Шкільний портал
Субота, 17.11.2018, 21:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. 3 місцеРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2502
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2018 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бали Місце Назва ЗНЗ Область
ІІІ місце
Авсеніна Єлизавета 6 57 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Баглай Станіслав 6 65 3 Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Томаківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Бердель Дмитро 6 56 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Бойко Ілля 6 67 3 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
Борисов Юрій 6 57 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Брижицький Олексій 6 62 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Бублик Максим 6 66 3 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Вальків Максим 6 69 3 Теребовлянський НВК Тернопільська
Водолажський Артем 6 62 3 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Герун Денис 6 61 3 Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Томаківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Дєжина Аліна 6 65 3 КЗ «Петропавлівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» Луганська
Діденко Анастасія 6 69 3 Великокопанівська ЗОШ I-III ступенів Херсонська
Довгополов Антон 6 62 3 Павлівська СЗШ Дніпропетровська
Дріга Анна 6 67 3 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Журний Богдан 6 62 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Здобиляк Володимир 6 61 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Кабацюра Микола 6 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Касьяненко Ірина 6 66 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Катриченко Дар’я 6 64 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Козак Діана 6 62 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Комончук Іван 6 66 3 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Кондратюк Ілля 6 62 3 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Конценебін Максим 6 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Кришталевич Дмитро 6 66 3 КЗ «Луцька ЗОШ I-III ст. №13» Волинська
Кусьо Дарія 6 68 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Лазарь Аріна 6 60 3 КЗ «СЗШ № 21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Лапченко Олександр 6 67 3 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Мазуренко Дарія 6 50 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Мандзій Дарія 6 66 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Маршалкін Костянтин 6 62 3 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Мирончук Дмитро 6 56 3 Кобзівський НВК (ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ)  Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської  області Харківська
Моїсеєв Владислав 6 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Назарова Ірина 6 58 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Назарова Марина 6 62 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Парницький Павло 6 69 3 ЗЗСО № 17 військово – цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Паунько Микита 6 50 3 Дружелюбівський НВК Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька
Плахіна Уляна 6 64 3 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Поливяна Анастасія 6 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Помірко Володимир 6 56 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Понзель Родіон 6 62 3 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Попель Віталій 6 50 3 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Попов Олексій 6 50 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Пупинін Дмитро 6 69 3 Запорізька ЗОШ I – IIIступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Рибка Анастасія 6 64 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Рубець Вероніка 6 61 3 Харківська ЗОШ І — ІІІ ступенів №126 Харківської обласної ради Харківської області Харківська
Савчук Альбіна 6 58 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Сіра Каріна 6 50 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Скорик Єва 6 60 3 ЗЗСО І-ІІ ст. № 21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Стасів Софія 6 50 3 Опорний заклад Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ »  Судововишнянської міської ради   Львівської області Львівська 
Харенко Дар’я 6 66 3 Опорний заклад Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровська
Хлистун Владислав 6 69 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Донецька
Швець Олександр 6 55 3 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Юрчук Ярослава 6 50 3 КЗ «Арбузинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка» , Арбузинської районної ради, Миколаївської області Миколаївська
Якубська Катерина 6 52 3 Мелітопольський НВК № 16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Якушев Максим 6 64 3 Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Донецька

 

-1- -2-

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018