Шкільний портал
Неділя, 25.10.2020, 18:54
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 97
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІ місце (продовження)
Клеймуш Ерік 6 78 2 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Клименко Поліна 6 79 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Коваленко Вероніка 6 70 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Яковлівка
Коваленко Дарина 6 73 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Колегова Олена 6 85 2 Маньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська с. Маньківка
Колинюк Альона 6 82 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Колосов Івілін 6 85 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Коновалов Сергій 6 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Копич Катерина 6 79 2 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Корбут Кирило 6 79 2 Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Корнійчук Валентин 6 76 2 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Король Сергій 6 88 2 Новобузька гімназія , ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Коротецька Каріна 6 87 2 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Костинян Катерина 6 70 2 Ропчанський ліцей ім. «ШТЕФАН ЧЕЛ МАРЕ ШІ СФИНТ»  Чернівецької області Чернівецька  с. Ропча
Котинський Максим 6 70 2 Сіверський ЗЗСО І-ІІ ступенів №3 Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Краснокутська Софія 6 79 2 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Красовський Олександр 6 79 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Криштоф Діана 6 79 2 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Кузьма Остап 6 88 2 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Кузьменко КатеринА 6 79 2 Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Агаймани
Кузьмінова Яна 6 88 2 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17  Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Кулікова Дар'я 6 70 2 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Куліш Микола 6 70 2 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Кушнір Анна 6 70 2 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Лавська Марія 6 76 2 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Лазаренко Дмитро 6 79 2 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Ларіков Ярослав 6 76 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Лемишевський Валентин 6 88 2 Слюсарівський НВК –  філія опорного навчального закладу  «Савранський НВК» Одеської області Одеська с. Слюсарево
Леушко Надія 6 76 2 КЗ «Новолатівська СЗШ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів» Новолатівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с.  Новолатівка
Лисий Артем 6 88 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Лисий Артем 6 88 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Литовка Софія 6 76 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська  смт Іванівка
Лобач Євген 6 82 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Ломакін Ілля 6 70 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Луговий Владислав 6 73 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Лукашенко Анастасія 6 76 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Лукашук Алла 6 70 2 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Лупашко Олександр 6 73 2 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Луценко Анна 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Луценко Анна 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Маленко Артем 6 76 2 Конотопська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 Сумської області Сумська м. Конотоп
Малінкін Ілля 6 82 2 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Матвійчук Артем 6 75 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Мелыник Наталія 6 82 2 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Мельник Роман 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Мельник Роман 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Мельник Юліан 6 76 2 Звенигородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська м. Звенигородка
Мельничук Єлизавета 6 88 2 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Мігун Аліна 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Мітіна Уляна 6 73 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Мордань Анжеліка 6 82 2 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська  с.Зориківка
Мороз Поліна 6 79 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Мудрик Ігор 6 88 2 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Музиря Максим 6 83 2 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Мусіяченко Костянтин 6 82 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ №18» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Надельнюк Євген 6 88 2 Шполянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Нижник  Віктор 6 70 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Нікітіна Єлизавета 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Новицький Владислав 6 70 2 Йосипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Йосипівка
Новосад Ангеліна 6 70 2 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Новосад Дмитро 6 85 2 Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тернопільської області Тернопільська с. Ванжулів
Олексійчук Мар’яна 6 76 2 Шепарівцівська гімназія Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Шепарівці
Орлова Варвара 6 73 2 Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Агаймани
Орлова Софія 6 70 2 Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Агаймани
Орлова Тетяна 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Осадченко Максим 6 70 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Павлішена Валерія 6 76 2 Лебединська ЗОШ I – III ступенів №6 Сумської області Сумська  м. Лебедин
Петрашин Максим 6 82 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Петренко Іван 6 85 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Петросян Роберт 6 76 2 КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Пивовар Ксенія 6 85 2 Андріївска ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська смт. Андріївка
Підлужна Катерина 6 70 2 КЗ «Загальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Полупан Дмитро 6 82 2 Андріївска ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська смт. Андріївка
Попов Артур 6 88 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Присяжнюк Ярослав 6 88 2 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Приходько Вікторія 6 70 2 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Проценко Валерія 6 70 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Процюк Артур 6 85 2 Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тернопільської області Тернопільська с. Ванжулів
Псюк Юрій 6 83 2 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Резнік Єгор 6 70 2 КЗ «Лисичанська СШ І-ІІІ ступенів №8» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Римар Євген 6 76 2 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Рубан Алевтина 6 73 2 Конотопська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 Сумської області Сумська м. Конотоп
Рублевська Поліна 6 76 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Рудік Євгенія 6 70 2 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Рудой Ігор 6 73 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Рязанцева Поліна 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Сас Василина 6 88 2 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Семенюк Максим 6 70 2 Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області Херсонська с. Дудчине
Семко Микола 6 79 2 Раківський ЗПЗСО  Херсонської області Херсонська  с. Раківка
Сизоненко Софія 6 73 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Сикалюк Вероніка 6 79 2 Благодарівська ЗОШ I-III ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Благодарівка
Синиця Єлизавета 6 85 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Ситник Ростислав 6 73 2 КЗО «Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Сівков Кирило 6 88 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Криворіжжя
Слюсар Богдан 6 88 2 Новокостянтинівська ЗОШ Ι-ΙΙ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Смілянець Ілля 6 70 2 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Снігірь Рената 6 82 2 Раківський ЗПЗСО  Херсонської області Херсонська  с. Раківка
Соколов Микита 6 70 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Донецької області Донецька смт Мангуш
Сотник Марія 6 85 2 Шполянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Черкаська м. Шпола
Сплавінська Діана 6 70 2 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Станімак Валерія 6 70 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Стасик Вероніка 6 88 2 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с. Раків
Суворова Вероніка 6 70 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Сумін Марк 6 79 2 КЗ «Лисичанська СШ І-ІІІ ступенів №8» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Суперсон Софія 6 73 2 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Супрунова Єлизавета 6 85 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутського району Донецької області Донецька м.Часів Яр
Тарасюк Іллій 6 73 2 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Твердохліб Гліб 6 70 2 Лантратівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Лантратівка
Тимонік Тетяна 6 70 2 Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Нижні Торгаї
Тихончук Дар'я 6 76 2 Конотопська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 Сумської області Сумська м. Конотоп
Ткаченко Ірина 6 82 2 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Топорович Єрмій 6 75 2 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Триколич Аліна 6 82 2 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Турчин Олександр 6 76 2 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Іванівка
Улько Сергій 6 79 2 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Устименко Марія 6 76 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Фатєв Роман 6 82 2 Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради  Харківської області Харківська с. Мечебилове
Філохіна Єва 6 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутського району Донецької області Донецька м.Часів Яр
Фурман Артем 6 79 2 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Харченко Євген 6 70 2 Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради  Харківської області Харківська с. Мечебилове
Четова Поліна 6 85 2 Волноваська ЗОШ І- ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Волноваха
Чікурова Софія 6 70 2 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Іванівка
Чолак Марія 6 82 2 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Чорна Єлизавета 6 70 2 КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Чорний Андрій 6 70 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Чорний Кіріл 6 76 2 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Чорнуха Валерія 6 88 2 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Чуба Анжеліка 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Чуба Анжеліка 6 85 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Чуловський Давид 6 70 2 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
Шандровський Владислав 6 88 2 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Шатрукова Світлана 6 70 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Шевченко Марія 6 79 2 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Шпильовий Артем 6 82 2 Раківський ЗПЗСО  Херсонської області Херсонська  с. Раківка
Штука Владислава 6 88 2 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Шуба Анна 6 70 2 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Шувалова Дар'я 6 79 2 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Щербина Олександра 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Щетинський Максим 6 73 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Яворський Вадим 6 76 2 Лебединська ЗОШ I – III ступенів №6 Сумської області Сумська  м. Лебедин
Якимчук Яна 6 76 2 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Якутьонок Валерія 6 74 2 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Ярова Поліна 6 82 2 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Ясінський Максим 6 73 2 Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області Херсонська с. Дудчине
ІІІ місце
Адамчук Поліна 6 56 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Акімова Олександра 6 50 3 КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Акулкіна Анна 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Бабаєв Ілля 6 61 3 НВК "Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 - ДНЗ" Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Марганець 
Бандерич Анастасія 6 67 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Баришнікова Вероніка 6 61 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Баркар Анастасія 6 55 3 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Бейс Ярослав 6 61 3 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Яковлівка
Белявський Богдан 6 50 3 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Білогай Олександра 6 50 3 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
Білянський Владислав 6 58 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Бобришова Ольга 6 58 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Богдан Каріна Емілія 6 50 3 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Борисова Анна 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бродецька Анжеліка 6 55 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Бублієнко Валерій 6 64 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Василенко Максим 6 50 3 КЗ «ЧНРЦ «Країна добра ЧОР»  Черкаська м. Черкаси
Вашкеба Любов 6 50 3 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Вишиванюк Артур 6 64 3 Шепарівцівська гімназія Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Шепарівці
Вовчок Ангеліна 6 52 3 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Вознюк Дмитро 6 58 3 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
Войткович Юліанна 6 50 3 Тернопільський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІ ступенів №30" Тернопільська м. Тернопіль

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020