Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:21
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

2 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Аль Омарі Денис 2 100 Абсолютний Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька с. Тарасівка
Андросенко Даяна 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Бєлікова Поліна 2 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Бортман Дмитро 2 100 Абсолютний Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Бундєва Дарина 2 100 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Буряк Катерина 2 100 Абсолютний КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Василюк Крістіна 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Волошина Варвара 2 100 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Горжій Ярослав 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Гос Ангеліна 2 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Деркач Артем 2 100 Абсолютний КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Довгоброд Максим 2 100 Абсолютний Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Домащенко Златоміра 2 100 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Доценко Анастасія 2 100 Абсолютний Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Жирік Євгенія 2 100 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Косова Єлизавета 2 100 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Кронебергер Христина 2 100 Абсолютний Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Мартинов Володимир 2 100 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Мітін Олег 2 100 Абсолютний КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька Верхньоторецьке
Міхєєв Тимофій 2 100 Абсолютний КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Невмержицька Аріна 2 100 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Отріщенко Іван 2 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Прищепа Каріна 2 100 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Різник Олександра 2 100 Абсолютний ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Святцева Анастасія 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Сєднєва Анна 2 100 Абсолютний Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Скрипніченко Дар'я 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Стрільник Єфім 2 100 Абсолютний Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Умерова Вікторія 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Хоменко Марія 2 100 Абсолютний Генічеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Чепак Марта 2 100 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Бондаренко Софія 2 97 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Волошина Поліна 2 97 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Дудченко Валерія 2 97 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Зікун Ростислав 2 97 Абсолютний Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Карітнік Софія 2 97 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Мельник Ярослав 2 97 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Романович Максим 2 97 Абсолютний Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське
Шидловська Марія 2 97 Абсолютний Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Бєкасов Артем 2 95 Абсолютний Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Бєльнічану Єва 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Билінцева Ксенія 2 95 Абсолютний КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бінчукова Аміна 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Гвозденко Іван 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Гнатенко Кристина 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Дименко Артем 2 95 Абсолютний КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Заіченко Софія 2 95 Абсолютний Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Ільченко Іван 2 95 Абсолютний КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Кавецька Ангеліна 2 95 Абсолютний Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Капаєва Поліна 2 95 Абсолютний Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Кедик Анастасія 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Козечко Артем 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Корзун Кирил 2 95 Абсолютний КЗО «НВК №92» «школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кутеньова Софія 2 95 Абсолютний Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Кучеба Уляна 2 95 Абсолютний Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Литвиненко Кирилл 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Лічман Крістіна 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Лобачова Анна 2 95 Абсолютний Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Лопушанський Артем 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Мавров Микола 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Макогон Валентина 2 95 Абсолютний Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська м. Щастя
Мала Еліна 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Напилова Вероніка 2 95 Абсолютний Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Павлішин Георгій 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Пожидаєва Олександра 2 95 Абсолютний Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Приступа Інна 2 95 Абсолютний Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Пшенична Юлія 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Радковський Богдан 2 95 Абсолютний Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Савірський Сєва 2 95 Абсолютний Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Семеліт Аліна 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Скорбенко Ярослава 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Теліцина Софія 2 95 Абсолютний Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Теплякова Анастасія 2 95 Абсолютний КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ульяницький Костянтин 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Харченко Анастасія 2 95 Абсолютний Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Якимчук Михайло 2 95 Абсолютний Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Ященков Ярослав 2 95 Абсолютний Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
І місце
Мишакіна Ольга  2 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Почтар Ростислав  2 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Шавардаєва Олександра  2 94 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Белозеров Максим 2 92 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Блищик Іван 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Бовгиря Діана  2 92 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бородавка Поліна 2 92 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Вінтонович Віталій 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Ганущак Дмитро 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Гнатюк Владислав 2 92 1 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Гошовський Максим 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Дзюбановський Любомир 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Єресько Максим 2 92 1 Калуська початкова школа №11 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Жук Кіріл 2 92 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Кириченко Аліна 2 92 1 Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Ковтун Аліна 2 92 1 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Коновиченко Олександра 2 92 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Міршавка Богдан 2 92 1 Конотопська ЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького Сумської області Сумська м. Конотоп
Прядка Станіслав 2 92 1 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Синельникове
Свирида Максим 2 92 1 Войнилівський ліцей Івано -Франківської області Івано -Франківська смт Войнилів
Сосідко Олександра 2 92 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Ушаков Федір 2 92 1 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Шляхтін Іван 2 92 1 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Бєляєва Марія 2 91 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Савицький Назар 2 91 1 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Яценко Артем 2 91 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Алєксєєв Дмитро 2 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Андрушевська Уляна 2 90 1 Угорницька ЗШ I-III ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Угорники
Галаган Карина 2 90 1 КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» Дніпропетровська  Верхівцеве
Головчанська Варвара 2 90 1 НВК Олексіївська школа-гімназія Луганської області Луганська с.Олексіївка
Дегтяренко Михайло 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Диченкова Анна 2 90 1 Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Черкаської області Черкаська Село Благодатне
Дриг Володимир 2 90 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Дубікова Кристіна 2 90 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Захаренко Вероніка 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Іващенко Сергій 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Капітула Лілія 2 90 1 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Кафтанова Ксенія 2 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кляхіна Софія 2 90 1 Кремінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Курмаз Євген 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Ляшенко Юрій 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Малик Назар 2 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Марченко Софія 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Мглинець Владислава 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Мелештян Анна 2 90 1 Калаглійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Калаглія
Негодуйко Дмитро 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Орлова Катерина 2 90 1 Височанський НВК: ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с. Високе
Павелко Дарина 2 90 1 Пологівський НВК «ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Пологи
Пономарьова Катерина 2 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Самборський Ельдар 2 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Самусь Анастасія 2 90 1 Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бочечківської сільської ради Сумської області Сумська с. Бочечки
Семенюк Даша 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Семенюк Софія 2 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Склярова Анастасія 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Солодка Марія 2 90 1 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине
Стрельник Єва 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Тірок Вероніка 2 90 1 Чернігівська ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Урбанський Тимур 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Фенюшин Владислав 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Фоменко Дарина 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Цанга Богдан 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Чернобаєва Софія 2 90 1 Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецьої області Донецька с. Ярова
Яременюк Анастасія 2 90 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса

 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021