Шкільний портал
Неділя, 25.10.2020, 18:04
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 97
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІ місце (продовження)
Сабадаш Марк 4 75 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Садохін Ілля 4 81 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Сало Софія 4 84 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області  Донецька м.Бахмут
Салтовська Поліна 4 80 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вишнева
Самборський Ярослав 4 78 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сарамага Карина 4 86 2 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Севрук Надія 4 84 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Семенюк Марина 4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Сєу Вікторія 4 85 2 Новомаячківська ЗОШ I-II ступенів Херсонської області Херсонська смт  Нова Маячка
Сизоненко Максим  4 85 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Синюченко Софія 4 79 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Сіваш Артемій 4 70 2 Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М.Трояна у складі СЗШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Сінякова Арінаш 4 86 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вишнева
Скляр Лада 4 80 2 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Скопенко Анастасія 4 80 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Слободенюк Тетяна 4 81 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Слободяник Костянтин  4 81 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Смаженюк Іван 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Смаль Матвій 4 82 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Снігур Катерина 4 70 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Соколовський Дмитро 4 75 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Старовойт Владислав 4 76 2 Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області Житомирська с. Ставище
Степаненко Антон 4 71 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Стоілова Аліса 4 85 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Суббота Наталія 4 86 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселіка
Тимченко Назарій 4 78 2 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Тімохіна Поліна 4 75 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Тітовська Єлизавета 4 80 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Токар Маргарита 4 81 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Топчигречко Софія 4 87 2 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Трофименко Ілля 4 85 2 Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська с. Підгорівка
Удовенко Віолетта 4 89 2 Роздольненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Роздольне
Уколов Давид 4 73 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Ущапівський Давид 4 78 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Фалько Станіслав 4 76 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Федорчук Денис 4 77 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Фідюшина Марина 4 86 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Філенко Юлія 4 82 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Фомін Нікіта 4 81 2 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Хапікало Мирослава 4 76 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Хмель Анна 4 75 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Хоролець Матвій 4 74 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Хоружев Єгор 4 80 2 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Хотиненко Валерія 4 84 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Циганчук Андрій 4 70 2 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Чередниченко Юліана 4 76 2 Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с. Очеретине
Черній Злата 4 81 2 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Чернявський Олександр 4 87 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Чорна Ксенія 4 76 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Чумак Микола 4 87 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Шароглазова Віталіна 4 78 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Шахроюк Софія 4 73 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Шевченко Богдан 4 70 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Шевченко Вікторія 4 76 2 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Шевченко Владислав 4 82 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Шерстюк Маргарита 4 74 2 Пологівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів ЗДО" Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Шестакова Вікторія 4 79 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Шестопал Мирослава 4 76 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Шиндерук Роман 4 80 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Широкоряд Микита 4 70 2 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Школьний Дмитро 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Шпільчак Даніела 4 86 2 Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Тур’я-Ремета
Шраменко Вєроніка 4 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Шугайленко Альбіна 4 73 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Юрченко Аліна 4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Юрчук Вероніка 4 75 2 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Яковенко Альбіна 4 84 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Яковенко Альона 4 70 2 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Яковлев Ігор 4 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Ярко Тимур 4 79 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Ярченко Ангеліна 4 80 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
ІІІ місце (продовження)
Анохін Єгор 4 53 3 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Апостолов Олексій 4 61 3 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Варшавська Єва 4 58 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Вишницька Олександра 4 64 3 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Волох Марина 4 58 3 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
В'яла Діана 4 51 3 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Гамурар Олександр 4 60 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Голосна Кароліна 4 64 3 НВК «Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ»  Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець
Гончаренко Роман 4 59 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Горенко Дар’я 4 58 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Гребенюк Даниїл 4 58 3 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Грянко Андрій 4 50 3 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Гусар Марія 4 67 3 Новодмитрівський НВК Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька с-ще Новодмитрівка
Дзюба Андрій 4 60 3 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дьяченко Карина 4 63 3 Новотроїцька ЗОШ I-III ступенів №4 Донецької області Донецька смт Новотроїцьке
Ефендієв Омар 4 62 3 Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новодніпровка
Єригіна Ксенія 4 64 3 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Зейналов Сархан 4 58 3 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Зеленський Максим 4 64 3 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Зоненко Максим  4 57 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Іваненко Іван 4 68 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Іванов Єгор 4 50 3 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Ізерська Анна 4 51 3 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Іншакова Марія 4 68 3 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Іщенко Олексій 4 58 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Капустяна Інна 4 63 3 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Киркач Єлизавета 4 62 3 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Кім Лілія 4 50 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Ковалъ Назарій 4 67 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Ковальчук Єгор 4 50 3 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Козлова Патімат 4 50 3 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Коцар Ігор 4 50 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Кочергін Ілля 4 60 3 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселіка
Линник Настя 4 53 3 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Луста Ірина 4 53 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Магеррамов Еміль 4 65 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька с. Новоселівка Перша
Максименко Дар’я 4 57 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Малик Тимур 4 50 3 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Манцурова Анастасія 4 59 3 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Марковскій Платон 4 60 3 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Маюк Єлизавета 4 51 3 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Мельниченко Анна 4 67 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Моложавий Данііл 4 69 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Мочалін Іван 4 68 3 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Мурзенко Дар’я   4 58 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Некрасова Ніколь 4 57 3 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області Донецька с. Іванівське
Ону Віктор 4 60 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Петренко Ігор 4 50 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Пономарьова Єлизавета 4 50 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Попов Станіслав 4 68 3 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Приліпко Олександра 4 56 3 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Приставська Олеся 4 51 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Притулюк Микита 4 51 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Прусова Надія 4 65 3 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Сардінський Віталій 4 50 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Свербиненко Богдан 4 51 3 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сімончук Діана 4 60 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Слюсаренко Поліна 4 68 3 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Ставрієцький Максим 4 51 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Стельмах Микола 4 54 3 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Терек Ксенія 4 51 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Ткаченко Анастасія 4 51 3 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Філімоненко Данило 4 54 3 Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новодніпровка
Харенко Юлія 4 66 3 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Цуркан Валерія 4 65 3 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Чеботарьова Софія 4 62 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Чорна Марія 4 54 3 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Шевченко Гліб 4 65 3 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шестаков Макар 4 50 3 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Шпак Єлизавета 4 53 3 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Шульга Каміла 4 67 3 Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новодніпровка

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020