Шкільний портал
Неділя, 25.10.2020, 19:21
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 97
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження)
Габараєва Анна 6 64 3 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Гаврилов Дмитро 6 50 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Гайдаєнко Ярослав 6 52 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Гбур Вікторія 6 55 3 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Гірман Аліна 6 50 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17  Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Глазко Артем 6 50 3 ОНЗ Іванівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Київської області Київська с. Іванівка
Глущенко Софія 6 61 3 КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Горбач Вікторія 6 50 3 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Гребенюк Тетяна 6 64 3 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська  м. Охтирка
Грищенко Ілля 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Гуменюк Анастасія 6 50 3 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Іванівка
Гушуляк Дмитро 6 55 3 КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Давидюк Іванна 6 50 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Данилюк Анастасія 6 50 3 КЗ  «Шатівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Олександрівка
Двалішвілі Тамара 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Дем'янов Іван 6 50 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Дмитрева Анна 6 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Довганіч Софія 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Дубляк Олександр 6 52 3 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Євчук Максим 6 67 3 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Ємець Вікторія 6 50 3 Лебединська ЗОШ I – III ступенів №6 Сумської області Сумська  м. Лебедин
Жильцов Павло 6 52 3 Охрімівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області Запорізька с. Охрімівка
Жук Юлія 6 50 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Закальська Софія 6 50 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Закутний Сергій 6 61 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Зубков Михайло 6 57 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Іванова Олександра 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Ільїна Варвара 6 52 3 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Кава Анастасія 6 50 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Казюка Андрій 6 61 3 Хоньковецька СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницької області Вінницька с. Хоньківці
Калініна Софія 6 67 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Карван Анастасія 6 50 3 Лантратівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Лантратівка
Карпінський Максим 6 64 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Карпюк Сергій 6 58 3 КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Кисліцина Вероніка 6 55 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Кісельов Назар 6 58 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Кобзар Руслан 6 57 3 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Кобць Дмитро 6 50 3 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Козловська Анастасія 6 67 3 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Коломоєць Дмитро 6 50 3 КЗ "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка" Харківська м. Харків
Коноваленко Ілля 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Корнієнко Вікторія 6 64 3 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Костинян Маддалена 6 64 3 Ропчанський ліцей ім. «ШТЕФАН ЧЕЛ МАРЕ ШІ СФИНТ»  Чернівецької області Чернівецька  с. Ропча
Кравченко Назар 6 58 3 КЗ: Орлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району, Донецької області Донецька с. Орлівка
Крамаренко Вероніка 6 67 3 Оливське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» Київської області Київська с. Олива
Кривошеєв Єгор 6 58 3 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Крутуха Дар'я 6 64 3 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Кудінова Аліна 6 50 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Кузьменко Міка 6 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Кущенко Вадим 6 50 3 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта
Лисюк Маргарита 6 50 3 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
Лотарєва Валерія 6 58 3 КЗО «Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Малишевська Альбіна 6 50 3 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Манченко Микола 6 58 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Меженський Денис 6 50 3 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Михайленко Аліна 6 55 3 Лебединська ЗОШ I – III ступенів №6 Сумської області Сумська  м. Лебедин
Михайленко Діана 6 52 3 Оливське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» Київської області Київська с. Олива
Мігрін Діана 6 52 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Назаренко Захар 6 64 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Нерон Анастасія 6 57 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Нестеренко Микита 6 50 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Новак Елеонора 6 57 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Новосилецький Іван 6 50 3 КЗ "СЗШ №25" Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Овчаренко Вероніка 6 64 3 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Олійник Віталіна 6 56 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Ордієв Аміл 6 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Осадець Ілона 6 55 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Осадчук Крістіна 6 50 3 КЗ «Загальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Охріменко Антоніна 6 67 3 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Паєвщік Богдан 6 61 3 КЗ: Орлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району, Донецької області Донецька с. Орлівка
Поздняк Кароліна 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Польовенко Анна 6 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Попова Поліна 6 58 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ №18» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Поптик Олександр 6 58 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Посіренін Орест 6 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Потапенко Анна 6 50 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Примаченко Кирил 6 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Приходько Катерина 6 50 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Пустовий Михайло 6 64 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Радченко Єлизавета 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Ринденко Віталіна 6 67 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Рудич Софія 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Рум'янцева Софія 6 64 3 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Салаур Макар 6 61 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Свящук Данило 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Сердюк Вероніка 6 50 3 КЗ  «Шатівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Олександрівка
Сирош Катерина 6 52 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Слєпченко Дар'я 6 52 3 Сіверський ЗЗСО І-ІІ ступенів №3 Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Смаглова Анна 6 50 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17  Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Соколова Дар’я 6 50 3 Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17  Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Павлоград
Спіріна Марія 6 52 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області Донецька  м. Мирноград
Стадник Владислав 6 61 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Сук Богдана 6 50 3 КЗ  «Шатівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Олександрівка
Тарасова Поліна 6 50 3 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Тімченко Софія 6 64 3 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Ткаченко Данило 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Трунов Тимофій 6 50 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Удовін Семен 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ульянко Максим 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Усенко Гліб 6 57 3 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Фегер Єгор  6 58 3 Конотопська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 Сумської області Сумська м. Конотоп
Федоренко Олександра 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Філіпов Володимир 6 61 3 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Ханча Лідія 6 58 3 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Хацько Ірина 6 52 3 Новоселидівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселидівка 
Хмара Катерина 6 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ №18» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Холод Каміла 6 50 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Хомин Віталіна 6 55 3 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Цибульська Владислава 6 58 3 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Цюкало Артем 6 56 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Чайка Каміла 6 52 3 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Чайка Ксенія 6 58 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Чуфищук Софія 6 52 3 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Шалата Поліна 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Шаманський Антон 6 50 3 Саливінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Саливонки 
Шаповал Максим 6 50 3 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Шевчук Олександр 6 67 3 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Шелехов Іван 6 64 3 КЗ "Лисичанська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Шимко Максим 6 67 3 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Ширмер Богдан 6 50 3 Глодоська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області Кіровоградська с. Глодоси
Шурда Федір 6 64 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  Донецької області Донецька смт Мангуш
Юдін Іван 6 55 3 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Яворіна Олександра 6 57 3 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Яременко Вероніка 6 50 3 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради  Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Яценко Дмитро 6 64 3 Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Житомирської  с. Пряжів
Ященок Єгор 6 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020