Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:11
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. Шкільний портал. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження таблиці)
Адамов Владислав 4 69 3 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Андрєєв Олександр 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Барановський Михайло 4 69 3 Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Житомирська смт. Лугини
Будикіна Маргарита 4 62 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Васильченко Валерія 4 50 3 Рівненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради Рівненська м. Рівне
Видай Каріна 4 67 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Волощук Катерина 4 62 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Гавриш Яна 4 65 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Ганська Євгенія 4 62 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Горобець Сергій 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Гриценко Вадим 4 60 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Дьоміна Христина 4 55 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Йосипчук Михайло 4 55 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області Закарпатська с. Луги
Іванова Яна 4 58 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Іземенко Анна 4 58 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Караськевич Макар 4 69 3 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Коваленко Костянтин 4 62 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Ковальова Дарина 4 67 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Кравчук Анастасія 4 69 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Лазаріна Поліна 4 69 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Левченко Елеонора 4 69 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Літвінов Сергій 4 65 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Майоренко Артем 4 55 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Мельник Наталія 4 67 3 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Мисник Кіра 4 67 3 Парутинська СЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Парутине
Мітран Данило 4 69 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Мозгова Вікторія 4 65 3 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Мозговий Максим 4 62 3 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Неклеса Дар’я  4 50 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Одинока Дарія 4 50 3 Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Житомирська смт. Лугини
Олійник Арсеній 4 50 3 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Пліш Микита 4 50 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Побережний Іван 4 62 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське
Погожа Марія 4 53 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Приходько Дмитро 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сидоренко Віталій 4 50 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Скоблікова Вікторія 4 60 3 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області Сумська с. Бочечки
Сокрута Діана 4 50 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Стойко Ростислав 4 67 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Стрикуліст Валерія 4 53 3 ЗОШ I – III ступенів №9 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Стрільчук Артем 4 69 3 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Строколіс Станіслав 4 62 3 Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області Сумська с. Вільшана 
Суглоб Іван 4 58 3 Ольшанський ЗЗСО Миколаївської області Миколаївська с-ще Ольшанське
Тимчаль Іван 4 50 3 Парутинська СЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська Парутине
Уранковська Світлана 4 65 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Ференц Іван 4 53 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області Закарпатська с. Луги
Цісінська Василина 4 69 3 Вишнянський ЗЗСО І-ІІ ступенів Львівської області Львівська с. Вишня
Чен Чан 4 55 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Шевченко Анастасія 4 55 3 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 «Ліцей – ЗДО» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Шестопалов Марк 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Шрамко Дмитро 4 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Щурко Юстина 4 50 3 Початкова школа №53 Львівської міської ради Львівська м. Львів
Юхно Андрій 4 50 3 КЗ «Гімназія №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кам’янське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021