Шкільний портал
Четвер, 24.06.2021, 07:13
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 11 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

11 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Алфьоров Сергій 11 97 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Більшенко Дарія 11 100 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Глущенко Дар´я 11 100 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Горобець Владислав 11 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Гостєв Денис 11 92 1 Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Дзиговський Євген 11 90 1 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Дубовик Ольга 11 92 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Єрмакова Валерія 11 92 1 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Жиров Антон 11 90 1 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Жолоб Діана 11 94 1 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Зборовський Дмитро 11 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Каверін Максим 11 90 1 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Каменєв Микола 11 97 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Каращук Олександр 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Карпюк Діана 11 94 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Клигін Богдан 11 100 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Колесник Родіон 11 90 1 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Котолевич Микита 11 92 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Крепак Максим 11 94 1 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Кривулькіна Софія 11 92 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Кудрич Аліна 11 94 1 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Курилко Антон 11 94 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Лисянська Аліна 11 94 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Лубинець Анастасія 11 92 1 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Малишенко Катерина 11 100 1 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Матвіюк Ольга 11 92 1 КЕНЦУМ Полтавська м. Кременчук
Ніякій Олександр 11 97 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Ольмезов Андрій 11 100 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Повод Владислава 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Розов Ілля 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Славецький Данило 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Стащенко Олена 11 97 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Терлецька  Єлизавета 11 97 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Федосеєв Микита 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Федяєв Артем 11 90 1 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Фисун Руслан 11 92 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Чічкань Ксенія 11 94 1 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №13» Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Нікополь
Шелюх Ангеліна 11 97 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Краматорської міської ради Донецької області Донецька м. Краматорськ
Шинкарецький Максим 11 100 1 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Яновшек Катерина 11 97 1 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Яцура Юрій 11 100 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
ІІ місце
Афанасьєв Петро 11 70 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Бабенко Дмитро 11 74 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Балалаєва Валерія 11 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Батістик Карина 11 82 2 Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська смт. Березнегувате
Біжко Ілона 11 76 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Богатирьов Ярослав 11 82 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Бойчук Катирина 11 72 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Болотін Данило 11 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Больбат Єлизавета 11 84 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Вовк Ксенія 11 71 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Воленко Богдан 11 84 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Галкін Михайло 11 79 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Гацик Діана 11 84 2 Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області Рівненська с. Ярославичі
Голованова Юлія 11 76 2 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Данилов Богдан 11 89 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Добропілля
Дацій Максим 11 82 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Діденко Вадим 11 89 2 КЗ «Золочівський ліцей №2» Золочівської селищної ради Харківської області Харківська смт. Золочів
Дронько Ростислав 11 89 2 ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська с. Калайдинці
Єфанова Тетяна 11 76 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Зеленко Аліна 11 71 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Іващук Олексій 11 71 2 Троїцький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Української сільської ради Петропавлівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Троїцьке
Ільницька Софія 11 84 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Камалова Анна 11 89 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Капацина Андрій 11 71 2 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Кваша Юлія 11 79 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Кістрін Богдан 11 87 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Михайлівка.
Козлова Аріна 11 82 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Коржавіна Катерина 11 79 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Коркуляк Руслана 11 83 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кришталь Роман 11 83 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кулик Анна 11 87 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Кулініч Ірина 11 74 2 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Куліш Юрій 11 70 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Курченок Віталій 11 76 2 Томаківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" №1 Дніпропетровської області Дніпропетровська Томаківка
Литвинова Марія 11 89 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька Черкаське
Луцкевич Дмитро 11 84 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Мазур Димитрій 11 70 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Мануілова Катерина 11 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Мартинюк Антоніна 11 89 2 Відокремлений структурний підрозділ «Політехнічний фаховий коледж Криворізького національного університету» Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Михалець Олександр 11 81 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Мороз Валерія 11 79 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Москальков Микита 11 79 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Муравська Дар’я 11 71 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Нечаєва Олександра 11 76 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Павліна Ангела 11 71 2 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Петухова Дар’я 11 76 2 Нікопольський професійний ліцей Дніпропетровська м. Нікополь
Пєхотін Антон 11 87 2 Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області Донецька м. Авдіївка
Поздняков Костянтин 11 71 2 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Поліщук Владислав 11 89 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька Старомлинівка
Приладишева  Надія 11 74 2 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Прищепа Олена-Ярослава 11 84 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Пурик Владислав 11 84 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Пучкова Христина 11 74 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Савін Богдан 11 79 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сірик Катерина 11 89 2 Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Житомирська м. Житомир
Скородед Владислав 11 74 2 Державний навчальний заклад «Білицький професійний ліцей» Донецька м. Білицька
Смоляков Олександр 11 79 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Солдатко Ростислав 11 79 2 Новотошківський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ (ясла-садок)" №10 Попаснянської районної ради Луганської області Луганська с. Новотошківське
Столяр Олександр 11 83 2 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Стребіж Єгор 11 87 2 Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Суйчимезова Вікторія 11 82 2 Миколаївська ЗОШ №44 Миколаївська м. Миколаїв
Тіліліна Еліна 11 84 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжя
Удод Таїсія 11 71 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Федузовська Валентина 11 82 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
Цибалов Олександр 11 71 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Чепак Владислав 11 87 2 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька м. Волноваха
ІІІ місце
Вішован Ірина 11 61 3 Кобилецько–Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська смт. Кобилецька Поляна
Головко Данило 11 69 3 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Гончар Олександр 11 51 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Жебчук Юлія 11 61 3 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Зварич Ігор 11 50 3 Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Федуна «Полтави» Львівської області Львівська с. Шнирів
Іткіна Дар’я 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Каваша Анна 11 51 3 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Кійко Олександр 11 56 3 Рівнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кіровоградської області Кіровоградська с. Рівне
Ключик Костянтин 11 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Лупащенко В’ячеслав 11 69 3 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Максютенко Владислав 11 58 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Мараховський Єгор 11 50 3 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Першотравенський гірничий ліцей» Дніпропетровської області Дніпропетровська Першотравенськ
Нечипорук Наталія 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Нєдєлько Катерина 11 69 3 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Поздняков Олег 11 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Присвітла Ксенія 11 69 3 КЗ «Середня загальноосвітня школа №30» Кам´янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Самолюк Карина 11 53 3 Раківський ЗПЗСО Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Раківка
Ситюк Олександр 11 69 3 Дитячо юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області Миколаївська м.  Первомайськ
Смірнов Руслан 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Телегіна Аліна 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Толкач Софія 11 50 3 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків
Фоменок Анастасія 11 61 3 ДПТНЗ «Покровський ЦППРК» Дніпропетровська м. Покров
Хом’як Вадим 11 50 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Цегельська Ліза 11 51 3 ВСП «Новоушицький фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Шведченко Данило 11 61 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська Балаклія
Юдіна Катерина 11 61 3 Харківська ЗОШ  I – III ступенів №76 Харківська м. Харків

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021