Шкільний портал
Четвер, 20.01.2022, 09:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік. Шкільний порталРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 188
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2021 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Андрейко Поліна 6 90 1 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Андріїв Степан 6 90 1 Тарасівський НВК Донецької області  Донецька с. Тарасівка
Бандрівська Єва 6 94 1 Соледарська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  Донецької області Донецька  м. Соледар
Бебешко Максим 6 90 1 Дружбівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Херсонської області  Херсонська с. Дружбівка
Бондаренко Ірина 6 90 1 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Воробйова Вікторія 6 91 1 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Гаврашенко Софія 6 90 1 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Герман Анна 6 90 1 КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області Харківська с. Лиман
Голеот Валерія 6 90 1 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Гомечко Ангеліна 6 91 1 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Горига Владислав 6 91 1 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Горпинюк Богдан 6 90 1 Новоушицький ліцей Хмельницької області Хмельницька  Нова Ушиця
Грамма Євгенія 6 90 1 Семенівська ЗОШ I-III ступенів Обухівської міської ради Київської області  Київська с. Семенівка
Грицик Сніжана 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Гуржій Златимир 6 90 1 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Данилець Марина 6 91 1 Кошелівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Залом
Дереза Поліна 6 94 1 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Дочинець Данило 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Єгорова Аліна 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Єгорова Ганна 6 90 1 КЗ «Бердянська  гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька с. Бердянське
Єрмоленко Уляна 6 91 1 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Жаборовська Ілона 6 90 1 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська м. Жашків
Заболотна Аліна 6 90 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Зелена Карина 6 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Іщенко Владислав 6 90 1 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Капусник Анастасія 6 90 1 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Коломоєць Тимофій 6 90 1 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Комаров Артем 6 90 1 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Корнієнко Вікторія 6 90 1 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Король Євгеній 6 90 1 Одеська спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-косманавтів Г.Доброволського та Г.Шоніна.Одеської міської ради Одеської області Одеська  м. Одеса
Кочкар Туана 6 90 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Кравченко Гліб 6 90 1 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Лизогуб Ростислав 6 90 1 КЗ КМР «Опорний навчальний заклад «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Київська м. Кагарлик
Лісовол Дмитро 6 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Літвін Іван 6 91 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І- ІІІ ступенів №7 Лисичанського району Луганської області» Луганська м. Привілля
Максак Артем 6 94 1 Кочубеївська філія заклад І-ІІ ступенів опорного закладу Орлівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Максимчук Микола 6 90 1 Повчанський ліцей Повчанської сілької ради Рівненської області Рівненська Повчанськ
Мандриця Лідія 6 90 1 Іванівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області Черкаська с. Іванівка
Наумова Орина 6 91 1 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Ніколаєва Єва 6 90 1 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Новікова Карина 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Оленчук Артем 6 90 1 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Поліщук Назар 6 90 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Примак Максим 6 90 1 КЗ «Городнянський ліцей» Ченігівської обласної ради  Чернігівська Городня
Приступа Данило 6 91 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Пустовідко Олександр 6 90 1 Гімназія № 5 Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Радкевич Орина 6 90 1 Привільненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Рачкован Олег 6 90 1 Новоукраїнський ліцей «Лідер» Новоукраїнської  міської ради Кіровоградської області Кіровоградська Новоукраїнка
Рискаленко Олександр 6 90 1 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Руденко Софія 6 90 1 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Рябченко Євгеній 6 90 1 Семенівська ЗОШ I-III ступенів Обухівської міської ради Київської області  Київська с. Семенівка
Сімонова Єлизавета 6 94 1 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів №1» Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Сокіл Дмитро 6 90 1 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартове
Сокологорська Поліна 6 90 1 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Єлизаветівка 
Сукало Анна 6 91 1 Карпилівський ліцей Рокитнівської селищної ради Рівненської області Рівненська с. Карпилівка
Філь Марина 6 90 1 Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області  Донецька  м. Родинське
Чуприна Вероніка 6 90 1 Єлизаветівська філія КЗ «Панютинський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська  с. Єлизаветівка 
Шевченко Маргарита 6 90 1 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Шоцький Олександр 6 91 1 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Яхонтов Данило 6 97 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
ІІ місце
 Булгаков Олександр 6 85 2 Генічеський ЗЗСО №4 Генічеської міської ради Херсонської області Херсонська м. Генічеськ
Амонс Ілля 6 71 2 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Андрійчук Матвій 6 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області Хмельницька м. Шепетівка
Андронова Аніта 6 70 2 КЗЗСО №2 Южненської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Южне
Арама Дарина 6 71 2 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бабуцька Євгенія 6 74 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Байбарак Анатолій 6 77 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Беженар Дар'я 6 74 2 КЗ «Вишнівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Вишневе
Безкровний Іван 6 77 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Бендес Ярослав 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Бєлоусов Микола 6 74 2 КЗ «Приазовська гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька Приазовське
Бікбаєва Євгенія 6 71 2 Вугледарська ЗОШ I-III ступенів №2 Донецької області Донецька м. Вугледар
Білоус Станіслав 6 80 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Білоцерковець Ельвіра 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Богатир Кирило 6 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Боднар Захар 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Боклаг Євгенія 6 77 2 Новомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська  с. Нові Млини
Болдурська Поліна 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Бреус Єсєнія 6 71 2 Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.П. Медведкова Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області Одеська м. Теплодар
Будей Констянтин 6 85 2 КЗ «Вишнівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Вишневе
Буковець Анна 6 82 2 Дроздинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рівненської області Рівненська c. Дроздинь
Бурка Іван 6 71 2 Нечаянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського районну Миколаївської області Миколаївська  с. Нечаяне
Васик Артем 6 70 2 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Вініченко Анастасія 6 88 2 Дружбівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Херсонської області  Херсонська с. Дружбівка
Вінник Олександра 6 82 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Власов Владислав 6 70 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт. Іванівка
Волошенко Ульяна 6 73 2 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Геллерт Моніка 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Гемук Поліна 6 71 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Добра Надія
Гладкова Катерина 6 77 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Гнатюк Тарас 6 70 2 Повчанський ліцей Повчанської сілької ради Рівненської області Рівненська Повчанськ
Голєва Амелія 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Голованов Дмитро 6 71 2 Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Савинці
Гончарова Анна 6 70 2 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» Добропільської міської ради Донецької області Донецька Добропілля
Горбань Кирило 6 70 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Горбенко Ангеліна 6 85 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гребенюк –Цехоцька Валерія 6 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Гриньков Дмитро 6 70 2 Плесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька с. Плесна
Гришаєв Влад 6 88 2 Соледарська ЗОШ І – ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови  Донецької області Донецька  м. Соледар
Грівцов Іван 6 74 2 Волноваський ЗЗСО Волноваської міської територіальної громади Донецької області Донецька  м. Волноваха
Грінченко Артем 6 80 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Гула Аліна 6 88 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дацько Анастасія 6 85 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська Жизномир
Дегтяренко Поліна 6 85 2 КЗ Желаннівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Донецька смт. Желанне
Деркач Вероніка 6 80 2 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області Черкаська м. Жашків
Дечев Артем 6 70 2 Недогарський ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО Кіровоградської області Кіровоградська с. Недогарки
Дєдух Ярослав 6 77 2 Верхньоторгаївська гімназія Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська с. Верхні Торгаї
Дригваль Давид 6 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька м. Запоріжжя
Дудуш Гліб 6 74 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Дяченко Іван 6 77 2 Савинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Савинці
Єременко Анна 6 74 2 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Жабоєдова Марія 6 77 2 КЗ «Приазовська гімназія зі структурним підрозділом початкової школи Маріупольської міської ради» Донецької області Донецька Приазовське
Женна Каміла 6 74 2 Криворізька гімназія №44 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Заваріна Софія 6 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Заворотній Дмитро 6 74 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Зеваченкова Марія 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Золотухін Тімур 6 82 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Іванець Кирило 6 74 2 Мусіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області  Луганська  с. Мусіївка
Івашура Катерина 6 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 Дніпропетровської області  Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Іллічов Станіслав 6 77 2 Опорний заклад освіти "Добропільський ліцей Криворізької сільської ради Покровського району Донецької області" Донецька с. Добропілля
Каландо Дмитро 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Каленська Анастасія 6 82 2 Володимирівська філія ОЗЗСО Приазовський ліцей Приазовської селищної ради Запорізької області Запорізька Володимирівка
Калініна Софія 6 71 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Калініченко Максим 6 82 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №58 Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області» Донецька смт. Талаківка
Капусник Богдан 6 80 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Касьян Роман 6 71 2 КЗ «Вільшанський ліцей» Солоницівської селищної ради Харківської області Харківська смт Вільшани
Качур Денис 6 71 2 Клеванський ліцей №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська смт Клевань
Ковальова Марія 6 77 2 Щастинська обласна санаторна школа Луганської області Луганська Щастя
Ковальова-Свинар Катерина 6 82 2 Слов'янська ЗОШ Ⅰ- ІⅠ ступенів №20 Слов'янської міської ради Донецької області  Донецька  м. Слов’янськ
Ковальська Анна 6 71 2 НВК «Школа-гімназія – ліцей» №10 міста Бердичів Житомирської області Житомирська м. Бердичів
Ковтун Богдан 6 74 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Козачек Катерина 6 80 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Козачок Олександр 6 88 2 Тирлівська філія Шляхівського ОЗЗСО І-ІІІ рівнів імені ГСП Кузика Г.Й. Джулинської сільської ради Вінницької області  Вінницька с. Тирлівка
Кондратенко Леонід 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Корня Ангеліна 6 75 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Коровайчук Діана 6 80 2 Скірченська гімназія Волинської області Волинська с.Скірче
Коровіна Світлана 6 70 2 Солоненський ліцей "Лідер" Павлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Запорізька Солоне
Короткий Микита 6 73 2 Часовоярський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 Донецької області Донецька м. Часів Яр
Косс Кіріл 6 80 2 Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням економіки та права Київської області Київська м. Ірпінь
Косянець Владислав 6 85 2 Оржівський ліцей Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Рівненська Оржів
Котенко Аліса 6 72 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Кохан Діана 6 70 2 Повчанський ліцей Повчанської сілької ради Рівненської області Рівненська Повчанськ
Кравченко Данііл 6 70 2 КЗ "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області" Харківська с. Мартове
Крамар Наталія 6 77 2 Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Михайлівка
Краскова Вікторія 6 77 2 Верхньоторгаївська гімназія Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська с. Верхні Торгаї
Крись Валерія 6 71 2 Ліцей №2 Васильківської селищної ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська смт. Васильківка
Кріпак Даніл 6 77 2 КЗ « Нікопольська середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №21» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Крузель Владислав 6 71 2 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ
Крутіков Тимофій 6 85 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Ксенченко Дарина 6 80 2 Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Уладівка Вінницької області Вінницька с. Уладівка
Кудінов Данило 6 80 2 Верхньоторгаївська гімназія Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області Херсонська с. Верхні Торгаї
Кузнецова Олександра 6 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Купріна Ксенія 6 74 2 КЗ «Мелітопольський ліцей- інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька м. Мелітополь
Курбанова Ліана 6 77 2 Піщанський ліцей Красноградської міської ради Харківської області Харківська  с. Піщанка
Кучеренко Софія 6 73 2 Староостропільський ліцей Хмельницької області Хмельницька с. Старий Остропіль
Кучма Мирон 6 77 2 ТОВ «Київський ліцей «КІ СКУЛ» Київська м. Київ

 

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Copyright MyCorp © 2022