Прізвище, ім'я учасника |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
ІІ місце (продовження таблиці) |
Сакал Вероніка |
6 |
85 |
2 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Самсонова Софія |
6 |
85 |
2 |
КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької облради |
Запорізька |
м. Мелітополь |
Сафарова Вероніка |
6 |
80 |
2 |
Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області |
Івано-Франківська |
Войнилів |
Семеняко Андрій |
6 |
75 |
2 |
КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради |
Чернігівська |
м. Городня |
Сєдих Владислав |
6 |
75 |
2 |
Філія «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» КЗ «Іркліївський ліцей» Черкаської області |
Черкаська |
Скородистик |
Сиротенко Аліса |
6 |
71 |
2 |
КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» |
Харківська |
м. Харків |
Січкар Давид |
6 |
80 |
2 |
Краматорська спеціальна школа №18 Донецької обласної ради |
Донецька |
м. Краматорськ |
Смоліна Катерина |
6 |
80 |
2 |
Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Вознесенск |
Соловка Дар'я |
6 |
71 |
2 |
Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Солонінко Інна |
6 |
73 |
2 |
Підгайцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області |
Волинська |
с. Підгайці |
Солтис Вікторія |
6 |
75 |
2 |
ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області |
Одеська |
с. Прилиманське |
Старинець Дмитро |
6 |
87 |
2 |
Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Стасюк Поліна |
6 |
85 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів с. Люлинці Вінницької області |
Вінницька |
с. Люлинці |
Степанова Дар'я |
6 |
78 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Талибов Самір |
6 |
85 |
2 |
КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Прядівка |
Темченко Марія |
6 |
80 |
2 |
Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області |
Черкаська |
м. Сміла |
Тимошенко Артем |
6 |
85 |
2 |
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" |
Сумська |
м. Шостка |
Титаренко Мілана |
6 |
82 |
2 |
КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Тітова Анастасія |
6 |
87 |
2 |
Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області |
Сумська |
Лебедин |
Туркін Артем |
6 |
80 |
2 |
Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області |
Донецька |
м. Вугледар |
Усата Анастасія |
6 |
85 |
2 |
КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
Прядівка |
Фазан Аліна |
6 |
85 |
2 |
Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області |
Львівська |
Поршна |
Форкош Дарія |
6 |
80 |
2 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Хоменко Руслан |
6 |
87 |
2 |
Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області |
Чернігівська |
м. Ічня |
Хомченко Андрій |
6 |
80 |
2 |
КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Хохлова Дар’я |
6 |
80 |
2 |
КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Христенко Василь |
6 |
75 |
2 |
Літинська гімназія Львівської області |
Львівська |
с. Літиня |
Чапленко Дмитро |
6 |
73 |
2 |
КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Іванівка |
Чапленко Максим |
6 |
78 |
2 |
КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Іванівка |
Чернобельська Кароліна |
6 |
87 |
2 |
Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Чистякова Віталіна |
6 |
80 |
2 |
КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Чорман Максим |
6 |
80 |
2 |
Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області |
Донецька |
с. Гранітне |
Шаламова Олександра |
6 |
82 |
2 |
Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області |
Херсонська |
с. Киселівка |
Шевченко Олександр |
6 |
75 |
2 |
ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області |
Донецька |
м. Покровськ |
Шило Валерій |
6 |
80 |
2 |
КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області |
Херсонська |
с. Іванівка |
Ягозинська Дарина |
6 |
80 |
2 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Янчук Арсеній |
6 |
87 |
2 |
Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Понінківської ОТГ Хмельницької області |
Хмельницька |
с. Буртин |
Ярмак Софія |
6 |
71 |
2 |
Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області |
Житомирська |
смт. Лугини |
ІІІ місце |
Анісімов Кирило |
6 |
51 |
3 |
КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Бойко Андрій |
6 |
56 |
3 |
Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області |
Харківська |
c. Миколо-Комишувата |
Буряковська Анастасія |
6 |
50 |
3 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Гунько Єгор |
6 |
68 |
3 |
Дитячо юнацький центр національного відродження міста Первомайськ Миколаївської області |
Миколаївська |
м. Первомайськ |
Гуренко Катерина |
6 |
65 |
3 |
КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» |
Харківська |
м. Харків |
Задорожна Анна |
6 |
65 |
3 |
ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області |
Одеська |
с. Прилиманське |
Калькова Софія |
6 |
65 |
3 |
Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області |
Волинська |
с. Гораймівка |
Кирпиченко Максим |
6 |
60 |
3 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Коваленко Карина |
6 |
58 |
3 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Козар Вероніка |
6 |
53 |
3 |
Летнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівської області |
Львівська |
Летня |
Коротчук Максим |
6 |
58 |
3 |
Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області |
Херсонська |
с. Станіслав |
Котлова Марія |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» |
Сумська |
Шосткинська ОТГ |
Красовська Дарія |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Кулік Валерія |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Кучмістенко Кіра |
6 |
51 |
3 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Ларін Микита |
6 |
68 |
3 |
КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО |
Запорізька |
м. Дніпрорудне |
Левченко Софія |
6 |
50 |
3 |
Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Новоукраїнка |
Майоров Давид |
6 |
50 |
3 |
Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Новоукраїнка |
Малишко Софія |
6 |
60 |
3 |
Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
смт. Васильківка |
Мигловець Крістіна |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» |
Харківська |
м. Харків |
Овчинікова Каріна |
6 |
56 |
3 |
КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам’янське |
Островерх Христина |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Откидач Артем |
6 |
51 |
3 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Постернак Зореслав |
6 |
50 |
3 |
Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
Новоукраїнка |
Раделицький Тарас |
6 |
68 |
3 |
Літинська гімназія Львівської області |
Львівська |
с. Літиня |
Рубцова Дар`я |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Руснак Валентина |
6 |
51 |
3 |
ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Луги |
Сулімова Соломія |
6 |
50 |
3 |
Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області |
Херсонська |
с. Станіслав |
Темнюк Аміна |
6 |
58 |
3 |
Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кривий Ріг |
Хащіна Світлана |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Хоптинська Анна |
6 |
58 |
3 |
Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області |
Черкаська |
м. Сміла |
Хрокало Максим |
6 |
65 |
3 |
Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області |
Сумська |
с. Землянка |
Шатіло Дар`я |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Юхимчук Владислав |
6 |
51 |
3 |
КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» |
Харківська |
м. Харків |
Яблокова Олександра |
6 |
53 |
3 |
Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів №64 |
Миколаївська |
м. Миколаїв |