Шкільний портал
Вівторок, 12.11.2019, 10:53
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3140
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

4 клас.

Результати конкурсу "Європа - це я!" 2019 року

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область
І місце
Авраменко Олександра 4 90 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Барановський Сергій 4 91 1 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Бєлов Михайло 4 90 1 Водянська ЗОШ І – ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька
Воловікова Маргарита 4 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Горбатов Олександр 4 90 1 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Гостєв Максим 4 90 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Гринь Лона 4 95 1 Плешканівський НВК Черкаська
Грицаєнко Вікторія 4 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецька
Грушевінчук Євген 4 97 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Денисенко Анастасія 4 95 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Денисенко Анна 4 95 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Дічко Павло 4 100 1 Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району Донецька
Долиба Аліна 4 90 1 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Драниця Ольга 4 90 1 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» Хмельницька
Духовченко Анна 4 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №84 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Дячино Софія 4 90 1 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №84 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Дячок Данило 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Євсюков Олексій 4 90 1 КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Ємець Вікторія 4 97 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Жукова Анастасія 4 90 1 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Загорулько Віолетта 4 92 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Зозуля Матвій 4 97 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Ільїн Дмитро 4 97 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Карпов Єгор 4 91 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Кіріченко Софія 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Ковальчук Ігор 4 90 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Коломоєць Анастасія 4 93 1 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Король Антон 4 97 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Кузнецова Вероніка 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Кузнєцова Ксенія 4 90 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Лазебник Марія 4 90 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Линевич Богдан 4 93 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Лисенко Владислав 4 95 1 Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області Донецька
Ліповая Аліна 4 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Моденко Андрій 4 100 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Наумов Денис 4 90 1 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Ніколайчук Олександр 4 90 1 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганська 
Петренко Софія 4 97 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Попович Даша 4 95 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Раєвська Аліна 4 93 1 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Донецька
Реуцький Андрій 4 90 1 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Рибалка Анастасія 4 95 1 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Ричкова Марія 4 90 1 Ярівська ЗОШ І –ІІІ ступенів Донецька
Самбур Валерія 4 93 1 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Сахаров Іван 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Скоропад Вікторія 4 90 1 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Сорока Ігор 4 91 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Стребіж Вікторія 4 100 1 Шахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради Добропільського району Донецька
Сук Яна 4 90 1 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Тарасенко Валерія 4 93 1 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Тітенко Матвій 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Тодорова Інна 4 90 1 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Толмачов Арсеній 4 90 1 КЗ  Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Троян Олексій 4 93 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Філатова Вероніка 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Ханунова Златослава 4 97 1 Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради Черкаська
Черкашин Іван 4 90 1 Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Донецька
Чухіль Ангеліна 4 91 1 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Шкільова Вікторія 4 91 1 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
ІІ місце
Альохін Олексій 4 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Басова Карина 4 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Бездрабко Олександр 4 86 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Безлєбкін Владислав 4 86 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Беламарі Латіфа 4 79 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Бихалова Євгенія 4 81 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Білай Рінат 4 70 2 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Білий Михайло 4 88 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Більченко Артур 4 83 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Богославець Мирослава 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Божко Роман 4 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Бойко Андрй 4 81 2 Миколо-Комишуватський НВК (ЗЗСО I-III ступенів-ЗДО) Красноградської районної ради Харківської області Харківська
Великоцька Мирослава 4 70 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Войцеховський Кирило 4 70 2 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Волкова Христина 4 88 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Волокітін Іван 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Гаримова Анастасія 4 73 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Гаримова Каміла 4 77 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Гінак Дмитро 4 78 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Гончаренко Вероніка 4 72 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Горобець Варвара 4 83 2 НВК «Марганецька ЗОШ I-III ст. №5 ДНЗ» Дніпропетровська
Грицюк Денис 4 70 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Гришина Маргарита 4 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Гюрехова Катерина 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Демура Аліна 4 86 2 Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Демченко Софія 4 79 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Довбак Валерія 4 79 2 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Долженко Соф'я 4 72 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Донець Мілена 4 70 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Дячук Ксенія 4 70 2 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Єфремов Артем 4 88 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Заливанська Олександра 4 70 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Золожков Єгор 4 82 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Іванченко Анастасія 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Іл’єнко Крістіна 4 88 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Ілларіонов Олександр 4 81 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Іщенко Богдана 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Калапіщак Анна 4 88 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Карпов Єгор 4 76 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Киливник Михайло 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Клецько Вікторія 4 76 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецька
Коваленко Ксенія 4 70 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Ковальова Єлизавета 4 86 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Ковчак Ангеліна 4 72 2 Кобзівський НВК (ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Харківська
Колесник Павло 4 81 2 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Колєснік Катерина 4 81 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Корж Поліна 4 70 2 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Корнєв Ярослав 4 81 2 Можняківська ЗОШ І -ІІІ ступенів Луганська 
Коровчук Вадим 4 83 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Костенко Кирило 4 88 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Костіна Аліна 4 88 2 Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Курзенков Роман 4 77 2 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Лазоренко Вікторія 4 77 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Лайчук Денис 4 72 2 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Лелека Максим 4 74 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 Покровської міської ради Донецька
Ліщук Максим 4 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Логойко Марко 4 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Лук'янчук Уляна 4 70 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Мартиненко Євгенія 4 88 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 ВЦА міста Торецьк Донецька
Матвієнко Поліна 4 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецька
Махов Дмитро 4 83 2 КЗ «Загальноосвітній ліцей м. Покров Дніпропетровської області» Дніпропетровська
Мещерякова Анастасія 4 76 2 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Мовляв Злата 4 79 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька
Наумов Максим 4 83 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Нетяга Богдан 4 70 2 Ірпінський НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Київська
Олдаковська София 4 83 2 Староварварівський ЗЗСО Олександрівської селищної ради Донецька
Олісневич Олександра 4 81 2 Очеретинський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька
Омельницький Дамір 4 72 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Перова Аделіна 4 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Петрова Софія 4 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Радченко Єгор 4 81 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Рикова Марія 4 81 2 Очеретинський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька
Ричкова Вікторія 4 88 2 Ярівська ЗОШ І –ІІІ ступенів Донецька
Ричкова Олександра 4 88 2 Ярівська ЗОШ І –ІІІ ступенів Донецька
Роговець Таїсія 4 74 2 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Рожкова Маргарита 4 86 2 НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька
Сабітова Вероніка 4 76 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Донецька
Савеленко Андрій 4 74 2 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Савич Матвій 4 74 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Семянистий Михайло 4 83 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Сидоров Тимур 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Сідельников Данило 4 78 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Слободіна Анастасія 4 83 2 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Соколов Ілля 4 81 2 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Сотніков Олександр 4 88 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецька
Терещенко Карина 4 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Тимченко Поліна 4 79 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Тітаренко Ксенія 4 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Ткачов Захар 4 88 2 Зориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганська 
Токарєва Валерія 4 74 2 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Толок Артем 4 72 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Філіпченко Марія 4 71 2 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Харчун Костянтин 4 83 2 Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Хащенко Єгор 4 79 2 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Хірх-Ялан Алан 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Цапко Олексій 4 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Царичанський Нікіта 4 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Цвіркун Ярослав 4 70 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Цуркін Назар 4 76 2 КЗО «Миролюбівська ЗШ I-III ступенів Раївської сільської ради» Дніпропетровська
Чегорський Артем 4 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Чернокол Кирило 4 83 2 Очеретинський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області Донецька
Чолак Юлія 4 72 2 Миколаївська ЗОШ – інтернат  І-ІІІ ст. №3 Миколаївська
Шатунська Єлизавета 4 86 2 Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» Хмельницька
Шахматов Герман 4 76 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Шеїн Евген 4 86 2 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Штефан Марія 4 72 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Юрченко Анна 4 83 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецька
Янко Анастасія 4 83 2 Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецька
ІІІ місце
Азізова Аріана 4 65 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Алексєєва Ірина 4 62 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Бездрабко Єлизавета 4 62 3 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Бобрик Анастасія 4 50 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Бойко Олександр 4 51 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Бордульова Сабіна 4 50 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Боровіна Агата 4 50 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Борошняна Марина 4 51 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Бровка Ілля 4 67 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької області Донецька
Бужлакова Діана 4 51 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Вакуленко Марія 4 50 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Вдовкин Кирило 4 67 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Великоцький Данило 4 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Геєць Дмитро 4 62 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Глущенко Дар’я 4 65 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Голубнича Марія 4 68 3 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Горобець Віктор 4 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Гриб Анастасія 4 67 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Грибовода Тимофій 4 68 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Грубич Олександр 4 67 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Дідківський Данило 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Дубов Тимофій 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Ємельянова Ельвіра 4 58 3 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Єфименко Богдан 4 60 3 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Єфіменко Дмитро 4 65 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Жиленко Владислав 4 53 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Заєць Марія 4 53 3 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області Черкаська
Золотарьова Аліна 4 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Кадашов Ярослав 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Корнєєв Роман 4 67 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Коробка Варвара 4 67 3 Білокузьминівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області Донецька
Лайчук Максим 4 58 3 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Лебьодкіна Аліна 4 53 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Лепьошкіна Ганна 4 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька
Лєсних Євгенія 4 50 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька
Лисенко Ярослав 4 69 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Донецька
Листопад Дар’я 4 58 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Літвінов Артем 4 55 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Лук’янчук Софія 4 53 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Маренич Іван 4 67 3 КЗ «СЗШ №21» Кам’янської міської ради Дніпропетровська
Мінченко Микола 4 50 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Моісеєв Олег 4 69 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька
Насіковська Валентина 4 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Ніколаєва Ганна 4 50 3 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Донецька 
Олійник Олександра 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Олійник Ярослав 4 53 3 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Острянін Олександр 4 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Мирноградської міської ради  Донецька
Пирогова Аліна 4 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Реут Данило 4 55 3 КЗ Первомайський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька
Різник Валерія 4 67 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Саєнко Дар’я 4 62 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Сбітнєв Давид 4 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Сбітнєв Захар 4 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Сироватка Микита 4 50 3 Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецька
Сімбірська Анастасія 4 67 3 Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області Сумська
Сімкович Софія 4 60 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Сіраздінов Артем 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Скрипник Поліна 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Стрельнікова Аліна 4 55 3 Попаснянська багатопрофільна гімназія №25 Луганська
Судєйко Вікторія 4 50 3 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька
Тищенко Данило 4 50 3 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівська
Ткаченко Ілля 4 58 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська
Толстой Микита 4 55 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Тряпіцин Даніїл 4 67 3 Осоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗДО» Краснопільської селищної ради Сумська
Устінова Оксана 4 50 3 КЗ МНВК «Ліцей-школа №14» Донецька
Цись Сніжанна 4 60 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецька
Чапайкіна Крістіна 4 58 3 Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступеня Покровської районної ради Донецької області Донецька
Червацька Марія 4 69 3 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київська
Шаєр Давид 4 62 3 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019