Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:42
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 8 клас. Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- 

8 клас. 

Результати конкурсу "Ми - Патріоти України!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в залежності від набраних балів.

Прізвище та ім'я учасника Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
Абсолютний результат
Гасан Артем 8 100 Абсолютний Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради  Полтавської області  Полтавська м. Кременчук
Гончаров Нікіта 8 100 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Гопка Євген 8 100 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Горін Валерій 8 100 Абсолютний Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Зіняр Денис 8 100 Абсолютний Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Корнійчук Юлія 8 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Корягін Максим 8 100 Абсолютний Кременчуцький ліцей №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради  Полтавської області  Полтавська м. Кременчук
Нікіфоров Дмитро 8 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Перегінець Маргарита 8 100 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Терлецький Артем 8 100 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Тихонюк Данило 8 100 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Щербань Нікіта 8 100 Абсолютний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Бельчєнко Анастасія 8 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Бородіна Кіра 8 97 Абсолютний Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Бурсюк Вячеслав 8 97 Абсолютний Микільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Міловської районної ради Луганської області Луганська с. Микільське
Велика Дар’я 8 97 Абсолютний Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №73 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Данилів Андріана 8 97 Абсолютний Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Жук Максим 8 97 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Кожушко Денис 8 97 Абсолютний ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Конценебін Максим 8 97 Абсолютний Мирноградська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Донецької області Донецька м. Мирноград
Майборода Тетяна 8 97 Абсолютний Заклад І-ІІ ступенів Кочубеївська філія опорного закладу Орлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області Кочубеївського освітнього округу Херсонська с. Кочубеївка
Ніконов Назарій 8 97 Абсолютний Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Сахнюк Ганна 8 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Токарєв Богдан 8 97 Абсолютний Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Чуйко Яна 8 97 Абсолютний СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька Луганської області Луганська м. Сєвєродонецьк
Шаботова Анастасія 8 97 Абсолютний Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Шульга Ярослав 8 97 Абсолютний ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради Черкаської області Черкаська с. Велика Яблунівка
Арнаутов Артем 8 95 Абсолютний Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Атякіна Валерія 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Горулько Богдан 8 95 Абсолютний Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Данильченко Каріна 8 95 Абсолютний Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Демчинов Іван 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Дубик Максим 8 95 Абсолютний Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Костишин Юлія 8 95 Абсолютний Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Краснокутська Юлія 8 95 Абсолютний Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Кулько Крістіна 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Лівенкова Анастасія 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Масюк Валерія 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Мацукевич Павло 8 95 Абсолютний Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Міщенко Софія 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Новікова Ірина 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Овсянникова Дар’я 8 95 Абсолютний КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Оніщук Богдана 8 95 Абсолютний КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Перехрест Марина 8 95 Абсолютний Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Повзик Дарія 8 95 Абсолютний Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Пушкар Олег 8 95 Абсолютний Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Середюк Максим 8 95 Абсолютний Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Сиваш Катерина 8 95 Абсолютний Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька  Запоріжя
Чумальчук Катерина 8 95 Абсолютний Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
Ярошенко Олександра 8 95 Абсолютний Малютянська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська Малютянка
І місце
Бура Катерина 8 93 1 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Лущ Оксана 8 93 1 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Новиков Віталій 8 93 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Пилипчук Яна 8 93 1 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Ушуллу Надія 8 93 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Чіканеко Владислава 8 93 1 Новогригорівська ЗОШ І-ІІ ступенів філія опорного закладу Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області Донецька  с. Новогригорівка
Шутяк Богдан 8 93 1 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Щабленко Анастасія 8 93 1 КЗ «Великолепетиський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська смт. Велика Лепетиха
Гоголь Олексій 8 91 1 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Демський Назар 8 91 1 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Івасюк Адріана 8 91 1 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Кучук Даніїл 8 91 1 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Літвіненко Вікторія 8 91 1 Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Вербівка
Марків Тарас 8 91 1 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Масюк Вікторія 8 91 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Нич В'ячеслав 8 91 1 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Платоничев Павло 8 91 1 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Українськ
Семенюк Софія 8 91 1 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Чорна Валерія 8 91 1 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Давидова Ярослава 8 90 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Касимова Олександра 8 90 1 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Кирилюк Маргарита 8 90 1 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Краснощок Юлія 8 90 1 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Лащенко Ольга 8 90 1 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Мартиненко Михайло 8 90 1 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Музика Олександра 8 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Ніконова Ірина 8 90 1 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Порецький Іван 8 90 1 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Шаболдіна Дар’я 8 90 1 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Шляхова Луїза 8 90 1 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Юринець Назарій 8 90 1 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
ІІ місце
Струбчевська Олена  8 89 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №73 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Бадьо Анастасія 8 88 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Вівчарук Ольга 8 88 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Вітник Максим 8 88 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Галиця Анастасія 8 88 2 Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Стеблівка
Йосипова Юліанна 8 88 2 КЗ «Олександрівський ЗЗСО I-III ступенів» Гречаноподівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Олександрівка
Кичук Катерина 8 88 2 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Колодка Ілона 8 88 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Кривий Дмитро 8 88 2 КНЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Масюткіна Діана 8 88 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Павленко Денис 8 88 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Прокопович Андріана 8 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Пульковська Оксана 8 88 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Ставріяні Микола 8 88 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Ступніцький Денис 8 88 2 Навчально-виховний заклад «Соколянська ЗОШ І-ІІ ступенів» - ДНЗ Львівської області Львівська  с. Соколя
Ткаченко Анастасія 8 88 2 Первомайський НВК Донецької області Донецька с. Первомайське
Томаш Катерина 8 88 2 Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Стеблівка
Федько Дар’я 8 88 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Школова Вероніка 8 88 2 КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I –III ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області Запорізька м. Дніпрорудне
Антонюк Михайло 8 86 2 КЗ « Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів» РОР Рівненська с. Верба
Венжега Олександра 8 86 2 КЗ Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Ясинуватського району Донецької області Донецька Верхньоторецьке
Верещак Ольга 8 86 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Водяна Олександра 8 86 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Гладкий Владислав 8 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Захарова Катерина 8 86 2 Петрокорбівська філія  КЗ «Верблюзький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Кіровоградська с.Петрокорбівка
Зубрицький Роман 8 86 2 КНЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська Веселе
Ковальский Руслан 8 86 2 КЗ «Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №33 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Колесникова Ольга 8 86 2 Новодонецька ЗОШ I-III ступенів №16 Добропільської міської ради Донецької області Донецька смт. Новодонецьке
Корець Вікторія 8 86 2 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Мададова Ільбаз 8 86 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Морковін Павло 8 86 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Москалик Владислав 8 86 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Орішич Вероніка 8 86 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Пастушенко Василь 8 86 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Семенчук Ірина 8 86 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Строяновська Аліна 8 86 2 Міловська ЗОШ І – ІІІ ступенів Харківської області Харківська с. Мілова
Шевчук Євген 8 86 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Шемчук Богдан 8 86 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Юхно Інна 8 86 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Андрущенко Микита 8 84 2 ОЗО «Вишнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Вишнівської селищної громади Дніпропетровської області Дніпропетровська Вишневе
Біленький Андрій 8 84 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Воробейчик Станіслав 8 84 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Дикун Крістіна 8 84 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Замасло Ольга 8 84 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Іванський Назарій 8 84 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Кичук Дарина 8 84 2 Погулянківська ЗОШ І-ІІ ступеня Волинської області Волинська с. Погулянка
Маланюк Максим 8 84 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Мартиненко Дарина 8 84 2 Євсузький ЗЗСО I-III ступенів Луганської області Луганська с. Євсуг
Палянічка Юлія 8 84 2 Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області  Луганська с. Морозівка 
Свачій Ростислав 8 84 2 Великокам’янський ліцей П’ядицької сільської ради ОТГ Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Велика Кам’янка
Сидір Віталій 8 84 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Сидоренко Кіра  8 84 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Харенко Дар’я 8 84 2 ОЗ Васильківський НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського «ЗНЗ – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська  смт.Васильківка
Черба Христина 8 84 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Шаріпова Асма 8 84 2 Вадимська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області Херсонська с. Преображенка
Максимова Анастасія 8 83 2 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Бартич Тетяна 8 82 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Копич Софія 8 82 2 КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ –ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради Запорізька Мелітополь
Кулік Марія 8 82 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Мацюця Микита 8 82 2 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Пахолівецька Софія 8 82 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Прохоренко Володимир 8 82 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Романюк Яна 8 82 2 КЗ «Гімназія села Верба Оваднівської сільської ради» Волинської області Волинська с.Верба
Семак Ігор 8 82 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Швець Дмитро 8 82 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Яніцький Максим 8 82 2 Буртинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Буртин
Шрамко Анна 8 81 2 Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Д. Майорова Краснокутської районної ради Харківської області Харківська Качалівка
Бирська Анастасія 8 80 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Буйна Тетяна 8 80 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Гоїв Ярина 8 80 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Грек Артем 8 80 2 Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Cіверської міської ради Бахмутського району Донецької області Донецька м. Сіверськ
Дзева Діана 8 80 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Дзюба Іван 8 80 2 Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Полтавської області Полтавська с. Мала Перещепина 
Захаренков Сергій 8 80 2 НВК Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області Луганська с. Дмитрівка
Курбанова Сітара 8 80 2 НВК «ЗОШ І ступеня – гімназія» м. Мирноград Донецької області Донецька м. Мирноград
Мисик Арсеній 8 80 2 Середня загальноосвітня школа №65 м .Львова Львівська м. Львів
Полегенько Микола 8 80 2 Козилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області Чернігівська с. Козилівка
Попова Анна  8 80 2 Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенськ
Романовський Олександр 8 80 2 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Петрівське
Сидоров Михайло 8 80 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Солоділов Ярослав 8 80 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Житомирська місто Бердичів
Степанова Лідія 8 80 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Федоров Максим 8 80 2 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Мар’їнської РДА Донецької області Донецька с. Зоряне
Юрчик Софія 8 80 2 ОЗ Соснівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня Рівненської області Рівненська cмт. Соснове
Хозін Артем 8 78 2 Криворізька гімназія №91 Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Алексєєв Родіон 8 77 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Біла Владислава 8 77 2 КЗО СЗШ №54 міста Дніпро Дніпропетровська м. Дніпро
Боровських  Дар’я 8 77 2 Лисичанська  ЗОШ І – ІІІ  ступенів №2 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Васюкович Валерія 8 77 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Гончаров Олександр 8 77 2 Новопсковський ОЗО Луганської області Луганська Новопсков
Жердєв Денис 8 77 2 КЗ «Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (ОНЗ) Ясинуватського району Донецької області» Донецька смт. Очеретине

 

-1 сторінка- -2 сторінка- 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021