Шкільний портал
Неділя, 05.07.2020, 10:25
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Антонь Анастасія 6 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Афоніна Анастасія 6 97 1 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Байрамова Заріна 6 100 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №108 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Балюк Ігор 6 90 1 Тернопільський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІ ступенів №30" Тернопільська м. Тернопіль
Бодра Олександра 6 100 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Бондар Борис 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бондарєва Юлія 6 90 1 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Бондарєва Юля 6 90 1 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Бурете Костянтин 6 91 1 Бірківський НВК Полтавської області Полтавська с. Бірки
Василенко Аліна 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Василенко Андрій 6 91 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Вахович Дмитро 6 97 1 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Вєжлівцев Володимир 6 94 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Воробйов Роман 6 90 1 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Гаврилов Владислав 6 94 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Гергель Юлія 6 94 1 Маньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська с. Маньківка
Голда Вікторія 6 94 1 Одеський ліцей «Європейський» Одеської міської ради Одеської області Одеська м. Одеса
Голобок Ілля 6 94 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька с. Новоселівка Перша
Грибська Анастасія 6 91 1 Волноваська ЗОШ І- ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Волноваха
Гриценко Аміна 6 90 1 Городецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради  Уманського району  Черкаської області.  Черкаська  с. Городецьке
Дівуха Дар'я 6 94 1 Новобузька гімназія , ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська м. Новий Буг
Жеребна Софія 6 94 1 Андріївска ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська смт. Андріївка
Жогло Дарья 6 90 1 Благодарівська ЗОШ I-III ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Благодарівка
Зарецький Дмитро 6 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Зорик Іван 6 90 1 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська  с.Зориківка
Зубко Петро 6 90 1 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Ігнатенко Кирило 6 91 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Ісаєв Артур 6 91 1 КЗ  «Шатівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Олександрівка
Калабіна Анастасія 6 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Калуга Ілона 6 91 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка 
Камінська Софія 6 91 1 Водянська ЗОШ І–ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське
Капацина Богдан 6 97 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Капітонова Софія 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Кардаш Леся 6 90 1 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Кеба Каміла 6 90 1 Харківська ЗОШ I-III ступенів №76  Харківської області Харківська м. Харків
Ковальчук Данііл 6 91 1 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Козлова Наталія 6 98 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Козуб Інесса 6 90 1 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Колісник Марк 6 91 1 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Кольцун Анастасія 6 90 1 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Кравцов Матвій 6 91 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Крутоголовый Дмитро 6 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська  с. Лисичанський
Куделя Анастасія 6 94 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка 
Кузнєцов Євген 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Кумова Єлизавета 6 100 1 Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Лиманської міської ради Донецької області Донецька м. Лиман
Купчик Микита 6 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ №18» Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Курганская Катерина 6 90 1 Щастинська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Луганської області Луганська м. Щастя
Лисюк Анастасія 6 91 1 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Литовченко Дар’я 6 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Мазка Софія 6 90 1 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутського району Донецької області Донецька м.Часів Яр
Манько Христина 6 90 1 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Іванівка
Марусаж Вікторія 6 97 1 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с. Раків
Махов Владислав 6 90 1 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Михайлов Павло 6 91 1 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Музика Дмитро 6 94 1 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Некрасов Іван 6 96 1 Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька м. Портівське
Нецькар Максим 6 94 1 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Нечай Даніїл 6 97 1 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Панчук Анна 6 91 1 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Парфенюк Анастасія 6 90 1 НВК "ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназія" cмт Іваничі Волинської області Волинська  смт Іваничі
Пономарьов Ярослав 6 90 1 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Пронь Крістіна 6 90 1 Васильківський академічний ліцей «Успіх» Київської області Київська м. Васильків
П'ятаченко Гліб 6 97 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №108 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Рабцун Дмитро 6 91 1 Ванжулівська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тернопільської області Тернопільська с. Ванжулів
Редер Олександр 6 90 1 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
Рип'як Таїсія 6 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Сараєва Марія 6 90 1 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Сарапін Павло 6 91 1 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Севостьянова Анастасія 6 97 1 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Сівченко Крістіна 6 90 1 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Стасюк Вероніка 6 100 1 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка 
Твердохліб Юлія 6 91 1 Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Тимощук Нікіта 6 90 1 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Тордуа Маріам 6 97 1 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Трончук Єлізавета 6 90 1 КЗ «Загальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька м. Козятин
Тур Анастасія 6 91 1 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Унанян Марина 6 97 1 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька м. Волноваха
Федосєєнко Денис 6 100 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №108 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Федосова Віолета 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія»-ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Філатов Олександр 6 97 1 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Харіна Анжеліка 6 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Харута Едуард 6 94 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №108 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Ходовіцький Захарій 6 94 1 Раківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області Івано-Франківська  с. Раків
Шавловська Віолета 6 91 1 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Шамрай Євген 6 91 1 Філія Золотопрудський НВК «ЗЗСО І – ІІ ст. – дитячий садок» опорного закладу Олександрівський ЗЗСО І – ІІІ ст. Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька с. Золоті Пруди
Шевченко Іван 6 90 1 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Шейко Вікторія 6 97 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Донецької області Донецька с. Шахове
Ярощук Іван 6 90 1 Понінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька смт Понінка
ІІ місце
Аліференко Тіна 6 82 2 Лантратівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Лантратівка
Андрєйцева Аліна 6 79 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Донецької області Донецька м. Білозерське
Андріанова Анастасія 6 77 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Ардатьєва Ізабелла 6 76 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Асаула Михайло 6 82 2 Конотопська ЗОШ І – ІІІ ступенів №10 Сумської області Сумська м. Конотоп
Бабак Марина 6 70 2 Опорний заклад Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області Тернопільська  м. Почаїв
Бабій Кароліна 6 85 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Барановська Поліна 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Беленко Олександр 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бессонна Анна 6 79 2 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська  с.Зориківка
Бессонов Кирило 6 85 2 Андріївска ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області Харківська смт. Андріївка
Білько Микола 6 85 2 Одеська ЗОШ №120 І–ІІІ ступенів Одеська м. Одеса
Бобер Владислав 6 82 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Бобер Владислав 6 82 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Боднар Даніелла 6 73 2 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Чорнотисів
Бондарь  Анастасія 6 73 2 Миколаївська гімназія №41 Миколаївська м. Миколаїв
Брагінець Тетяна 6 73 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська  смт Іванівка
Брездень Діана 6 82 2 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Броварська Єлізавєта 6 70 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Бутко Руслана 6 76 2 Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради  Харківської області Харківська с. Мечебилове
Вайкулін Артур 6 70 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Ванін Іван 6 76 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Васько Софія 6 70 2 Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська  м. Виноградів
Вахітов Максим 6 82 2 Слюсарівський НВК –  філія опорного навчального закладу  «Савранський НВК» Одеської області Одеська с. Слюсарево
Вдовиченко Аліна 6 85 2 Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Малютянка 
Вовкотруб Денис 6 82 2 Маньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська с. Маньківка
Войтович Максим 6 76 2 Соколівський опорний ЗЗСО I – III ступенів Черкаської області Черкська  с. Соколівка
Волошин Роман 6 70 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Вороніна Тетяна 6 88 2 ТОВ «НВК «Святошинська гімназія» міста Київ Київ м. Київ
Воскобойник Поліна 6 70 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Габор Анастасія 6 73 2 Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області Харківська м. Красноград
Гайда Сергій 6 79 2 Тернопільський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІ ступенів №30" Тернопільська м. Тернопіль
Гальчук Анастасія 6 79 2 Шепарівцівська гімназія Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Шепарівці
Гаманова Наталія 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гангалюк Карина 6 79 2 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Гануленко Анастасія 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гарькавенко Дар’я 6 78 2 КЗ «Садовський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області  Харківська с. Садове
Герасимова Варвара 6 75 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11  Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Глаголєв Максим 6 70 2 КЗ «Маріупольська СШ І-ІІІ ступенів №66» Донецької області Донецька  м. Маріуполь 
Глібська Маргарита 6 70 2 Щастинська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Луганської області Луганська м. Щастя
Голуб Макар 6 88 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №108 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Горак Анастасія 6 76 2 Опорний ЗНЗ «Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів м. Хирів» Львівської області Львівська м. Хирів
Горбуля Олександр 6 79 2 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гордієнко Анастасія 6 88 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Гордієнко Ростислав 6 70 2 Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» Донецької області Донецька м. Вугледар
Горлатенко Юлія 6 85 2 Маньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради Черкаської області Черкаська с. Маньківка
Гудонок Надія 6 88 2 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №54 Харківської міської ради Харківської області Новобаварського району Харківська м. Харків
Гулько Варвара 6 83 2 Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Шпитьки
Гуменюк Андрій 6 73 2 Старобейзимська  ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Лавринівці
Даниленко Поліна 6 82 2 Волноваська ЗОШ І- ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Волноваха
Дебіляк Каріна 6 70 2 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Демченко Ілона 6 79 2 Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с-ще Зелений Гай
Денисенко Ярослав 6 70 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Диравчук Софія 6 82 2 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська  с.Зориківка
Діденко Максим 6 76 2 Верхньокриничанський НВК Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Дмитренко Ксенія 6 70 2 КЗ  «Шатівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Олександрівка
Доброштан Неоніла 6 75 2 Тернівська ЗЗСО Тернівської сільської ради Смілянського району Черкаської області Черкаська с. Тернівка
Донченко Влад 6 70 2 Мішково-Погорілівська санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Мішково-Погорілове
Дорожан Діана 6 79 2 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Дурман Діана 6 85 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська  смт Іванівка
Дяговець Станіслав 6 79 2 Єгорівська ЗОШ І –ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с. Єгорівка
Євтушенко Рустам 6 82 2 ЗЗСО I-II ступенів села Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Мале Старосілля
Жуган Варвара 6 79 2 КЗ «Лисичанська СШ І-ІІІ ступенів №8» Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Забуга Олександр 6 79 2 КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Миколаївка
Запорощенко Анастасія 6 79 2 Никифорівська гімназія Соледарської міської ради Донецької області Донецька м. Никифорівка
Зеленчук Володимир 6 70 2 Голосківська гімназія Коломийської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Голосків
Іванніков Олексій 6 88 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Іванніков Олексій 6 88 2 Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Черкаської області Черкаська м. Жашків
Ігуменцева Аніта 6 85 2 Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області Луганська с. Ями 
Ісаєва Аміна 6 75 2 Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області Донецька м. Дружківка
Істоміна Альбіна 6 85 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська  смт Іванівка
Карабаджак Ольга 6 73 2 Опорний заклад «Надєждинська ЗОШ» I-III ступенів  Одеської області Одеська  с. Надєжда
Карпач Федір 6 85 2 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Чорнотисів
Касімов Дмитро 6 88 2 Новокостянтинівська ЗОШ Ι-ΙΙ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новокостянтинівка
Квасниця Вероніка 6 79 2 Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Іванівка
Кецман Юрій 6 81 2 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Кисла Яна 6 88 2 Новопразьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ - позашкільний центр" Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська  смт. Нова Прага
Киш Артем 6 70 2 Лебединська ЗОШ I – III ступенів №6 Сумської області Сумська  м. Лебедин
Кишенюк Діана 6 73 2 Калуська гімназія імені Дмитра Бахмаюка Калуської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Калуш
Кіба Олександр 6 82 2 КОНЗ Нестоїтський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Нестоїта

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020