Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:53
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Крипак Анастасія 4 86 2 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Кудінов Максим 4 72 2 НВК “Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ“ Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка 
Кузьменко Олександр 4 80 2 Синицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська с.Синиця
Кунашенко Кіра 4 83 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Лавренчук Юрій 4 70 2 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Лагутєєв Роман 4 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська  с. Лисичанський
Ламазєй Діана 4 75 2 Бериславська початкова школа №4 Херсонської області Херсонська  м. Берислав
Левандовський Денис 4 75 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Луцька Юлія 4 80 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Ляшов Денис 4 70 2 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Мазуренко Валерія 4 86 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Максименко Дар'я 4 74 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Мандрика Марина 4 80 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Мартинюк Марко 4 80 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Марчак Богдан 4 80 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Марченко Артем 4 80 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Маслій Андрій 4 80 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Мельниченко Ангеліна 4 80 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Мельніков Євген 4 80 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Мироненко Дар'я 4 77 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Міщенко Данііл 4 86 2 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Міщєнко Вікторія 4 80 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Мошинска Софія 4 86 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Мудрик Остап 4 88 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Мунтян Олександр 4 86 2 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Надольняк Світлана 4 86 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Назаренко Анастасія 4 80 2 Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області   Кіровоградська  с. Новоселівка 
Наумець Маргарита 4 86 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Немога Ілля 4 88 2 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Новак Рєнат 4 72 2 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Новосельцев Костянтин 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Носач Артур 4 75 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Васильківка
Овчаренко Анна 4 88 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Ожоженко Вероніка 4 75 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Озмитель Аліна 4 80 2 КЗ ЗСО  І-ІІІ ступенів «Успіх»  Новобогданівської сільської ради, Відродженська філія І-ІІ ступенів Запорізької області Запорізька с-ще Відродження
Олійник Марина 4 75 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Охмак Єва 4 77 2 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Пахар Світлана 4 86 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Пахольчук Тетяна 4 80 2 Поршнянська  філія І- ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів  імені  Героя України Миколи  Паньківа Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Пегєєва Єва 4 77 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Перколаба Данило 4 75 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Петрик Аліна 4 77 2 Голосківська гімназія Коломийської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Голосків
Пиріжок Анна 4 86 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Підлісний Богдан 4 77 2 Чернігівська ЗОШ I – III ступенів №9 Чернігівська м. Чернігів
Плєшкова Марія 4 86 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Позняков Дмитро 4 86 2 Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька  с. Михайлівка
Пономаренко Єгор 4 86 2 КЗ «Ліцей №13» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Попова Ольга 4 86 2 КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Новобогданівка
Попович Мар'яна 4 86 2 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Посник Вікторія 4 88 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Прохоров Родіон 4 75 2 Дачненський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька  с. Дачне 
Пузіков Марк 4 73 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Решетняк Станіслав 4 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ №18» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Риндюк Сергій 4 80 2 Маньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська с. Маньківка
Рирак Артем 4 80 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Романюк Андрій 4 77 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Рудик Анастасія 4 72 2 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Рудніцький Влад 4 75 2 Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області Черкаська м. Христинівка
Савчак Дарина 4 80 2 Поршнянська  філія І- ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів  імені  Героя України Миколи  Паньківа Солонківської сільської  ради Львівської області Львівська с. Поршна
Сандуленко Андрій 4 72 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області Донецька  м. Краматорськ
Семененко Яна 4 80 2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Кіровоградської області Кіровоградська с. Межирічка
Сердитий Вадім 4 80 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Синюченко Софія 4 72 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська  с. Майданецьке 
Сисенко Степан 4 83 2 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІ ступенів №79 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.Д. Поколодного» Харківська м. Харків
Сіленко Ігор 4 83 2 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Сіленко Надія 4 80 2 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Скурат Ілля 4 83 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Смолянюк Анна 4 76 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Соловйова Вероніка 4 75 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Соловка Поліна 4 72 2 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Соломаха Анастасія 4 72 2 Новоселидівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселидівка 
Стипаненко Катерина 4 75 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Столяр Ірина 4 77 2 Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Озаринці
Суворова Альона 4 86 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Сухорада Захар 4 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Таможнікова Єлизавета 4 70 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Телевний Володимир 4 72 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Чернігівської області Чернігівська смт Варва
Терещенко Марія 4 83 2 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Тирса Таміла 4 88 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська  с. Майданецьке 
Титаренко Олена 4 70 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Ткаченко Марія 4 83 2 Молочнянська філія ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - ПНЗ - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області Херсонська  с. Молочне
Тодорова Аліса 4 75 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Томаза Дарина 4 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Тонченко Анна 4 70 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Триколич Кирило 4 75 2 ОЗ Надєждинська ЗОШ  I-III ступенів Одеської області Одеська с. Надєжда
Ус Олександр 4 80 2 КЗ «Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Федоляк Марія 4 88 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Фініченко Тарас 4 83 2 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Фоменко Аріна 4 77 2 КЗ «Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Хадієва Анна 4 85 2 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Ханюков Микита 4 72 2 Очеретинський ЗЗСО І –ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька с. Очеретине
Харченко Максим 4 77 2 КЗ «Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Харченко Руслан 4 80 2 КЗ «Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Христенко Олександра 4 86 2 Лозуватська філія І-ІІ ступенів ОЗО « Вишнівський ЗЗСО» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Лозуватка
Цанько Кароліна 4 83 2 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Челпан Поліна 4 86 2 НВК «Миролюбівська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миролюбівка
Черв'як Євгенія 4 88 2 Вишневий НВК “ЗОШ І ступеня  - ДНЗ” Черкаської області Черкаська с. Вишневе
Чернядєв Даніл 4 72 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Чертова Вікторія 4 75 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Чих Валентина 4 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Чіпенко Валерія 4 88 2 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Чухраєва Тетяна 4 72 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Донецької області Донецька смт Мангуш
Шадріна Катерина 4 86 2 Степівський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області  Черкаська область с. Степове
Шаповаленко Марко 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Шаповалова Єва 4 73 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Шафран Ольга 4 83 2 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Шелепун Андрій 4 86 2 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Мокіївці
Шелестай Тимур 4 73 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Шеремет Іван 4 75 2 КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Чернігівської області Чернігівська смт Варва
Шерматова Тетяна 4 82 2 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Шкумат Артем 4 80 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Шульга Альона 4 74 2 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Щербак Дарина 4 83 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська  с. Майданецьке 
Щербакова Анастасія 4 72 2 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Ярошенко Дар'я 4 77 2 КЗ «Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Ястребінська Валерія 4 70 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
ІІІ місце
Адамчук Дмитро 4 63 3 Зеленогайська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Зелений Гай
Андоній Павло 4 52 3 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Андроненко Юлія 4 50 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Антоненко Валерія 4 50 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Артеменко Богдан 4 58 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Бабинець Марія 4 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Баранєй Аліна 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Бахтяк Мирослава 4 58 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Безименний Віталій 4 50 3 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Бережний Данило 4 55 3 Одеська ЗОШ №26  І-ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Бережний Дмитро 4 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Бєлов Кирило 4 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Білявська Марія 4 58 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Близнюк Валерій 4 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Будика Тетяна 4 63 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Бурханов Руслан 4 61 3 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Буряк Назар 4 50 3 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Бусова Софія 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Буша Олександр 4 66 3 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Василевська Вероніка 4 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Василенко Ірина 4 58 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Вербицький  Михайло 4 58 3 Зеленогайська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Зелений Гай
Вітценко Петро 4 69 3 Жоржівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області Полтавська с. Жоржівка
Войтасик Віолетта 4 50 3 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська с. Євгенівка
Волобуєв Владислав 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Гальвас Поліна 4 57 3 КЗ ЗСО  І-ІІІ ступенів «Успіх»  Новобогданівської сільської ради, Відродженська філія І-ІІ ступенів Запорізької області Запорізька с-ще Відродження
Геник Максим 4 50 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК № 1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Гончаренко Роман 4 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Гончаров Гліб 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Гончарук Дмитро 4 58 3 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Горобець Софія 4 50 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька м. Черкаське
Гражданкіна Поліна 4 58 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Грищенко Крістіна 4 50 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Гуртовенко Данило 4 50 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Давшан Анна 4 50 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дєдов Едуард 4 50 3 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Єресько Анастасія 4 69 3 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Жаравіна Крістіна 4 50 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Жгарь Анна 4 55 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Загуменна Анна 4 55 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Загута Богдан 4 58 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Зубко Ангеліна 4 50 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Зябля Олександр 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ільченко Олександр 4 56 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021