Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 01:55
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІІ місце (продовження)
Данилюк Маріанна 6 57 3 Струпківський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Струпків
Данілов Владислав 6 64 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Деркунський Андрій 6 60 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Діброва Олександра 6 50 3 ЗЗСО I-III ступенів №17 ВЦА м. Торецька Донецької області Донецька смт Новгородське
Доброродняя Софія 6 50 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Довженко Андреа 6 51 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Донченко Дмитро 6 60 3 Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів з музично-хореографічним профілем Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Хороше
Дорожко Марія 6 50 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Жир Олександра 6 53 3 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 « Ліцей – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Жукевич Олександра 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Заварза Максим 6 57 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Заїка Марія 6 57 3 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Зеленюх Юрій  6 50 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Зінчук Володимир 6 62 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Івершекно Михайло 6 50 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Івершенко Михайло 6 50 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Казачкінка Дар’я 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Каприця Володимир 6 51 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Каряка Тимур 6 50 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Качко Олександра 6 57 3 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Коновалов Лев 6 64 3 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Кошева Марина 6 55 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Кошевий Дмитро 6 66 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Кравцова Єва 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Кравченко Лілія 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Крисіна Катерина 6 55 3 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Кулин Владислав 6 62 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Курило Юліана 6 68 3 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Кухтанич Олег 6 68 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Лапчук Галина 6 51 3 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Латиш Олександр 6 63 3 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Лой Софія 6 66 3 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Мазай Микита 6 55 3 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Малик Нікіта 6 55 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Марков Матвій 6 50 3 Верхньопокровська ЗОШ І-ІІ ступенів Луганської області Луганська с. Верхня Покровка 
Мартиненко Максим  6 55 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Миргородська Крістіна 6 53 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Москалевська Марія 6 50 3 Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Львівської області Львівська м. Золочів
Мостова Софія 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Музика Марта 6 53 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Невдах Катерина 6 62 3 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Нестеров Андрій 6 64 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Нікуліна Евеліна 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Омельченко Ліза 6 55 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Онуфріева Ірина 6 50 3 Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №39 «Школа - родина» Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Охремляк Олександра 6 50 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Петрунчак Діана 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Пивовар Анна  6 50 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Писанко Єлизавета 6 51 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Півень Вероніка 6 60 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька с. Новоселівка Перша
Плотнікова Анастасія 6 57 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Снігурівської РДА Миколаївської області Миколаївська с. Олександрівка
Познякова Катерина 6 68 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Попова Марія 6 50 3 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Поптик Олександр 6 60 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Приходько Дарина 6 62 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Прокоп’єва Маріанна 6 62 3 Херсонський загальноосвітній НВК №48 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Пустовіт Єльдар 6 50 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Романишина Дар’я 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Рябчинська Валерія 6 53 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Савічева Олександра 6 57 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Садова Уляна 6 66 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Салій Діана 6 50 3 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зоряне
Салійчук Надія 6 50 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Світлична Віолетта 6 66 3 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Семираз Анна 6 51 3 Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Львівської області Львівська м. Золочів
Сирота Варвара 6 50 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Снігурівської РДА Миколаївської області Миколаївська с. Олександрівка
Сита Софія 6 55 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Соколовський Олександр 6 55 3 Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Старцев Максим 6 57 3 Раденська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с.  Раденськ
Стиранець Сергій 6 55 3 КЗ «Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Сушанська Юлія 6 68 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Туркевич Артем 6 62 3 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Туру Вероніка 6 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Ялта
Улибіна Олександра 6 60 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Харченко Віталій 6 51 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ступенів - філія КЗ "Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, позашкільний центр" Кіровоградської області Кіровоградська  с. Оситняжка
Хникін Захар 6 62 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Целушков Назарій 6 53 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Циганок Марина 6 64 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Циганюк Анастасія 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Чеботарьова Анна 6 53 3 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Снігурівської РДА Миколаївської області Миколаївська с. Олександрівка
Чеснакова Карина 6 50 3 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Шевченко Софія 6 60 3 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Шкіринець Ірина 6 68 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Шкуліпа Марія 6 57 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Шлапак Борис 6 57 3 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Штепенко Ілля 6 64 3 Раденська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с.  Раденськ
Шуліга Дмитро 6 64 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Щербина Владислава 6 50 3 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Яворський Ярослав 6 50 3 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зоряне
Яковлєв Кирило 6 50 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Ямін Яна 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Ястреб Богдан 6 55 3 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка

1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021