Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:21
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

6 клас

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2021 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я  учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження таблиці)
Сакал Вероніка 6 85 2 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Самсонова Софія 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької облради Запорізька м. Мелітополь
Сафарова Вероніка 6 80 2 Войнилівський ліцей Войнилівської ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Семеняко Андрій 6 75 2 КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Чернігівська м. Городня
Сєдих Владислав 6 75 2 Філія «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» КЗ «Іркліївський ліцей» Черкаської області Черкаська Скородистик
Сиротенко Аліса 6 71 2 КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» Харківська м. Харків
Січкар Давид 6 80 2 Краматорська спеціальна школа №18 Донецької обласної ради Донецька м. Краматорськ
Смоліна Катерина 6 80 2 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Соловка Дар'я 6 71 2 Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області Донецька м. Вугледар
Солонінко Інна 6 73 2 Підгайцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області Волинська с. Підгайці
Солтис Вікторія 6 75 2 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Старинець Дмитро 6 87 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста  Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ 
Стасюк Поліна 6 85 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с. Люлинці Вінницької області Вінницька с. Люлинці
Степанова Дар'я 6 78 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Талибов Самір 6 85 2 КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області Дніпропетровська Прядівка
Темченко Марія 6 80 2 Смілянський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Тимошенко Артем 6 85 2 Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська  м. Шостка
Титаренко Мілана 6 82 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Тітова Анастасія 6 87 2 Лебединський ЗЗСО №7 Сумської області Сумська Лебедин
Туркін Артем 6 80 2 Вугледарський НВК "МРІЯ" Донецької області Донецька м. Вугледар
Усата Анастасія 6 85 2 КЗ «Прядівська ЗОШ I-III ступенів» Царичанської ОТГ Дніпропетровської області Дніпропетровська Прядівка
Фазан Аліна 6 85 2 Поршнянська філія І-ІІ ступенів ЗДО ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Героя України М.Паньківа Солонківської сільської ради Львівської області Львівська Поршна
Форкош Дарія 6 80 2 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Хоменко Руслан 6 87 2 Ічнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Ічнянської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Ічня
Хомченко Андрій 6 80 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Хохлова Дар’я 6 80 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Христенко Василь 6 75 2 Літинська гімназія Львівської області Львівська  с. Літиня
Чапленко Дмитро 6 73 2 КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Іванівка
Чапленко Максим 6 78 2 КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Іванівка
Чернобельська Кароліна 6 87 2 Дитячо юнацький центр національного відродження міста  Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ 
Чистякова Віталіна 6 80 2 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Чорман Максим 6 80 2 Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області Донецька  с. Гранітне
Шаламова Олександра 6 82 2 Киселівський ліцей Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області Херсонська с. Киселівка
Шевченко Олександр 6 75 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №15 Покровської міської ради Донецької області Донецька  м. Покровськ
Шило Валерій 6 80 2 КЗ «Іванівський заклад повної загальної середньої та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Іванівка
Ягозинська Дарина 6 80 2 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Янчук Арсеній 6 87 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Понінківської ОТГ Хмельницької області Хмельницька  с. Буртин
Ярмак Софія 6 71 2 Гімназія ім. В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Житомирська смт. Лугини
ІІІ місце
Анісімов Кирило  6 51 3 КЗ "СЗШ №21" м. Кам'янське Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Бойко Андрій 6 56 3 Миколо-Комишуватський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  c. Миколо-Комишувата
Буряковська Анастасія 6 50 3 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Гунько Єгор 6 68 3 Дитячо юнацький центр національного відродження міста  Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ 
Гуренко Катерина 6 65 3 КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» Харківська м. Харків
Задорожна Анна 6 65 3 ЗЗСО “Прилиманський ліцей” Авангардівської селищної ради Одеської області Одеська  с. Прилиманське
Калькова Софія 6 65 3 Гораймівський ліцей Колківської селищної ради Волинської області Волинська с. Гораймівка
Кирпиченко Максим 6 60 3 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Коваленко Карина 6 58 3 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Козар Вероніка 6 53 3 Летнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська Летня
Коротчук Максим 6 58 3 Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області  Херсонська  с. Станіслав 
Котлова Марія 6 50 3 КЗ «Ображіївський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба – ДНЗ Шосткинської міської ради Сумської області» Сумська  Шосткинська ОТГ 
Красовська Дарія 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Кулік Валерія 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Кучмістенко Кіра 6 51 3 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Ларін Микита 6 68 3 КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «СВІТОЧ» ДМР ВР ЗО Запорізька м. Дніпрорудне
Левченко Софія 6 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Майоров Давид 6 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Малишко Софія 6 60 3 Васильківська СЗШ №2 Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Васильківка
Мигловець Крістіна 6 51 3 КЗ «Харківський НВК «гімназія - школа І ступеня» №24 Харківської міської ради Харківської області імені І.Н.Питікова» Харківська м. Харків
Овчинікова Каріна  6 56 3 КЗ «Гімназія №8» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Островерх Христина  6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Откидач Артем 6 51 3 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Постернак Зореслав 6 50 3 Новоукраїнський ЗЗСО Вугледарської міської ради Донецької області Донецька Новоукраїнка
Раделицький Тарас 6 68 3 Літинська гімназія Львівської області Львівська  с. Літиня
Рубцова Дар`я 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Руснак Валентина 6 51 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Луги Богданської сільської ради Рахівського району Закарпатської області Закарпатська с. Луги
Сулімова Соломія 6 50 3 Станіславський ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька Херсонської області  Херсонська  с. Станіслав 
Темнюк Аміна 6 58 3 Криворізька гімназія №58 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Хащіна Світлана 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Хоптинська Анна 6 58 3 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Хрокало Максим 6 65 3 Землянський НВК «ЗОШ I-II ступенів-ДНЗ» Сумської області Сумська с. Землянка
Шатіло Дар`я 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Юхимчук Владислав 6 51 3 КЗ «Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.П. Набойченка» Харківська  м. Харків
Яблокова Олександра 6 53 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів №64 Миколаївська м. Миколаїв

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021