Шкільний портал
Четвер, 21.03.2019, 11:30
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018 ". 3 класРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3063
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

3 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду 2018!"

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від кількості набраних балів.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Бугаєнко Єгор 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Данілова Катерина 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Кошман Володимир 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Кравченко-Фролова Кароліна 3 100 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Недільченко Дмитро 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Новакова, Вікторія 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Новікова Вікторія 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Омельченко Віолетта 3 100 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Андріїв Степан 3 96 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Букало Дарина 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Гарбарчук Софія 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Грицина Артем 3 96 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Гуцев Єгор 3 96 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Доценко Віктор 3 96 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Калюх Анастасія 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Кобижський Кирило 3 96 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Мавріна Крістіна 3 96 1 Тарасівський НВК І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області Донецька 
Мальчук Поліна 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Мельник Ірина 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Мельник Михайло 3 96 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Періг Максим 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Пилипчук Тетяна 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Савчук Сергій 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Смітюх Максим 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Стрельченко Єлизавета 3 96 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Терещук Оксана 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Токарчук Марія 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Хомич Ангеліна 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Хоцевич Яна 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Чумак Микола 3 96 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Шульган Катерина 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Шуляр Анна 3 96 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Авраменко Андрій 3 93 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Артеменко Софія 3 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Веклич Ірина 3 93 1 КЗ «Маріупольський НВК «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Вержбицький Степан 3 93 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Гнітійова Кароліна 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Гноянець Марія 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Гордієнко Вероніка 3 93 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Добровольська Аріна 3 93 1 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Дубровський Микита 3 93 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Єригіна Ксенія 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Єсіпов Ілля 3 93 1 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька
Жарікова Вікторія 3 93 1 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Зрожевський Ярослав 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Іваненко Кирило 3 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Ілюшкіна Віка 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Калініна Кароліна 3 93 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Карпук Сергій 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Касьяненко Анна 3 93 1 Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Козачок Владислав 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Лесик Анна 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Мельник Сніжана 3 93 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Михайленко Єлизавета 3 93 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Мінаєв Микита 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Молнар Анастасія 3 93 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Молчанова Ніка 3 93 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Нечитайло Богдан 3 93 1 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Островерхова Дар'я 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Павленко Валерія 3 93 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Слєпцов Микита 3 93 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Смик Аміна 3 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Стрюк Ілля 3 93 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Стьожкина Єлизавета 3 93 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Триндюк Ольга 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Хасенко Вячеслав 3 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Чернявський Олександр 3 93 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Швай Софія 3 93 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Юхименко Євгенія 3 93 1 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Якушев Іван 3 93 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Грбачова Поліна 3 92 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Дьяченко Даніїл 3 92 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Пузан Павло 3 92 1 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Гуріхіна Вероніка 3 91 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Забавіна Олена 3 91 1 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецька
Малєєва Анастасія 3 91 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Нянькіна Вікторія 3 91 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Балабан Валентина 3 90 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Варфоломєєва Софія 3 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Вершинін Віктор 3 90 1 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Ворона Максим 3 90 1 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Гарбуз Діана 3 90 1 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Гнатішак Марина 3 90 1 КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма» Нікольської районної ради Донецька
Годун Жанна 3 90 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Головня Кирил 3 90 1 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Гончаренко Максим 3 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Гульченко Ігор 3 90 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Димченко Влада 3 90 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Єжов Данило 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Єрещенко Анастасія 3 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Жаріков Олександр 3 90 1 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Заярна Олена 3 90 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Кавецька Анастасія 3 90 1 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Калюх Аліна 3 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Клименко Артем 3 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Комендант Наталія 3 90 1 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Донецька
Кравченко Дмитро 3 90 1 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Крамчанінов Микита 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Кузьмич Анна 3 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Ляхова Аліса 3 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Маренич Ксенія 3 90 1 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Паша Маргарита 3 90 1 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Пилипчук Максим 3 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Питовий Даніїл 3 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Самойленко Давид 3 90 1 Майська філія І-ІІ ступенів КОЗО “Кислянська опорна школа І-ІІІ ступенів” Дніпропетровська
Сахаревич Микита 3 90 1 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Севастьянов Данило 3 90 1 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Семак Іван 3 90 1 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Смоляр Нікіта 3 90 1 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Тирпак Максим 3 90 1 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Фролова Валентина 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
Шишко Діана 3 90 1 Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Донецька
ІІ місце
Герасименко Валерія 3 88 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Лагутєєв Роман 3 87 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Бабуркін Вадим 3 86 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Богомаз Маргарита 3 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Зусько Назар 3 86 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Лобач Ангеліна 3 86 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Масіч Давид 3 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Нікета Аліна 3 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Нурієва Карина 3 86 2 Новолатівська СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровська
Панченко Марія 3 86 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Пономаренко Варвара 3 86 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Пономарь Анатолій 3 86 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Рудь Єгор 3 86 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Сайко Іван 3 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Сидоренко Маргарита 3 86 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Сітяєва Ніколь 3 86 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Смєнова Вікторія 3 86 2 Торський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лиманської міської ради Донецька
Тонченко Анна 3 86 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Шишков Данило 3 86 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька
Щупець Євгеній 3 86 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Юзвин Орест 3 86 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Гришин Іван 3 85 2 КЗ «Межиріцька ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Дніпропетровська
Овчаренко Юлія 3 85 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Жеребна Таїсія 3 84 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Богдашкіна Марія 3 83 2 КЗЗСО I – III ступенів № 12 Дніпропетровська
Борик Денис 3 83 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Вельган Валерій 3 83 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Гаврашенко Софія 3 83 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Горобець Дмитро 3 83 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Дмитрук Софія 3 83 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Дорофєєва Єлизавета 3 83 2 Хрестищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Капітан Єлєна 3 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Керімова Шараф 3 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Кузьменко Глєб 3 83 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Лавренюк Дарія 3 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Нікітенко Володимир 3 83 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Ніколобай Ганна 3 83 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Обжа Дмитро 3 83 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Позивайло Віктор 3 83 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Рогачко Кирило 3 83 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області  Донецька
Смолінський Максим 3 83 2 Плугівський НВК І – ІІІ ступенів Львівська
Стрюк Поліна 3 83 2 Орільська ЗОШ I-III ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Шуліна Вікторія 3 83 2 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Сокольська Катерина 3 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Бабич Денис 3 80 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Вознюк Дмитрій 3 80 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Гриньов Іван 3 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Дубова Маргарита 3 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Єфімова Ясміна 3 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Милашенко Карина 3 80 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Носач Артур 3 80 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Пась Максим 3 80 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Сердюк Денис 3 80 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Тимченко Ярослав 3 80 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Федчик Ілля 3 80 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Циба Таїсія 3 80 2 Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київська
Шиш Ксенія 3 80 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №  9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Копилов Денис 3 78 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Тисячнікова Дарина 3 78 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Гончаренко Катерина 3 77 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Ткаченко Аліна 3 77 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Буджин Віталій 3 76 2 Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Вокалюк Кіра 3 76 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Волосюк Анастасія 3 76 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Геник Максим 3 76 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Давиденко Софія 3 76 2 Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавська
Ісаєва Кристина 3 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Картавцева Айсу 3 76 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Кирпичова Вероніка 3 76 2 Євгенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Литвиненко Віра 3 76 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Лях Єлизавета 3 76 2 Новоолександрівський НВК Донецька
Максимов Назар 3 76 2 Херсонська ЗОШ I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради  Херсонська
Маштак Іван 3 76 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Найденко Вікторія 3 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька
Синюченко Софія 3 76 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Стукало Богдан 3 76 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Суганяка Матвій 3 76 2 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Сухомлин Катерина 3 76 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК № 1 імені М.М. Коцюбинського Дніпропетровська
Тихонова Марія 3 76 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Шагалін Вадим 3 76 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Автухова Поліна 3 75 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Біленко Артем 3 73 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім. М. М. Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ»    Дніпропетровська
Бондар Анна 3 73 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Булгакова Маргарита 3 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради Донецька
Виндюк Михайло 3 73 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Гризодуб Микита 3 73 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Денжанська Ірина 3 73 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського  Волинська 
Кавецька Альбіна 3 73 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Кожем’якіна Владислава 3 73 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Кривошеєв Михайло 3 73 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Донецька
Москаленко Даніїл 3 73 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Підгірна Вікторія 3 73 2 КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» Черкаська
Сезоненко Поліна 3 73 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Суворікова Анна 3 73 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Тирса Таміла 3 73 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Тремполець Ольга 3 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Трускало Володимир 3 73 2 Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12  Донецька
Удовенко-Водовоз Софія 3 73 2 Слов’янська  ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Донецька
Ульяненко Дмитро 3 73 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Опанасенко  Вероніка 3 72 2 Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Київська
Омельченко Віталій 3 71 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Донецька
Стрільчук Олександр 3 71 2 ЗОШ I-III ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області  Донецька 
Іщенко Анастасія 3 70 2 КЗ «СЗШ №12» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Левадна Єлизавета 3 70 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Машовець Єгор 3 70 2 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Полтавець Вероніка 3 70 2 Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Пономарьова Владислава 3 70 2 Краматорська ЗОШ І-ІІ ст.№ 11 Донецька
Приходько Анастасія 3 70 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Роженко Анна 3 70 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська
Селіверстов Владислав 3 70 2 Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Донецька
Хара Єва 3 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька
Яковлєва Світорада 3 70 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька

 

 

 -1- -2-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019