Шкільний портал
Четвер, 20.01.2022, 09:47
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 2 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3237
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

2 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Албу Каміла 2 90 1 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Алешко Аміна 2 98 1 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Артюшкін Єгор 2 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Бадаліна Марія 2 90 1 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Барсименко Діана 2 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Берестова Вероніка 2 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Бобриш Марк 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Бубнова Анна 2 90 1 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Віник Світлана 2 90 1 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Гудько Аліна 2 91 1 Верхньоторгаївська гімназія Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська с. Верхні Торгаї
Гуменна Яна 2 91 1 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Давиденко Ренат 2 94 1 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Догадаєв Артур 2 90 1 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Жулінська Вікторія 2 90 1 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Кандиба Макар 2 90 1 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве
Карпенко Владислав 2 90 1 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Кібальний Богдан 2 94 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Козак Роман 2 90 1 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Кононенко Іван 2 91 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Кружков Кирило 2 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Кучеренко Іван 2 90 1 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Меркулова Дарина 2 91 1 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Мишенюк Катерина 2 91 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Міндюк Ярина 2 91 1 Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Волинська с. Шклинь
Могила Катерина 2 90 1 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Мороз Кирило 2 90 1 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Овчаренко Кіра 2 94 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Олійник Дмитро 2 94 1 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Оранязова Ангеліна 2 91 1 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Панченко Мирослава 2 91 1 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Петров Ігор 2 90 1 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Рибак Анастасія 2 91 1 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Рябовол Єлизавета 2 90 1 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Сахович-Канаровський Денис 2 94 1 Дівичківське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Дівичківської сільської ради Дівичківської ТГ Київської області Київська  с. Дівички
Семко Артем 2 94 1 ОЗ Орлівський НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська  с. Орлове
Сергієнко Тетяна 2 90 1 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Стовба Родіон 2 90 1 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Шлапак Софія 2 90 1 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Шпаченко Софія 2 90 1 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
ІІ місце
Андреєв Михайло 2 80 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Біліченко Тимур 2 71 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Боднарук Владислава 2 71 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька  с. Куча
Бондарчук Віктор 2 85 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Бондарь Ярослав 2 80 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Бочка Олексій 2 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Бражененко Олексій 2 70 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Брик Ілля 2 71 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька  с. Куча
Бугайов Ярослав 2 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Буділка Ярина 2 80 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Бульба Вікторія 2 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Бульба Микита 2 74 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Буркун-Луганський Дем'ян 2 71 2 КЗ "Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Бурова Ярослава 2 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Вагерич Денис 2 71 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Варняк Арсен 2 85 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Васечко Данило 2 80 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Василенко Єва 2 77 2 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Васюкова Єлизавета 2 71 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області  Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Ворона Дмитро 2 75 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Галей Аміна 2 71 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Гапій Кіріл 2 77 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Гарбарчук Руслан 2 82 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Герасименко Денис 2 80 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Герескул Карина 2 70 2 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Гойчак Ірина 2 88 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Горєлова Анна 2 75 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Гоцка Всеволод 2 80 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Грац Софія 2 85 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Гуртовський Артем 2 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Данчук Олександра 2 70 2 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Демешко Марк 2 71 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Деріглазова Аліса 2 74 2 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Дзвоник Яніс 2 70 2 КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Добренко Анастасія 2 85 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Довгоброд Вікторія 2 85 2 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Дорошенко Нікіта 2 80 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Дроботя Олександра 2 88 2 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Євдокимов Віталій 2 70 2 Григорівська гімназія Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Харківська с. Григорівка
Ємельянова Аріна 2 74 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Єрашов Кирило 2 82 2 КЗ «Мелекінський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Донецької області Донецька Мелекіне
Жимбаєва Ілона 2 88 2 Верхньоторгаївська гімназія Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська с. Верхні Торгаї
Жуков Олександр 2 74 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Заламай Ксенія 2 73 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Зінов'єва Валерія 2 85 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Зогаль Ілля 2 73 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Золотухін Данило 2 71 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Зуб Станіслав 2 70 2 Синельниківський ліцей №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Зубенко Варвара 2 80 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Іванчук Денис 2 74 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Іожица Катерина 2 70 2 Мирненський ЗПЗСО Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області Херсонська  смт. Мирне
Істоміна Єлизавета 2 71 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Каліщак Платон 2 85 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Кандиба Владислава 2 70 2 Житницький ЗЗСО І ступеня Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська Житники
Карпова Ярослава 2 74 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Кваснюк Михайло 2 70 2 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Кирбаба Дар'я 2 82 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Ковальова Марія 2 77 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Ковальчук Віталій 2 85 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Козачук Анастасія 2 77 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Кологойда Олександр 2 85 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Консицький Дмитро 2 74 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Коренюк Аліса 2 77 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Корнієнко Микола 2 71 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Кравчук Марія 2 74 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Кравчук Матвій 2 74 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Кривенко Матфей 2 82 2 Харківська ЗОШ І ступеня №171 Харківська м. Харків
Крокош Данило 2 74 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Крупський Киріл 2 85 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Крюков Ярослав 2 71 2 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонська м. Херсон
Кузьменко Єгор 2 82 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Кузьмін Данііл 2 82 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Кукуруза Нікіта 2 77 2 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Левкіна Софія 2 77 2 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Леонович Семен 2 88 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Лимонова Ельмира 2 70 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Ляднов Платон 2 88 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Максименко Софія 2 80 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Медведєва Софія 2 74 2 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Мелкозьорова Вікторія 2 71 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Младзіновський Олександр 2 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Надточій Емілія 2 71 2 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Нечипорук Анна 2 71 2 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Ніколаєнко Артем 2 80 2 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Новіков Олександр 2 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Луганськ
Овгієв Мурат 2 71 2 Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області Харківська м. Красноград 
Онищенко Дарина 2 80 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Орищенко Варвара 2 70 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Пастух Поліна 2 71 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Петров Кирило 2 80 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Полунін Єгор 2 71 2 Миколаївська ЗОШ  I-III ступенів №30 Миколаївської області Миколаївська м. Миколаїв
Полякова Єлізавета 2 82 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Поправко  Євгеній 2 70 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Преор Ангеліна 2 77 2 Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька  с. Куча
Радченко Софія 2 77 2 Мошнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська Мошни
Різник Мирон 2 82 2 Шилівська філія Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» Донецької області Донецька с.Шилівка
Романов Матвій 2 74 2 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська смт Клевань
Сироватка Кіра 2 70 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Сита Катерина 2 70 2 КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Гурівської сільської ради» Кіровоградської області Кіровоградська Бокове
Сичов Всеволод 2 80 2 Бахмутський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Донецька  м. Бахмут
Слащук Анастасія 2 74 2 Запорізький НВК "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  м. Запоріжжя
Слюсар Софія 2 71 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Снопенко Дмитро 2 88 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Луганськ
Солодовник Вероніка 2 77 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Сонич Поліна 2 74 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Супроткін Сергій 2 74 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Сухова Олександра 2 74 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Сушенко Дмитро 2 70 2 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Тіторова Аріна 2 80 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Тукусер Анна 2 75 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Турєєва Майя 2 80 2 Білолуцький ЗЗСО І-ІІ ступенів Луганської області Луганська смт. Білолуцьк
Фандій Еліза 2 85 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Фандій Олександра 2 80 2 КЗ «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська  с. Привовчанське
Федорончук Іван 2 80 2 Одеська ЗОШ  №120 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса 
Фурманець Дмитро 2 72 2 КЗ «Гімназія №6» Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Хацько Артем 2 80 2 Новоселидівська гімназія Курахівської міської ради Донецької області Донецька  с. Новоселидівка
Хмара Давид 2 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Холошевський Михайло 2 74 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Христенко Даніель 2 88 2 Костянтинівський ЗЗСО I – III ступенів №16 Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Чорнова Аліна 2 85 2 Богданівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Шамборовська Злата 2 80 2 Червоноградська ЗОШ І ступеня №11 Львівської області Львівська м. Червоноград
Шаповал Дем'ян 2 70 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Шаповал Матвій 2 72 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Шаповалова Тетяна 2 88 2 Семененківський НВК Павлівської сільської ради Запорізької області Вільнянскього району Запорізька Семененкове
Шкурко Артем 2 80 2 Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Харківська Савинці
Шульга Ксенія 2 74 2 Дебальцівська філія опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського Васильківської селищної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Дебальцеве

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022