Шкільний портал
П`ятниця, 22.10.2021, 21:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [17]
Підручники та посібники [175]
Розробки уроків [648]
Виховні заходи [125]
Реферати [0]
Презентації [36]
Навчальне відео. [0]
Інше [230]
Заявки [7]
Тестові завдання [2]
Конкурс "Знай наших!" [0]
Натисніть, щоб переглянути матеріали конкурсу
Відео [8]
Конкурс "Педагог-новатор" [1047]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Підручники та посібники

«Мотив любові та смерті в романі «Провина зірок» Джона Гріна». 11 клас, Зарубіжна література.
[ · Скачати дистанційно (72 КБ) ] 29.06.2019, 21:55

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 48

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

«Мотив любові та смерті в романі «Провина зірок» Джона Гріна». 11 клас, Зарубіжна література.

Сучасний літературний процес постає як складний і суперечливий сплав різноманітних художніх напрямів і тенденцій. Мотив любові та смерті займає провідне місце у сучасній літературі. Перспективною тема дослідження є тому, що творчість сучасного американського письменника та відеоблогера Джона Гріна досліджена не в мій мірі, в якій би це дозволив зробити стан розвитку світового літературознавства, а також представлена в роботі концепція та основні результат стануть в пригоді учням та педагогам під час сюжетно-композиційного аналізу цього твору, який введено до навчальної програми із зарубіжної літератури.

Науково-методична робота чітко структурована, складається зі вступу, двох розділів, висновків, списку використаних джерел.

У вступі розкрито актуальність теми дослідження, її теоретичну та практичну цінність, визначено мету та основні завдання, об'єкт, предмет і методи дослідження. У першому розділі «Мотив любові та смерті як об’єкт літературознавчого аналізу», який складається із двох підрозділів описано мотив як літературознавчу категорію та досліджено типи мотивів у літературознавстві. У другому розділі «Мотив любові та смерті у романі «Провина зірок» Джона Гріна» простежується продуктивність літературознавчого підходу до розкриття мотиву любові та смерті американським письменником у вищезгаданому романі-бестселері.

Вагому роль у вирішенні танатологічних проблем зіграли праці М. Ґайдеґґера, Ф. Ніцше, З.Фрейда. Продуктивність літературознавчого підходу до розкриття мотиву любові та смерті полягають, насамперед, у можливості розглянути ці поняття як символічний код певної культурно-історичної доби, який виявляє свої глибинні сутнісні властивості в художньому творі, де він виступає одночасно і шифром, і ключем до розуміння організації сюжетних колізій, встановлення ціннісних орієнтирів, мірилом вчинків героїв, точкою відліку їхніх дій.

 

 

 

 

Категорія: Підручники та посібники | Додав: Ростислав | Теги: мотив любові та смерті, Джон Грін, Провина зірок
Переглядів: 1438 | Завантажень: 186 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 3.6/42
Всього коментарів: 8
avatar
0
1 bosovu4ka80 • 20:08, 15.07.2019 [Матеріал]
Глибинний та науковий підхід до вивчення мотиву любові та смерті в сучасній літературі загалом та в творчості Джона Гріна зокрема. Актуальна у всі часи проблема... Наукова робота цілісна та глибоко вивчена авторкою. Заслуговує високої оцінки!
avatar
0
2 Svitlana Romanchenko • 10:22, 16.07.2019 [Матеріал]
Навіть серед таких, здавалося б, очевидних і достатньо описаних у літературознавстві тематик і методик, завжди можна відшукати новий підхід до викладу матеріалу. Особливо, коли мета - зацікавити учнів читати твори не просто для виконання програми, а для розвитку критичного, наукового мислення і різних стратегій аналізу. Робота корисна, варта уваги та подальшого використання у педагогічно-методичній діяльності.
avatar
Тема актуальна, адже піднімає проблеми суперечностей, що чи не найбільше стимулює учня для прочитання твору та висловлення особистого бачення.
avatar
0
4 irabodnar • 13:11, 17.07.2019 [Матеріал]
+ biggrin
avatar
0
5 karavavkristina • 16:31, 17.07.2019 [Матеріал]
Супер!!!
avatar
0
6 ivanka_8 • 12:20, 18.07.2019 [Матеріал]
book
avatar
Чудово!
avatar
Дуже цікава і повчальна робота. Автор молодець! Бажаю і надалі творчих успіхів!
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2021