 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Петров Олександр |
2 |
50 |
3 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Платохіна Анастасія |
2 |
58 |
3 |
НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний підрозділ» Покровської районної ради Донецької області |
Донецька |
с. Сонцівка |
Побережна Катерина |
2 |
67 |
3 |
Віньковецький ліцей Хмельницької області |
Хмельницька |
Віньківці |
Поліщук Ніколь |
2 |
61 |
3 |
Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області |
Миколаївська |
смт. Березнегувате |
Попова Анна |
2 |
52 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Птушко Богдан |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Ришкова Валерія |
2 |
50 |
3 |
ЗОШ I-III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Рубан Володимир |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Савельєва Олександра |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Сагуленко Марк |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Свояков Андрій |
2 |
58 |
3 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Сергійчук Олександр |
2 |
50 |
3 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |
Скоков Владислав |
2 |
58 |
3 |
КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Соболь Аліна |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Соловей Ксенія |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Старіков Кіріл |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Старіченко Олексій |
2 |
52 |
3 |
ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області |
Донецька |
м. Торецьк |
Сухолоб Єгор |
2 |
67 |
3 |
Верхньокриничанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Запорізької області |
Запорізька |
с. Верхня Криниця |
Твердун Кіра |
2 |
64 |
3 |
Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Тростянецької міської ради Сумської області |
Сумська |
м. Тростянець |
Ткаченко Євгенія |
2 |
50 |
3 |
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Тріщов Артур |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Халангот Вероніка |
2 |
58 |
3 |
КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» |
Донецька |
м. Маріуполь |
Харченко Кирило |
2 |
50 |
3 |
Херсонський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради |
Херсонська |
Херсон |
Холод Сніжана |
2 |
50 |
3 |
Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області |
Закарпатська |
Поточок |
Чабаненко Дмитро |
2 |
50 |
3 |
ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вінницької області |
Вінницька |
с. Студена |
Чернецький Микола |
2 |
61 |
3 |
Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області |
Тернопільська |
с. Жизномир |
Шеврікуко Микита |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Шилов Михайло |
2 |
50 |
3 |
Кремінський ліцей №1 Луганської області |
Луганська |
м. Кремінна |
Якушин Герман |
2 |
50 |
3 |
КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Якущенко Тетяна |
2 |
64 |
3 |
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Хмелівка |
Яценко Тимофій |
2 |
50 |
3 |
Відокремлений підрозділ Надіївська гімназія-філія ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (ОЗ) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Надіївка |