Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 9 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

9 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Іванцова Альона 9 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Іоніна Софія 9 100 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Логвиненко Марія 9 100 Абсолютний Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Хмельницький Даніїл 9 100 Абсолютний Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Чеча Єлизавета 9 100 Абсолютний НВК «ДНЗ «Сонечко» - Новострільцівська  ЗОШ І – ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Новострільцівка
Позднякова Дарина 9 97 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Білька Юрій 9 95 Абсолютний Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Вовк Ірина 9 95 Абсолютний ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Дерій Вікторія 9 95 Абсолютний КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт. Велика Лепетиха
Камалова Валерія 9 95 Абсолютний КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Рибак Миколай 9 95 Абсолютний Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана Черкаської області Черкаська м. Умань
Сілаєва Аліна 9 95 Абсолютний Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана Черкаської області Черкаська м. Умань
Чмихало Марія 9 95 Абсолютний КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт. Велика Лепетиха
І місце
Веремеєв Даніїл 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Гриценюк Данило 9 93 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Кліндухов Дмитро 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Колесник Іван 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Колле Анна 9 93 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Косяченко Крістіна 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Крамаренко Ульяна 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Красний Ян 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Лехмах Єлизавета 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Лукавецька Анастасія 9 93 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Теймуров Руслан 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Ушакова Олександра 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Фірсова Єлизавета 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Харитонова Ксенія 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Хромих Артем 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Хушвахтова Софія 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Шевченко Валерія 9 93 1 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Безклинська Валерія 9 91 1 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Голоха Владислав 9 91 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Карпюк Катерина 9 91 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Кекало Катерина 9 91 1 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Кіценко Артем 9 91 1 Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана Черкаської області Черкаська м. Умань
Крамаренко Анастасія 9 91 1 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Лук’яненко Софія 9 91 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Луценко Єлизавета 9 91 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Мандражи Олена 9 91 1 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Назарова Анастіся 9 91 1 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Резніченко Альбіна 9 91 1 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Українськ
Сапронова Юлія 9 91 1 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Балко Зоряна 9 90 1 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Васютик Володимир 9 90 1 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Джура Максим 9 90 1 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Загоруйко Анастасія 9 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Каландирець Марія 9 90 1 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Кравченко Зоряна 9 90 1 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Кухарик Анастасія 9 90 1 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Леваньков Ігор 9 90 1 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Москаленко Олександр 9 90 1 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Ребрій Данило 9 90 1 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Тихий Святослав 9 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Шишко Кирил 9 90 1 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
ІІ місце
Артамонова Анна 9 89 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Венжега Альона 9 89 2 КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька Верхньоторецьке
Журав Денис 9 89 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Карляк Олег 9 89 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Карюк Богдан 9 89 2 Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Лилак Вікторія 9 89 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Мурашко Марія 9 89 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Пиль Ірина 9 89 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Рябошапка Владислав 9 89 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Смирнова Руслана 9 89 2 НВК: «Гришинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Гришине
Стороженко Андрій 9 89 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Пархоменко Юрій 9 88 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Войтків Назар 9 86 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Дзюба Ксенія 9 86 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Єрьоменко Артем 9 86 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська смт. Карнаухівка
Клименко Марія 9 86 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Коваленко Вікторія 9 86 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Ковба Володимир 9 86 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Мороз Вадим 9 86 2 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Морозова Ксенія 9 86 2 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське міста Добропілля
Омельченко Дмитро 9 86 2 КЗ «Маріупольський НВК «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Пляшечник Олег 9 86 2 НВК: «Гришинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Гришине
Чумак Анна 9 86 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Калус Юлія 9 84 2 Волноваська ЗОШ №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Ковзолович Оксана 9 84 2 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Лизенко Артур 9 84 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Максименко Афіна 9 84 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Петрах Христина 9 84 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Ткачова Валентина 9 84 2 Опорний заклад Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька смт. Олександрівка
Гапотій Віола 9 82 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Жмурко Лілія 9 82 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Камельчук Софія 9 82 2 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Левченко Анна 9 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м.Запоріжжя
Марускевич Артур 9 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Павленко Анастасія 9 82 2 Куземинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області Сумська с.Куземин
Хайнус Назар 9 82 2 Гімназія №10 імені Євгена Коновальця Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська м. Дрогобич
Гросу Аліна 9 80 2 Одеська ЗОШ №92 I-III ступеня Одеської міської ради Одеської області  Одеська м. Одеса
Іванов Олександр 9 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Карасава Валерія 9 80 2 ОЗ «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» Одеської області Одеська  м. Болград
Лопойда Анастасія 9 80 2 Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Стеблівка
Лукач Неля 9 80 2 Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Стеблівка
Мєтєльська Вікторія 9 80 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька смт. Талаківка
Мицько Вікторія 9 80 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Молодчий Назар 9 80 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Нгуєн Чамі 9 80 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Симонович Іванна 9 80 2 ЗЗСО «Мукошинська гімназія» Волинської області Волинська с. Мукошин
Уманець Каріна 9 80 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Бойко Ксенія 9 78 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Видюк Мар’я 9 78 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Волков Ярослав 9 78 2 КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Колесник Сергій 9 78 3 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Сідаш Єлизавета 9 78 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Бояр Максим 9 76 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Гладун Владислав 9 76 2 Стародубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька Стародубівка
Готка Ігор 9 76 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Давидова Катерина 9 76 2 Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана Черкаської області Черкаська м. Умань
Ільченко Вікторія 9 76 2 Опорний ЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області Київська  Кагарлик 
Клименко Артем 9 76 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Бирка Олена 9 74 2 Іванівський НВК Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Іванівка
Волошин Руслан 9 73 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Катерьов Станіслав 9 73 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Троїцьке
Котвіцький Михайло 9 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Липай Олег 9 73 2 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Себій Назар 9 73 2 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Шаповаленко Богдан 9 73 2 Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавська м. Кременчук
Богута Вікторія 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Ганжа Дар’я 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Еверт Роман 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Караченцева Єлизавета 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Коробко Олександра 9 71 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Мазниченко Софія 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Новіков Олександр 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Просоленко Максим 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Прохоров Марк 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Собєщанська Єлизавета 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Ткачук Давид 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Філіппов Аркадій 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Чернов Ігор 9 71 2 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради Полтавська м. Полтава
Чумак Савелій 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Шевченко Аліна 9 71 2 Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської міської ради ОТГ Черкаської області Черкаська м. Шпола
Шеков Владислав 9 71 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Бутко Ростислав 9 70 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Грекова Анастасія 9 70 2 Курахівський ЗССО І-ІІІ ступенів №2 Донецької області Донецька м. Курахове
Кузін Олексій 9 70 2 КЗО «Демуринська ЗОШ І-ІІ ступенів» Межівської селищної ради» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Демурине
Риколенко Олеся 9 70 2 Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області Миколаївська смт. Воскресенське

 

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021