Шкільний портал
Вівторок, 21.08.2018, 07:43
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас 2РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2499
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
прокурор

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2018 року.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Бали Місце Назва ЗНЗ Область

ІІІ місце

Аверкін Богдан 65 3 Новоселидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Азаренко Софія 59 3 Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бахмутської районної ради, Донецької області Донецька
Алексійчук Діана 61 3 КЗ «Новогригорівська Друга ЗОШ І-ІІ ступенів Долинської районної ради» Кіровоградська
Андрусик Євгенія 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Балабусов Максим 61 3 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Бацина Вероніка 53 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Беловко Микола 50 3 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Біденко Олександр 61 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Болотов Максим 53 3 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Бонь Юлія 59 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Борботько Анастасія 51 3 Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області Полтавська
Боровський Андрій 50 3 Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 15 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Бугрименко Іван 50 3 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Бурдін Георгій 50 3 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Бурлака Анастасія 59 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Варіч Ганна 50 3 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Вербіщук Богдана 57 3 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Вигівська Катерина 57 3 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Вікован Валентина 61 3 Ропчанський НВК Чернівецька
Вінтонюк Роксолана 50 3 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Волчанський Олександр 50 3 КЗ «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ст.» Луганська
Воробйов Ілля 59 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Вощинський Станіслав 51 3 Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 15 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Гамалій Єлизавета 50 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Донецька
Гарбузенко Дмитро 61 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Герман Валерія 55 3 Ряснянський НВК Краснопільської районної ради Сумської області Сумська
Гехтель Валерія 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Глушко Ігор 51 3 Ропчанський НВК Чернівецька
Годунова Анжеліка 50 3 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Гойсан Іван 51 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Гопка Євген 53 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Донецька
Гордєвський Сергій 55 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Гордієнко Марія 63 3 Вільногірська ЗОШ I – III ступенів №5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Городілова Уляна 63 3 КЗО “Майська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська 
Гришаєв Микита 63 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Гулько Ангеліна 55 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області   Донецька
Гумбатова Катерина 61 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Давиденко Анна 50 3 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Давиденко Даніїл 53 3 Новодонецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецька
Давиденко Катерина 55 3 Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Київська
Деркач Георгій 63 3 Опорний комунальний навчальний заклад «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Дідур Тетяна 50 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Діцман Катерина 61 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Довженко Кіра 57 3 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Довженко Микита 55 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Духовська Алеся 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 Покровської міської ради  Донецька
Жилін Олександр 50 3 Новодонецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецька
Жук Анна 65 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Забашта Аліна 65 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Завалій Дарья 53 3 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Завгородня Єлізавета 50 3 Вільногірська ЗОШ I – III ступенів №5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Зирянов Іван 61 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Іванов Юрій 63 3 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Ігнат Рината 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області   Донецька
Ільницька Вікторія 53 3 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Кадира Тетяна 55 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Казюта Ігор 50 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Калінський Віталій 50 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Карасьова Каріна 55 3 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Качанюк Софія 68 3 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Кирийчук Владислав 50 3 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Кириленко Алла 65 3 Ковалинське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ" Київська
Кисльонок Данило 53 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Кіндюшенко Дмитро 55 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Кіргізов Павло 53 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Клюева Анна 55 3 Опорний заклад Васильківський НВК №1 імені М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Козодаєва Софія 51 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Колеснік Анастасія 51 3 Вільногірська ЗОШ I – III ступенів №5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Коробова Анастасія 51 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Корогод Ангеліна 63 3 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Королех Мирослава 55 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецька
Костецький Захар 55 3 Новодонецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецька
Костишин Наталія 65 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця Гусятинського району Тернопільська
Краснюк Олександра 61 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Курчинок Катерина 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Кучер Вероніка 55 3 Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бахмутської районної ради, Донецької області Донецька
Кушков Едуард 50 3 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кушніренко Марія 57 3 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Лазор Сергїй 50 3 Староварварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради  Донецька 
Лебедьова Діана 63 3 КЗ «Первозванівське НВО» Федорівська філія – НВК комплекс «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська
Левчук Марія 50 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Лейко Юлія 61 3 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Ленькова Тетяна 61 3 Вільногірська ЗОШ I – III ступенів №5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Линник ВікторІя 59 3 Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бахмутської районної ради, Донецької області Донецька
Луньов Іван 57 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Львович Орина 65 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Любченко Владислав 59 3 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Мажара Кіра 68 3 КЗО «Вишневецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   Роздорської селищної ради Дніпропетровська
Мажара Кіра 68 3 КЗО  «Вишневецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   Роздорської селищної ради Дніпропетровська
Максимюк Ян 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Малецька Анастасія 57 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Маліновський Данііл 63 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Мартинова Тетяна 65 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Мачаваріані Крістіна 57 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Меглей Анна 61 3 Ропчанський НВК Чернівецька
Михайленко Владислав 51 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Міненко Єгор 63 3 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м. Авдіївка Донецької області  Донецька
Москальова Євгенія 59 3 Ковалинське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ" Київська
Мурзенко Дмитро 50 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Нагірна Яна 65 3 Опорний заклад Соснівський НВК  «Гімназія – ЗОШ  І ступеня» Рівненська
Непотачев Іван 50 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Нестеренко Анастасія 55 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Носач Дар’я 59 3 Опорний заклад Васильківський НВК №1 імені М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Одажиу Ванесса 50 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Омеляненко Микита 51 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області   Донецька
Охріменко Максим 57 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Павлів Анна 50 3 Староварварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради  Донецька 
Паланчук Юлія 50 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Панченко Валерія 63 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Перепелятник Владислав 53 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Печеницина Валерія 63 3 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Пиндик Анастасія 50 3 Опорний комунальний навчальний заклад «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Пискір Віталіна 68 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця Гусятинського району Тернопільська
Підгорна Софія 68 3 Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області Полтавська
Пілюгіна Анна 50 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Покалуй Юлія 63 3 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Поплаухін Вадим 50 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Попова Валерія 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Прилипко Тарас 57 3 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Прокопюк Марта 57 3 Ропчанський НВК Чернівецька
Пузирний Артем 50 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Рева Єгор 51 3 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Розіна Ельзара 50 3 Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №3 Черкаська
Рудя Ярослав 61 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1ім.О.А.Тризни Харківська 
Рукас Валерія 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Рябов Микола 55 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Донецька
Рябцев Владислав 65 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1ім.О.А.Тризни Харківська 
Савченко Діана 63 3 КЗО «Вишневецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   Роздорської селищної ради Дніпропетровська
Савченко Діана 63 3 КЗО  «Вишневецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»   Роздорської селищної ради Дніпропетровська
Селезньов Петро 51 3 КЗ «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ст.» Луганська
Сень Дар’я 61 3 КЗ «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Синюка Анна 59 3 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Сімонова Дар’я 63 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Слободенюк Вероніка  65 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Стаканчук Михайло 65 3 Вільногірська ЗОШ I – III ступенів №5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Станишевський Антон 65 3 Новодонецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецька
Стеблова Карина 50 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Таганідзе Єгор 51 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Тараненко Каміла 55 3 Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Київська
Терехов Євген 57 3 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Титаренко Вадим 51 3 КЗ «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Титаренко Вікторія 57 3 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Тищенко Поліна 50 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Толстова Софія 50 3 Парасковіївська ЗОШ І - ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області Донецька
Тютюнник Софія 50 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Удод Нікіта 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Украдиженко Валентин 63 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Цапро Микита 69 3 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м. Авдіївка Донецької області  Донецька
Цонда Ростислав 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області   Донецька
Чабан Дмитро 65 3 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Ченченко Ксенія 68 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Чергинський Дмитро 55 3 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Донецька
Черченко Яна 65 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Чикіда Захар 53 3 Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Чих Єлизавета 50 3 Ялтинська ЗОШ  I-III ступенів №1 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Чорний Андрій 59 3 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Чорний Євген 51 3 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Чорний Костянтин 50 3 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Чхапелія Ілона 50 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Шаламова Яна 59 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №20 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Шатілов Микита 55 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Шгоян Милана 53 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Шекера Марія 63 3 Броварська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Київська
Шишмарьов Андрій 61 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1ім.О.А.Тризни Харківська 
Шулепа Святослав 63 3 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Юрченко Артем 59 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Юрчик Софія 55 3 Опорний заклад Соснівський НВК  «Гімназія – ЗОШ  І ступеня» Рівненська
Якобенюк Антоніна 59 3 Ропчанський НВК Чернівецька
Якубовський Олександр 53 3 Костянтинівська СЗШ I-III ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів Донецька
Яременко Даніїл 50 3 Зеленогайська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ I – III ступенів» Дніпропетровська
Яценко Ярослав 57 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №20 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька

 

 

-1- -2-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018