Шкільний портал
Середа, 19.09.2018, 10:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3046
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

6 клас.

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2017 року.

 

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

 

ПІБ Клас Місце Назва ЗНЗ Область

ІІІ місце

Ангельчук Андрій 6 ІІІ Савранська ЗОШ І-ІІІ ст. Одеська
Бардакова Анастасія 6 ІІІ КЗ «Шандрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Бірюков Клим 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Бондарчук Євген 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Васильченко Дарина 6 ІІІ Федорівська філія- НВК КЗ «Первозванівське НВО» Кіровоградська
Ведмідь Максим 6 ІІІ КЗ “Булахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Вербицький Андрій 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Власова Юлія 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Войтович Богдан 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Воробйов Владислав 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Воробйова Єлізавєта 6 ІІІ Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницька
Гапій Ольга 6 ІІІ Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Герус Катерина 6 ІІІ Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області Сумська
Глушко Саша 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Гутник Вікторія 6 ІІІ Ярославська ЗОШ І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області Одеська
Данилко Софія 6 ІІІ КЗ "НВО № 32 «СЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" Кіровоградська
Дедищева Злата 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Демешко Анастасія 6 ІІІ ЗНЗ І-ІІ ступенів №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Дикос Мирослава 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Дорош Максим 6 ІІІ «НВК«ДНЗ – СЗШ І ступеня – гімназія «Софія» Київська
Єсипчук Вячеслав 6 ІІІ Чернеччинський НВК Краснопільської районної ради Сумської області Сумська
Звольська Вероніка 6 ІІІ «НВК«ДНЗ – СЗШ І ступеня – гімназія «Софія» Київська
Івакіна Єлизавета 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Казанцева Аліна 6 ІІІ «НВК«ДНЗ – СЗШ І ступеня – гімназія «Софія» Київська
Калиберда Ангеліна 6 ІІІ Кам’нсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Калініченко Богдан 6 ІІІ КЗ “Булахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Коваленко Ярослав 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Ковальська Аліна 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Ковальська Віка 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Когут Софія 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Колєсник Максим 6 ІІІ ЗНЗ І-ІІ ступенів №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Костюк Віталіна 6 ІІІ Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Коценко Іван 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Крупій Вікторія 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Культяпова Ангеліна 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кушнір Руслан 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Кушныр Олена 6 ІІІ Солгутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області Кіровоградська
Липницька Ірина 6 ІІІ Солгутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області Кіровоградська
Мазепа Кирило 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Мазур Богдан 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Малоштан Олена 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Малярчук Олена 6 ІІІ Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4 Дніпрпетровська
Михно Володимир 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Ніколаєнко Анна 6 ІІІ Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Олійник Софія 6 ІІІ Підберізцівський НВК I-III ступенів Львівська
Петренко Микола 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Пилипенко Тимофій 6 ІІІ КЗО Майська середня загальноосвітня школа Дніпропетровська
Пономаренко Ірина 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Поспіх Лілія 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Пугачова Софія 6 ІІІ Серпневий НВК ( ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ) Валківської районної ради Харківської області Харківська
Рудя Ярослав 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Самарця Олександра 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Сень Дарья 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Сеньків Оля 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська
Сергіенко Тимофій 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Соколенко Вікторія 6 ІІІ Майбородівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новознам’янської сільської ради Полтавська
Суровягіна Катерина 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Тверитников Герман 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Тепанян Ірина 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Терещенко Анастасія 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Турченков Гліб 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Федоров Максим 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Хиноцька Ксенія 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Чіжман Анастасія 6 ІІІ КЗ «НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №24» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Чорна Анастасія 6 ІІІ Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступеню №1 ім.О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Швачка Станіслав 6 ІІІ КЗ “Булахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Щупак Віктор 6 ІІІ Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Юрченко Стас 6 ІІІ КЗ «Харківська СШ ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Яворський Степан 6 ІІІ Теребовлянський НВК Тернопільська

 

 

 

-1 сторінка-

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018