ПІБ |
Клас |
Бал |
Місце |
Назва навчального закладу |
Область |
Населений пункт |
ІІІ місце |
Бічева Дар’я |
6 |
53 |
3 |
Щастинська обласна санаторна школа Луганської області |
Луганська |
Щастя |
Бойко Анастасія |
6 |
56 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Бондаренко Мар'ян |
6 |
67 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Борис Остап |
6 |
53 |
3 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |
Великоцький Данило |
6 |
69 |
3 |
Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області |
Донецька |
м. Мирноград |
Виноградна Надія |
6 |
69 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Волкова Валерія |
6 |
64 |
3 |
Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Мелекіне |
Годлевський Богдан |
6 |
69 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Гришай Ольга |
6 |
58 |
3 |
Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області |
Донецька |
с. Міньківка |
Грищенко Софія |
6 |
56 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Данилець Олег |
6 |
69 |
3 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |
Дмитрієва Анна |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Дмитрова Ярослава |
6 |
64 |
3 |
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області |
Донецька |
с. Петрівське |
Дубровська Аріна |
6 |
50 |
3 |
Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області |
Сумська |
с. Верхосулка |
Єгорова Вероніка |
6 |
53 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Южне |
Ємельянова Катерина |
6 |
58 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Южне |
Журбенко Микола |
6 |
50 |
3 |
Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області |
Донецька |
Черкаське |
Іванов Костянтин |
6 |
50 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Кесарчук Назар |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області |
Вінницька |
Козятин |
Кіптенко Катерина |
6 |
50 |
3 |
Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області |
Сумська |
с. Верхосулка |
Коваленко Іван |
6 |
69 |
3 |
Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
с. Троїцьке |
Козир Сергій |
6 |
50 |
3 |
Харківська ЗОШ I – III ступенів №76 |
Харківська |
м. Харків |
Крівега Марина |
6 |
50 |
3 |
Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області |
Луганська |
Танюшівка |
Крук Віктор |
6 |
51 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Южне |
Купових Микола |
6 |
53 |
3 |
Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Лесів Іван |
6 |
69 |
3 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |
Мамонов Валерій |
6 |
64 |
3 |
КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області |
Луганська |
с. Валуйське |
Мокра Вероніка |
6 |
50 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Моргунов Артем |
6 |
61 |
3 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Мусієнко Ілля |
6 |
56 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Оленич Данило |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Олефір Ксенія |
6 |
64 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Павелеско Уляна |
6 |
66 |
3 |
Миронівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт Миронівський |
Павловський Павло |
6 |
66 |
3 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |
Пархоменко Марія |
6 |
64 |
3 |
Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Марківка |
Пилипчинець Мар҆яна |
6 |
58 |
3 |
Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Пушкіно |
Попов Володимир |
6 |
53 |
3 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт. Ялта |
Поремчук Дар'я |
6 |
61 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Пукасенко Данило |
6 |
51 |
3 |
Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Рівне |
Разінькова Каміла |
6 |
69 |
3 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Райлян Надія |
6 |
50 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Южне |
Семашко Артем |
6 |
50 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Семененко Олександр |
6 |
56 |
3 |
КЗ «Валуйська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Луганської області |
Луганська |
с. Валуйське |
Сергієнко Орина |
6 |
64 |
3 |
СЗШ І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області |
Луганська |
м. Сєвєродонецьк |
Сидоренко Іван |
6 |
50 |
3 |
Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області |
Донецька |
смт. Ялта |
Соколянська Дар’я |
6 |
50 |
3 |
КЗ «Лозівський ліцей №1» Харківської області |
Харківська |
м. Лозова |
Стемповський Вадим |
6 |
69 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Супрун Сергій |
6 |
50 |
3 |
Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області |
Донецька |
м. Часів Яр |
Ткаченко Галина |
6 |
56 |
3 |
Новоселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів — ДНЗ” Олександрійської районної ради Кіровоградської області |
Кіровоградська |
с. Новоселівка |
Толоконнікова Майя |
6 |
61 |
3 |
Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області |
Донецька |
Новоселівка 3 |
Тригубяк Злата |
6 |
50 |
3 |
Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Южненської міської ради Одеської області |
Одеська |
м. Южне |
Цопа Михаєла |
6 |
56 |
3 |
Ропчанський ліцей ім. «Штефан чел Маре ші Сфинт» Чернівецької області |
Чернівецька |
с. Ропча |
Черняєва Дар'я |
6 |
61 |
3 |
КЗ "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області" |
Харківська |
с. Мартова |
Шарандіна Ганна |
6 |
51 |
3 |
Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №8 Лисичанської міської ради Луганської області |
Луганська |
м. Лисичанськ |
Шатрюк Діана |
6 |
64 |
3 |
Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області |
Сумська |
с. Марківка |
Шенкаренко Артем |
6 |
64 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Шипуля Олексій |
6 |
61 |
3 |
Гімназія №17 міста Кам'янське Дніпропетровської області |
Дніпропетровська |
м. Кам'янське |
Шпак Назар |
6 |
50 |
3 |
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В. Чорновола |
Черкаська |
м. Черкаси |
Юрик Світлана |
6 |
69 |
3 |
Пушкінська ЗОШ І-ІІ ступенів Виноградівського району Виноградівської районної ради Закарпатської області |
Закарпатська |
с. Пушкіно |
Янкевич Володимир |
6 |
69 |
3 |
ОЗ та його філії «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Львівської області |
Львівська |
м. Жидачів |