Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:06
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Конкурс "Ми - Патріоти "України!" Результати 2019 року. 2 сторінка.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2019 року.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається за кількістю набраних балів.

Прізвище, ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце
Бабаков Михайло 6 69 3 Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецька м. Мирноград
Безкіщенко Катерина 6 69 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Вєрєтєніков Нікіта 6 69 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька смт. Желанне
Денисенко Олександра 6 69 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська м. Бровари
Кузьменко Антон 6 69 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Мала Анастасія 6 69 3 Виноградівський ЗПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська с. Виноградове
Нікрашевич Катерина 6 69 3 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська с. Миролюбівка 
Печихвіст Ірина 6 69 3 Кожухівська СЗШ І – ІІІ ступенів Житомирська с. Кожухівка
Резнік Алла 6 69 3 Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ I-III ступенів» Дніпропетровська с. Ранній Ранок
Руденко Аліна 6 69 3 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Харківська с. Вербівка
Сагайдачний Іван 6 69 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Донецька м. Краматорськ
Саченко Орина 6 69 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька м. Слов’янськ
Черненко Дмитро 6 69 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Аніч Аліна 6 66 3 Золотобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська с. Золота Балка
Афанасьєв Наїль 6 66 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Безверхня Анастасія 6 66 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Кайдалова Анастасія 6 66 3 Мангуська ЗОШ I-III cтупенів №1 Донецька смт.  Мангуш
Кармановська Юлія 6 66 3 Золотобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська с. Золота Балка
Крестовський Олександр 6 66 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Кузін Іван 6 66 3 Запорізька СШ І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Куко Владислав 6 66 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Лозова Софія 6 66 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Ломанова Катерина 6 66 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Меркотан Артем 6 66 3 Виноградівський ЗПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська с. Виноградове
Морозова Софія 6 66 3 Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради  Донецька смт. Шевченко
Нефьодов Михайло 6 66 3 Дубовиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська с. Дубовики
Овчаренко Валерія 6 66 3 Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Донецька м. Маріуполь
Олейнік Максим 6 66 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Павлова Діана 6 66 3 КЗО «Сурсько-Михайлівська СЗШ I-III ступенів» Дніпропетровська с. Сурсько-Михайлівка 
Проненко Михайло 6 66 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька смт. Желанне
Свідерський Данило 6 66 3 Кожухівська СЗШ І – ІІІ ступенів Житомирська с. Кожухівка
Серебреннікова Валентина 6 66 3 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с-ще Портівське
Токарєва Єлизавета 6 66 3 ОШ І-ІІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Троценко Любов 6 66 3 Лозуватська філія №2 ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка» Дніпропетровська с. Лозуватка
Шпак Дмитро 6 66 3 Дубовиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська с. Дубовики
Бондаренко Ольга 6 63 3 ОШ І-ІІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бузоверя Валерія 6 63 3 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бура Олена 6 63 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська с. Біла
Гук Кирило 6 63 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Доля Артем 6 63 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с. Бердянське
Ігнатьков Юрій 6 63 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Кисельов Дмитро 6 63 3 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с-ще Портівське
Коваленко Вікторія 6 63 3 Виноградівський ЗПЗСО ім. О. М. Соценка Херсонська с. Виноградове
Ковалець Марія 6 63 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька смт. Желанне
Корюкова Крістіна 6 63 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська с. Данилівка
Кубрак Аліна 6 63 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської  міської ради Донецької області   Донецька м. Мирноград
Кутняк Ніна 6 63 3 Мангуська ЗОШ I-III cтупенів №1 Донецька смт.  Мангуш
Мироненко Ярослав 6 63 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Музика Олександра 6 63 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька  смт. Ялта
Прохоренко Анатолій 6 63 3 Ковалинське НВО «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Київська с. Ковалин
Слаута Єлизавета 6 63 3 Протопопівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Протопопівка
Фесенко Анастасія 6 63 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Сіверської міської ради Донецька м. Сіверськ
Фортуна Даша 6 63 3 Криворізька ЗОШ І-ІІ ступенів №68 Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Черничка Нікіта 6 63 3 Запорізька СШ І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Чернишенко Поліна 6 63 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Чернишов Кирило 6 63 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Шуляк Михайло 6 63 3 Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Донецька м. Маріуполь
Авраменко Поліна 6 61 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька м. Бахмут
Бабієнко Владислава 6 61 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська м. Бровари
Бояр Руслан 6 61 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька  смт. Ялта
Гарбузов Богдан 6 61 3 Міловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Мілова
Зубенко Поліна 6 61 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Слов'янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Лазурко Сергій 6 61 3 Червоноградський НВК №10 Львівська м. Червоноград
Лехкун Владислав 6 61 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська с. Біла
Луценко Дарія 6 61 3 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с-ще Портівське
Милов Олексій 6 61 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Федорчук Маргарита 6 61 3 ОЗ «Котівський ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська с. Нова Українка
Федорчук Михайло 6 61 3 Попільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Житомирська c. Попільня
Фуц Віктор 6 61 3 Червоноградський НВК №10 Львівська м. Червоноград
Штепа Дар’я 6 61 3 Запорізька СШ І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Андрощук Микола 6 58 3 Березнівський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням" Рівненська с. Березне
Бугаєвська Руслана 6 58 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Горбатенко Андрій 6 58 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Горохова Аліна 6 58 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська с. Данилівка
Єрьоменко Віталій 6 58 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька м. Слов’янськ
Кандибка Олена 6 58 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька смт. Желанне
Кісіль Карина 6 58 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Коваленко Ігор 6 58 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступеня №2 Донецька м. Бахмут
Ковальова Поліна 6 58 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Компанієць Владислав 6 58 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Коршакова Софія 6 58 3 Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Донецька с. Сергіївка
Криштальський Юрій 6 58 3 ЗЗСО №15 Волинська м. Луцьк
Кулик Поліна 6 58 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступеня №2 Донецька м. Бахмут
Локоцька Марія 6 58 3 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с-ще Портівське
Оленець Камілла 6 58 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Панасенко Тимофій 6 58 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Пасічук Михайло 6 58 3 Лозуватська філія №2 ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка» Дніпропетровська с. Лозуватка
Попов Нікіта 6 58 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Терещук Даша 6 58 3 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька с. Первомайське
Токар Дарина 6 58 3 ОЗ «Котівський ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська с. Нова Українка
Удовік Кирило 6 58 3 Протопопівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Протопопівка
Хайнак Арина 6 58 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Череватенко Владислав 6 58 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Юскевич Герман 6 58 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №48 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Буряченко Ангеліна 6 55 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська м. Бровари
Васюк Євгенія 6 55 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Волянюк Ілля 6 55 3 ЗЗСО №15 Волинська м. Луцьк
Геращенко Платон 6 55 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Давиденко Кирило 6 55 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Давидченко Юлія 6 55 3 КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст №4» Дніпропетровська м. Нікополь
Дерлеменко Єгор 6 55 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Єгорова Олена 6 55 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Камчатна Анастасія 6 55 3 Бахмутська ЗОШ І-ІІ ступеня №2 Донецька м. Бахмут
Клочан Єва 6 55 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Конкевич Данило 6 55 3 ЗЗСО №15 Волинська м. Луцьк
Косинцева Дар’я 6 55 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Сіверської міської ради Донецька м. Сіверськ
Кузнєцов Тимур 6 55 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кучеба Поліна 6 55 3 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька с. Первомайське
Левенець Валерія 6 55 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Лисенко Данило 6 55 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Матвєєв Данііл 6 55 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Мина Владислав 6 55 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Нікіфорук Анастасія 6 55 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Ніконова Поліна 6 55 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Остапчук Діана 6 55 3 ОЗ «Котівський ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська с. Нова Українка
Рішко Софія 6 55 3 КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ст.» Криворізької РДА Дніпропетровська с. Вільне
Сидоренко Анастасія 6 55 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Донецька м. Краматорськ
Солодченко Марія 6 55 3 КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ст.» Криворізької РДА Дніпропетровська с. Вільне
Таратута Максим 6 55 3 Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с. Комишувате
Чеботарьова Дар’я 6 55 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Донецька с. Нововодяне
Чернишова Арина 6 55 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Ярош Вікторія 6 55 3 Ковалинське НВО «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Київська с. Ковалин
Авраменко Сергій 6 52 3 КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ст.» Криворізької РДА Дніпропетровська с. Вільне
Бєдарєв Артем 6 52 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Вакулик Анна 6 52 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Галижина Яна 6 52 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Горіна Марія 6 52 3 КЗ «СЗШ №35» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Городецька Діана 6 52 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська с. Данилівка
Коробська Анна 6 52 3 КЗ «Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ст.» Запорізька с. Бурчак
Красношапка Анастасія 6 52 3 КЗ «СЗШ №35» Кам’янської міської ради Дніпропетровська м. Кам’янське
Лукашевич Андрій 6 52 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Міскі-оглу Тимур 6 52 3 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька с-ще Портівське
Недогибченко Юрій 6 52 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Овчарук Анна 6 52 3 КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ст.» Криворізької РДА Дніпропетровська с. Вільне
Омельницька Альона 6 52 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Орлова Ірина 6 52 3 Слюсарівський НВК Одеська с. Слюсарове
Осадчий Арсен 6 52 3 ЗЗСО №15 Волинська м. Луцьк
Павлов Владислав 6 52 3 ЗОШ I – II ступенів №4 Сумська м. Лебедин
Пивовар Іван 6 52 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Польська Анжеліка 6 52 3 Запорізька СШ І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Порецький Іван 6 52 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Прядун Андрій 6 52 3 ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського НВО Київська м. Бровари
Савлученко Іван 6 52 3 КНЗ «Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ст.» Криворізької РДА Дніпропетровська с. Вільне
Сіріченко Артем 6 52 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Смірнова Карина 6 52 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Миколаївська м. Миколаїв
Тамбовцева Каріна 6 52 3 ОЗ «Котівський ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська с. Нова Українка
Інюхін Олександр 6 51 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Темненко Анастасія 6 51 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Антюков Мирон 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Бекірова Ельміра 6 50 3 РКЗО «Зорянська СЗШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровська с. Зоряне
Вовченко Софія 6 50 3 ОКНЗ Надеждівський НВК І-ІІІ ст.- ДНЗ Дніпропетровська с. Надеждівка
Гетьман Анна 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Горбушина Інна 6 50 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Гурєєва Вероніка 6 50 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Дащенко Вероніка 6 50 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Деркач Микита 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Дерлеменко Артем 6 50 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Євстафій Катерина 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Зайцева Аліна 6 50 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Донецька м. Краматорськ
Злагодух Мирослава 6 50 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Ківа Анастасія 6 50 3 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний підрозділ) Донецька м. Вугледар
Климов Ігор 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Коваленко Олександр 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька м. Слов’янськ
Колісніченко Марія 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» Донецька м. Мирноград
Коломоєць Вероніка 6 50 3 Маріупольська ЗОШ І – ІІІ ступенів №52 Донецька м. Маріуполь
Кондратюк Ангеліна 6 50 3 Запорізька ЗОШ №23 Запорізька м. Запоріжжя
Костенко Михайло 6 50 3 Запорізька СШ І-ІІІ ступенів №100 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Кривцов Ілья 6 50 3 ОКНЗ Надеждівський НВК І-ІІІ ст.- ДНЗ Дніпропетровська с. Надеждівка
Ладига Кирило 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Литвиненко Олександр 6 50 3 КЗ «Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ст.» Запорізька с. Бурчак
Лук’янчук Дарина 6 50 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька смт. Желанне
Лях Властислав 6 50 3 Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Марченко Данило 6 50 3 ЗОШ I – II ступенів №4 Сумська м. Лебедин
Махиня Олександр 6 50 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Мойсеєв Максим 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Паращак Софія 6 50 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Івано-Франківська м. Калуш
Печенєвська Емілія 6 50 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Подлєсний Максим 6 50 3 ЗОШ I – II ступенів №4 Сумська м. Лебедин
Поліщук Даніїл 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Рубан Олександра 6 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Савіч  Нікіта 6 50 3 ОКНЗ Надеждівський НВК І-ІІІ ст.- ДНЗ Дніпропетровська с. Надеждівка
Салюк Софія 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Симонова Валерія 6 50 3 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської  міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ 
Тарасенко Єгор 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька м. Слов’янськ
Товщик Анастасія 6 50 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська с. Данилівка
Токарев Ростислав 6 50 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Федоренко Микита 6 50 3 Краматорська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів №30 Донецька м. Краматорськ
Филиппенко Ірина 6 50 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Сіверської міської ради Донецька м. Сіверськ
Харуца Софія 6 50 3 Золотобалківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська с. Золота Балка
Чемшит Ігор 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька м. Слов’янськ
Швецова Крістіна 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Шенкевич Максим 6 50 3 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеська с. Троїцьке
Шкетова Яна 6 50 3 Гімназія №59 імені О. М. Бойченка Київська м. Київ
Яковець Дарина 6 50 3 ОЗ «Котівський ліцей» Рівненської районної ради Рівненської області Рівненська с. Нова Українка

 

 

-1 сторінка--2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021