Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рікРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Авраменко Кирило 4 90 1 ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Амелін Євгеній 4 90 1 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Бараніченко Богдан 4 91 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Батрак Михайло 4 100 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Бєкчанов Дамір 4 94 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бєлкова Аглая 4 97 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Блищик Оксана 4 90 1 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Бондар Анна 4 91 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Брик Маргарита 4 100 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Бровко Дмитро 4 91 1 Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька c. Андріївка
Будур Максим 4 91 1 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Возниця Марія 4 90 1 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Волошина Софія 4 100 1 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Воробйова Кароліна 4 94 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Гаврюк Андрій 4 100 1 Криворізька гімназія №84 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Кривий Ріг
Гапєєв Максим 4 97 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Гармаш Пилип 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Гвоздьов Артур 4 94 1 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Глоба Дарина 4 97 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Гнап Ірина 4 91 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Гордієнко Михайло 4 100 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Горяінов Артем 4 94 1 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Гривцева Катерина 4 94 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Гриценко Софія 4 90 1 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Грицик Ангеліна 4 91 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Грищенко Маргарита 4 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Гуров Сергій 4 100 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Данильченко Анастасія 4 91 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дзекар Тетяна 4 90 1 Косиковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька Косиківці
Дробоног Анна 4 90 1 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Дубіцький Еміль 4 90 1 Струзька ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Струга
Дудник Євген 4 90 1 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Дьомкіна Софія 4 94 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Єсипенко Анастасія 4 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Жолуденко Яна 4 97 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Зінькевич Олександра 4 91 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Іванова Поліна 4 94 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Іванюк Юрій 4 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Калініченко Софія 4 90 1 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Капуста Марія 4 97 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кобецький Артем 4 90 1 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Ковалевич Вадим 4 94 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Ковалевич Евеліна 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Ковальова Марія 4 94 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Ковальчук Назар 4 94 1 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Колодич Лілія 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Копилова Дарина 4 90 1 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Котеляк Ірина 4 90 1 Зарічанський ЗЗСО І ступеня Львівської області Львівська с. Заріччя
Кошель Катерина 4 94 1 Новоселівська філія Очеретинського НВК: ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка -3
Крячко Оксана 4 91 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кулакевич Олексій 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Кулеша Дарина 4 100 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Кулеша Ярослав 4 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Кулік Тетяна 4 90 1 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Лалим Ірина 4 91 1 Коврайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Г.С.Сковороди Черкаської області Черкаська с. Коврай
Левченко Даниїл 4 94 1 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Лесковець Кирило 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Лесковець Павло 4 94 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Літвіченко Ніка 4 90 1 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Ломакіна Аксинья 4 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Лощиць Валерія 4 91 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Лощиць Надія 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Мамчур Тимофій 4 90 1 Миколаївська ЗОШ  І-ІІ ступенів  №64 Миколаївська Миколаїв
Матвієнкова Дар'я 4 94 1 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Мельник Артем 4 91 1 Новоушицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, гімназія» Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Мирошниченко Марина 4 90 1 Макіївська гімназія Кремінської районної ради Луганської області Луганська с. Макіївка
Михайлов Денис 4 94 1 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Мінський Гордій 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ I-III ступенів №30» Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Навроцький Ілля 4 97 1 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Валі Котика Хмельницької області Хмельницька  Шепетівка
Нечет Софія 4 94 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Охріменко Анастасія 4 90 1 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Панченко Софія 4 90 1 Лубенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області Полтавська м.Лубни
Пасішник Артем 4 97 1 ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №16 ВЦА міста Торецьк Донецької області  Донецька с-ще Новгородське
Паян Ангеліна 4 91 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Пиріжок Юлія 4 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Поваліхіна Олександра 4 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Подокопна Дарина 4 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Полівода Ігор 4 90 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Полторак Анастасія 4 94 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Поляник Вікторія 4 90 1 Філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2" ОЗ " Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська смт. Білики
Пономарьова Уляна 4 94 1 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Прохода Ярослав 4 97 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Радченко Святослав 4 90 1 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Рижа Вікторія 4 97 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Рогульчик Василь 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Рябущиць Віктор 4 94 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Рябущиць Мирослава 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Самойленко Яна 4 97 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Семенова Анастасія 4 100 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Богданівка
Семенюк Поліна 4 100 1 Миколаївська ЗОШ I-III ступенів №16 Миколаївська м. Миколаїв
Сігаков Артем 4 91 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Скаковець Микола 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Степанишина Вікторія 4 100 1 Іванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Хмельницька  с. Іванківці
Степаніщев Данііл 4 94 1 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Тодорова Тетяна 4 97 1 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Ходакевич Артем 4 97 1 Глиннівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Глинне
Цукило Софія 4 100 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Черіпко Варвара 4 94 1 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Чернєцов Ілля 4 94 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Шендера Олександр 4 94 1 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Шликова Ангеліна 4 94 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Шматко Назар 4 90 1 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Шульга Мілана 4 94 1 КЗ СНВК №5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ябуров Микита 4 91 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Яценко Артем 4 90 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Яшин Микита 4 97 1 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
ІІ місце
Агаян Алла 4 74 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Акуленко Анна 4 88 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Антія Ніно 4 85 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Антонь Альона 4 70 2 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
Ахметов Андрій 4 73 2 КЗ «Македонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської Районної  Ради Донецької області» Донецька Македонівка
Баластров Даниіл 4 79 2 Зайцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зайцеве
Баран Радіон 4 79 2 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Баранік Орина 4 88 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Баранова Таїсія 4 85 2 КЗ «Новокраснівська ЗОШ Нікольської районної ради Донецької області» Донецька с. Новокраснівка
Баришев Арсеній 4 85 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Безкровна Вікторія 4 88 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Бердоус Марія 4 85 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Бєлік Тетяна 4 73 2 «Микільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області» Луганська с. Микільське
Біденко Єгор 4 70 2 КЗ «Середня загальноосвітня школа №7» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Боднар Вікторія 4 79 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Бойко Матвій 4 72 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Болдирєв Костянтин 4 73 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Бонь Богдан 4 80 2 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
Бородинська Валерія 4 73 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Бродик Микола 4 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Бугайова Владислава 4 82 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІ ступенів №24 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Буділовський Кирил 4 79 2 Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Куцурубської ОТГ Миколаївської області Миколаївська с. Солончаки
Ваврикович Іванна 4 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Василенко Вероніка 4 82 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Васильєва Владислава 4 88 2 Вугледарський НВК «МРІЯ»  (ЗОШ  I-III ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Видай Карина 4 71 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Власко Дар’я 4 76 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Возьна Софія 4 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Войт Максим 4 79 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Володько Антон 4 82 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Волосюк Назар 4 85 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Гавря Григорій 4 74 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Галайда Ілля 4 73 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Геф’юк Камілла 4 73 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Глущенко Костянтин 4 88 2 Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області Донецька м. Миколаївка
Голікова Софія 4 82 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Головченко Іван 4 85 2 Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Випасне - 1
Голомозін Кіріл 4 70 2 Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Григорчук Єлізавета 4 85 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Давидюк Орина 4 87 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Данильчук Аліна 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Данилюк Христина 4 72 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Демяненко Дмитро 4 88 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Шилівка
Дзюбаненко Владислава 4 76 2 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Доніч Денис 4 85 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Дудко Олександр 4 70 2 Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Хмельницька  м. Кам'янець-Подільський
Дюбінський Андрій 4 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Дякова Віталіна 4 82 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Жгутов Данило 4 88 2 КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Жукова Єлизавета 4 75 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Заболотний Гліб 4 74 2 НВК «Кіровоградський колегіум – спеціалізований ЗНЗ І – ІІІ ступенів – ДНЗ – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська м. Кропивницький
Загуровська Юлія 4 82 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське
Зима Аліна 4 79 2 Бишляцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Бишляк
Іваник Микола 4 85 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Ісаєнко Софія 4 73 2 ЗОШ І-ІІ ступенів №4 міста Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Кабанов Михайло 4 74 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Калин Василина 4 80 2 Поточанський НВК І ступеня Закарпатської області Закарпатська Поточок
Калина Олена 4 82 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Кислинська Дарина 4 70 2 ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Черкаської області Черкаська смт Буки
Кібукевич Анастасія 4 73 2 Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області Сумська с. Хмелівка
Кірнова Софія 4 77 2 КЗ «Гімназія №8» Кам'янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам'янське
Клемпоуз Олеся 4 79 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Клим Ангеліна 4 82 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Климів Василина 4 82 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Коваленко Нікіта 4 70 2 Качалівська ЗОШ Харківської області Харківська  Качалівка
Козлюк Роман 4 70 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Колесник Анастасія 4 75 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Колесник Вадим 4 79 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Колта Діана 4 85 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів села Яблунів Гусятинського району Тернопільської області Тернопільська с. Яблунів
Корнійчук Єгор 4 70 2 Надеждівський ЗПЗСО Білозерської селищної ради Херсонської області Херсонська с. Надеждівка
Кривоніс Ніка 4 75 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Крюков Єгор 4 85 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Кубарко Анастасія 4 79 2 КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської області Одеська с. Тузли
Кузьменко Мілана 4 88 2 Харківська ЗОШ І ступеня №176 Харківської міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Кулакова Ірина 4 82 2 Біленський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Біле
Кулешов Дмитро 4 70 2 КЗ "Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська м. Лисичанськ
Куличук Тимофій 4 72 2 Ліцей №25 м. Житомира Житомирська м. Житомир
Кумечко Михайло 4 70 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Курачук Софія 4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Курепятник Іван 4 85 2 Опитненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області Донецька с. Опитне
Кучер Василь 4 76 2 Новоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області Хмельницька Нова Ушиця
Кучерук Анна 4 76 2 Волноваська ЗОШ  І – ІІІ  ступенів №3  Волноваського району Донецької області Донецька м. Волноваха
Кушнірюк Владислав 4 88 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська Кобилецька Поляна
Ластівський Олександр  4 73 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира Житомирська м. Житомир
Латиш Михайло 4 70 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Лємєш Єсєнія 4 77 2 Кремінський ліцей №1 Луганської області Луганська м. Кремінна
Липницький Микита 4 88 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Лісовик Єгор 4 73 2 Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської районної ради Запорізької області Запорізька Вільнянськ
Ліяскін Ярослав 4 82 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська  с. Новодмитрівка Друга
Логвиненко Ярослав 4 73 2 Григорівський НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області Харківська с. Григорівка
Луценко Аделіна 4 79 2 Олешнянський НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської районної ради Сумської області Сумська с. Олешня
Луців Вероніка 4 76 2 Жизномирська ЗОШ І – ІІІ ступенів Тернопільської області Тернопільська с. Жизномир
Лущієнко Денис 4 79 2 Херсонська спеціалізована школа №27 Херсонська м. Херсон
Ляховий Андрій 4 88 2 Гвардійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області Хмельницька c. Гвардійське

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021