Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:15
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 рік. 3 місце.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
ІІ місце
Олійничук Софія 6 88 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеська
Онищенко Ростислав 6 88 2 Шевченківський НВК „ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів” Шевченківської сільської ради Черкаська
Оніщенко Анастасія 6 72 2 СШ №216 м. Києва Київська
Орехов Іван 6 84 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Отрошко Наталія 6 76 2 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Панасенко Тимофій 6 70 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Перетятько Поліна 6 78 2 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Пешко Каміла 6 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Пилипенко Дмитро 6 72 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Плювак Яна 6 70 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Плюта Вікторія 6 74 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Погребняк Богдан 6 74 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Пожидаєва Анна 6 80 2 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Позняк Михайло 6 72 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Поливода В'ячеслав 6 80 2 Школа І-ІІІ ступенів №249 міста Києва  
Потерба Дарина 6 86 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Почапська Софія 6 78 2 Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівська
Проненко Михайло 6 72 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
Рибка Софія 6 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Рябчий Назар 6 74 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Савчук Ярослав 6 71 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Саїк Максим 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Святун Даніїл 6 70 2 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Семещенко Лілія 6 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Скорик Лія 6 72 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Слободян Уляна 6 76 2 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Смага Станіслав 6 88 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Смага Станіслав 6 88 2 КОЗО "Юр'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Cоюзу Д.П. Запорожченка" Юр'ївської селищної ради Юр'ївського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Смахтін Тимур 6 80 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Соляненко Євгенія 6 80 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Спора Дар’я 6 70 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Станішевська Вікторія 6 70 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Старих Андрій 6 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Старунський Дмитро 6 74 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Стецюк Лев 6 86 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Сухозад Вікторія 6 80 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Терещук Даша 6 70 2 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Тєрєхов Дмитро 6 86 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Тітаренко Артур 6 80 2 Дружківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецький області Донецька 
Ткаченко Євген 6 72 2 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Тохтамир Поліна 6 74 2 КЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів №34 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Тюхтєєва Ірина 6 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Угляй Ангеліна 6 84 2 Хустська ЗОШ І-ІІ ступенів Закарпатська 
Федак Уляна 6 76 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Фігура Вікторія 6 80 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Філахтов Іван 6 82 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради  Донецька
Флоре Катерина 6 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Фольтович Назар 6 72 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Фомін Андрій 6 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Царенок Ірина 6 76 2 СШ №216 м. Києва Київська
Черніков Олександр 6 74 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Чумак Олена 6 81 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Чумаченко Даша 6 74 2 Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Херсонської міської ради Херсонська
Шелєхов Анатолій 6 86 2 КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Шелудченкова Аріана 6 74 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Шнурко Давид 6 82 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
Шумінський Роман 6 72 2 Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівська
Юнак Дар’я 6 82 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Юхимець Катерина 6 77 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Якобше Софія 6 71 2 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Яковчук Дмитро 6 74 2 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Ященко Анастасія 6 78 2 Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради  Донецька
Ящук Дмитрій 6 77 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
ІІІ місце
Абілова Ельміра 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Адамчук Ілля 6 60 3 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Аміросланов Араїк 6 56 3 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Антіпов Єгор 6 68 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Антіпов Єгор 6 66 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Атрощенко Марія 6 60 3 НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради Донецька
Безбожний Ілля 6 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Безугла Яна 6 50 3 НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради Донецька
Бердюгіна Ганна 6 64 3 Гусарівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська 
Бєляєв Владислав 6 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Блокова Юлія 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Бороданов Микита 6 68 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Брик Данило 6 62 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Брик Соломія 6 54 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Буртин Тетяна 6 64 3 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Бутрій Єлизавета 6 60 3 КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Васюк Євген 6 64 3 Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Томаківської селищної ради  Дніпропетровська
Вишнякова Христина 6 66 3 Максимільянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Воєвода Аліна 6 58 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Волочай Богдан 6 50 3 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Гаврилів Степан 6 60 3 Тейсарівська ЗОШ І-ІІ ступенів Жидачівської районної ради Львівська
Гаврилюк Артем 6 63 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Гайдай Вікторія 6 63 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Гевко Тарас 6 54 3 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Герлін Роман 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Герчевська Анастасія 6 66 3 Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради Донецька
Гірковий Володимир 6 50 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Гірняк Назар 6 50 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Голка Олексій 6 50 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Гущина Варвара 6 68 3 Гусарівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська 
Даниленко Георгій 6 50 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Димитрова Вікторія 6 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Дікал Ілля 6 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Діордіяшенко Стелла 6 50 3 Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. М. Волочая  Полтавська
Должнікова Юлія 6 50 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Донець Яна 6 58 3 КЗ Новоселівський Перший НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Драчук Михайло 6 62 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Дрозд Богдан 6 50 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Залевадний Сергій 6 58 3 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Захаров Ігор 6 62 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Ігнатьков Юрій 6 62 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Ільчук Вікторія 6 68 3 Костопільський НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Рівненська
Камозін Єгор 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Кандибка Олена 6 50 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
Касьянова Марія 6 58 3 Гусарівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Балаклійської районної ради Харківської області Харківська 
Кобилка Олександр 6 56 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Ковалівська Ангеліна 6 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Ковальов Владислав 6 64 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Ковальська Валерія 6 60 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Колісник Кирило 6 62 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Кононов Микола 6 56 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Корост Кіра 6 68 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Корчагін Віктор 6 58 3 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Котеляк Олеся 6 58 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Краснокутський Микита 6 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Криворучко Михайло 6 64 3 Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Томаківської селищної ради  Дніпропетровська
Кубишкіна Євгенія 6 60 3 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Куделенко Олександр 6 60 3 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Кудіна Анастасія 6 56 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Кукуш Кіра 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Кучеба Поліна 6 60 3 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Кучмай Михайло 6 58 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Левда Данило 6 64 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Левда Данило  6 58 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Літвіненко Ілля 6 52 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Літвінова Анна 6 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Ліфанова Софія 6 55 3 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Лукашенко Артем 6 50 3 СШ №216 м. Києва Київська
Лукянчук Дарина 6 62 3 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
Майоров Серій 6 50 3 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Марциновська Єлизавета 6 64 3 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Махиня Олександр 6 56 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Мєщанова Яна 6 62 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Мізь Володимир 6 50 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Мовчан Поліна 6 50 3 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Мотузний Артем 6 68 3 СШ №216 м. Києва Київська
Нагацкий Андрій 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Напилова Кіра 6 66 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецька
Недогарок Ілля 6 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська
Нечипорук Олександра 6 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Ніколюк Єлизавета 6 50 3 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» Хмельницька
Новікова Анастасія 6 50 3 Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Оленець Камілла 6 58 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Олійник Ярина 6 64 3 ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» Львівська
Онуфрієв Іван 6 66 3 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Павліченко Данііл  6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Пазюра Ярослав 6 64 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Пархоменко Артем 6 54 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Поліщук Ангеліна 6 50 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Помінчук Дмитро 6 56 3 СШ №216 м. Києва Київська
Пономарьов Данило 6 52 3 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Поповіч Анастасія 6 58 3 НВК «Єпіфанівська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ» Луганська
Причко Юлія 6 58 3 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Рак Вікторія 6 58 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Руденко Дар’я 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Рудницька Софія 6 66 3 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Саламаха Нікіта 6 60 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Саприкіна Мілана 6 62 3 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Саранча Владислав 6 68 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Сімінченко Вікторія 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Смола Христина 6 64 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Старенька Софія 6 58 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Страшко Артур 6 58 3 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька
Тарасович Діана 6 60 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Терехов Ярослав 6 66 3 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Тиндик Вікторія 6 54 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Ткачук Руслана 6 50 3 Мирнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївська
Токарев Ростислав 6 54 3 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Тримбалюк Владислав 6 58 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Тримбалюк Владислав 6 52 3 Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дніпропетровська
Туркевич Ілля 6 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Турочек Діана 6 58 3 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Тютюнник Євгенія 6 50 3 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Хижняк Анна 6 62 3 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Хмілевська Ірина 6 64 3 НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"  Тернопільська
Хоришко Вікторія 6 50 3 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Чехун Даніїл 6 64 3 Новоукраїнська ЗОШ  І- ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області Донецька
Чопко Вікторія 6 50 3 ОЗ Судововишнянський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»  Судововишнянської міської ради Львівської області Львівська 
Шикова Софія 6 56 3 Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька
Шиляєва Крістіна 6 52 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Юзипович Ілона 6 64 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Яременко Маргарита 6 50 3 Новокочубеївська ЗОШ І – ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області Полтавська
Ясіновський  Володимир 6 54 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська
Ясіновський Олег 6 64 3 КЗ «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Тернопільської районної ради Тернопільської області» Тернопільська

-1- -2-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021