Шкільний портал
Середа, 19.09.2018, 10:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3046
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

6 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2018 року.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище, ім'я учасника Бали Місце Назва ЗНЗ Область

Абсолютний результат

Будакова Анастасія 95 Абсолютний Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Ванденко Ангеліна 95 Абсолютний Таужненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградська
Василенко Едуард 96 Абсолютний Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4  Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Васильченко Дар’я 95 Абсолютний Добропільський  НВК «Спеціалізована школа 1-3 ступенів  №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецька
Деркач Аліна 97 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Келба Денис 95 Абсолютний Ільковицький НВК «ЗШ І-ІІІст.-дитячий садок» Львівська
Логвін Тетяна 100 Абсолютний Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Опришко Андрій 95 Абсолютний КЗ «Новогригорівська Друга ЗОШ І-ІІ ступенів Долинської районної ради» Кіровоградська
Сизих Ксенія 95 Абсолютний Дніпрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Смиковська Олеся 95 Абсолютний Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Шишигін Нікіта 100 Абсолютний Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Янковицька Анастасія 95 Абсолютний Добропільський  НВК «Спеціалізована школа 1-3 ступенів  №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецька

І місце

Акритова Анастасія 91 1 Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Василишин Олексій 92 1 ЗОШ I-II ступенів  Львівська
Гавор Остап 90 1 ЗОШ I-II ступенів  Львівська
Гекк Анна 91 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Донецька
Глущик Тетяна 91 1 Ставецька ЗОШ I-II ступенів Рівненська
Горбачов Денис 91 1 Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецька
Гуторка Віталій 91 1 Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська
Єфименко Денис 90 1 Красноармійський НВК Донецька
Жукель Валерія 91 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Донецька
Зибенко Данило 91 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Косторніченко Тетяна 93 1 Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Кущ Анна 90 1 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4  Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Мамчиц Юлія 90 1 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Незамаева Олена 91 1 Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Ольмезова Єлизавета 91 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Омельченко Валерія 90 1 КЗ «Новогригорівська Друга ЗОШ І-ІІ ступенів Долинської районної ради» Кіровоградська
Прокопенко Ангеліна 93 1 Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області Донецька
Радчук Аліна 90 1 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Романова Даша 91 1 Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів  Миколаївська
Стукало Дарина 93 1 Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецька
Трояновська Діана 90 1 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новокостянтинівської сільської ради Приазовського району Запорізької області  Запорізька
Уманцова Ірина 90 1 Мар’янопільська філія Новоукраїнського НВК № 8  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Худенко Юлія 91 1 Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська
Чубарова Анастасія 91 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Донецька
Якименко Іван 91 1 Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецька

ІІ місце

Абдурахманов Арсеній 85 2 КЗ «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області» Харківська
Андрієнко Денис  82 2 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Артеменко Вікторія 70 2 Братський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст..-ДНЗ» Дніпропетровська
Афанаскін Ратібор 80 2 Херсонський НВК  «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська
Бабенко Анастасія 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Баглай Богдан 74 2 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Бардакова Валерія 80 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Біденко Ксенія 78 2 Данилівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Білозоров Олександр 78 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів № 12 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Білокінь Юля 70 2 Ковалинське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ" Київська
Богдан Карина 89 2 Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська
Бондаренко Катерина 80 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Донецька
Борисенко Світлана 72 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Борисов Фелікс 70 2 Гімназія №191 ім. П.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Київська
Бурмістрова Варвара 70 2 КУ Сумська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області Сумська 
Васильченко Дарина 76 2 КЗ «Первозванівське НВО» Федорівська філія – НВК комплекс «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська
Вдовченко Юлія 70 2 КЗ «Первозванівське НВО» Федорівська філія – НВК комплекс «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська
Висицька Аліна 80 2 Красноармійський НВК Донецька
Віюк Арсен 82 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Вовк Валерія 85 2 Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Водько Оксана 87 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Водяна Олександра 70 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 імені М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Вознюк Вероніка 72 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Вознюк Карина 74 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Войтюк Оксана 78 2 Малинська ЗОШ  І-ІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району, рівненської області Рівненська
Войтюк Роман 85 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Волга Віталій 71 2 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Гайдоба Ніна 85 2 Шилівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Гандзюк Марія 78 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька
Ганинець Ольга 70 2 Новодонецька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецька
Гаркава Анна 70 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Гимплюк Тетяна 76 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька
Голік Олег 70 2 Орлинецький НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Хмельницька
Гомоля Артем 82 2 Ряснянський НВК Краснопільської районної ради Сумської області Сумська
Гребець Дар’я 76 2 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Грицаєнко Альбіна 76 2 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Грищенко Богдана 71 2 Вишевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Губогло Єлизавета 70 2 КЗ «Южненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ЮМР Одеської області» Одеська
Гудим Анастасія 82 2 Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів  Миколаївська
Гутник Софія 87 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Давидюк Назарій 72 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Данилова Мілана 74 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Дацій Антон 82 2 Новомихайлівська ЗОШ I-II ступенів Миколаївська
Дейнека Родіон 80 2 Верхньорогачицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Демішева Лідія 87 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Держак Костянтин 76 2 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новокостянтинівської сільської ради Приазовського району Запорізької області  Запорізька
Дідкова Ярослава 74 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Дмитрук Софія 72 2 Малинська ЗОШ  І-ІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району, рівненської області Рівненська
Довгацька Катерина 70 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Дубініна Раїса 85 2 КЗ «Новогригорівська Друга ЗОШ І-ІІ ступенів Долинської районної ради» Кіровоградська
Дубова Яна 82 2 Шилівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Душа Денис 74 2 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Дятлова Альона 72 2 Павлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Євсюкова Вікторія 78 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Євченко Денис 80 2 Верхньорогачицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Житякова Валерія 76 2 Херсонський НВК  «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська
Жук Максим 70 2 Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Донецька
Зубко Едуард 72 2 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ст Донецька
Іванова Анастасія 80 2 Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Івко Марія 70 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Ільїна Христина 78 2 Могилянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Касимова Олександра 70 2 Опорний заклад Васильківський НВК №1 імені М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Васильківського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Качіна Анастасія 70 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Килюшик Анастасія 87 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Ківаєв Ігор 74 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Кіктьова Діана 80 2 Бахмутська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради  Донецька
Козинський Іван 70 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Донецька
Коломей Владислав 85 2 Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Кононенко Вікторія 82 2 Олександрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька
Корева Андрій 89 2 Ставецька ЗОШ I-II ступенів Рівненська
Корнілова Руслана 80 2 Мар’янопільська філія Новоукраїнського НВК № 8  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Крец Роман 82 2 Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради Донецька
Кримець Юля 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця Гусятинського району Тернопільська
Кухоль Неля 74 2 Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №3 Черкаська
Куценко Ольга 78 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Кушнір Руслан 72 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1ім.О.А.Тризни Харківська 
Лаврентьєва Яна 85 2 Шилівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Лебідь Євген 72 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Лисенко Даша 85 2 Новобузька гімназія ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів  Миколаївська
Лисюк Богдан 76 2 КЗ «Первозванівське НВО» Федорівська філія – НВК комплекс «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська
Лобанова Олена 80 2 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Лукашук Дмитро 85 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Ляховченко Михайло 72 2 Бахмутська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради  Донецька
Максименко Василь 85 2 Костянтинопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Макуха Дмитро 76 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Маловічко Владислав 80 2 Верхньорогачицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Мальцева Анжеліка 72 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Миргородський Євген 72 2 Опорний заклад «Білицька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» Полтавська
Мирошниченко Євген 80 2 Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради Донецька
Міщенко Руслан 70 2 Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецька
Міщенкова Ельміра 72 2 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Моргунова Ангеліна 76 2 Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Мотреску Вероніка 78 2 Павлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Нагорна Анастасія 70 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Назарова Анна 74 2 Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100 Запорізька
Нестеренко Марина 80 2 Мар’янопільська філія Новоукраїнського НВК № 8  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Оленюк Назар 70 2 Коломийський НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» Івано-Франківська 
Откидач Денис 76 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради  Донецька
Панков Микола 72 2 КЗ«СЗШ №28» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Паруля Ярослава 74 2 Грушківська ЗОШ I –III ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області Черкаська
Пархоменко Каріна 78 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Пасічник Анастасія 80 2 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів – ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Пашко Альона 78 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 Покровської міської ради  Донецька
Пилипенко Анастасія 82 2 Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району міста Києва Київська
Пісковий Олександр 80 2 Опорний заклад «Білицька ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» Полтавська
Плахута Вікторія 72 2 Дубовиківська СЗШ Дніпропетровська
Поліщук Богдан 74 2 Опорний комунальний навчальний заклад «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дніпропетровська
Потерба Іванна 82 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Приставський Юрій 80 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Пупинін Дмитро 76 2 Запорізька ЗОШ I – III ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Радчук Валерія 85 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Рева Денис 78 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ № 4  Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Резнік Анастасія 89 2 Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 Сумська
Рябий Юрій 82 2 ЗОШ I-II ступенів  Львівська
Рябухін Михайло 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Савельева Єлизавета 70 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Сагірова Людмила 74 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Сад Надія 87 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Салиженко Олександра 70 2 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Самойлов Олександр 78 2 Верхньорогачицька опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонська
Семененко Аліса 76 2 Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумська
Семещук Катерина 70 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Сімончук Іван 70 2 Бахмутська ЗОШ I-III ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Сластнікова Поліна 85 2 Новогродівський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька
Смердова Аліна 70 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Смирнов Єгор 72 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Совгуть Анна 87 2 Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рівненська
Соколов Єгор 72 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Стеценко Тимофій 74 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Стороженко Ірина 82 2 Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради Донецька
Танковська Аліна 70 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54  Запорізька
Тащенко Данило 80 2 Бахмутська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради  Донецька
Твердохлебов Віталій 78 2 КЗ «Первозванівське НВО» Федорівська філія – НВК комплекс «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» Кіровоградська
Тепанян Ірина 70 2 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1ім.О.А.Тризни Харківська 
Терехова Юлія 78 2 Богатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради  Донецька
Тіткова Дар'я 72 2 Чернігівський колегіум № 11 Чернігівська
Токарєва Лілія 85 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Трач Анна 76 2 Теребовлянський НВК  Тернопільська
Трофіімов Роман 85 2 Черкаська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №3 Черкаська
Трофімчук Людмила 74 2 Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Федишена Ілонна 74 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька
Федорова Карина 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецька
Філімон Вікторія 76 2 Філія «Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів» опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ю.П.Дольд-Михайлика» Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
Харченко Каріна 80 2 Шилівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Хомяк Наталія 80 2 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новокостянтинівської сільської ради Приазовського району Запорізької області  Запорізька
Хоценко Олександра 72 2 Кожухівська СЗШ І-ІІІ ступенів Житомирська
Хусіно Адам 70 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Чинник Вікторія 80 2 Шилівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Чорна Ольга 76 2 Новогродівський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Донецька
Чорнобай Ангеліна 80 2 Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради Рівненська
Шапошник Мар’яна  85 2 Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новокостянтинівської сільської ради Приазовського району Запорізької області  Запорізька
Шелєнкова Ліна 78 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Донецька
Шенкаренко Богдан 74 2 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Шишкіна Маргарита 74 2 Філія «Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів» опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ю.П.Дольд-Михайлика» Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
Шубер Віолета 76 2 Могилянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська
Юріна Анастасія 78 2 Філія «Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів» опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ю.П.Дольд-Михайлика» Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
Янцена Євгенія 85 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецька
Янчук Сніжана 70 2 Корчицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хмельницька
Яременюк Яна 78 2 Теребовлянський НВК  Тернопільська
Ясінська Ольга 76 2 ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве Чернівецька

 

 

-1- -2-

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018