Шкільний портал
Понеділок, 20.09.2021, 19:15
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік. Шкільний портал.РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3218
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 11
Користувачів: 2
oksanalevshina33, kriazhieva

-1 сторінка- -2 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2020 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
І місце
Безрученков Веніамін 4 90 1 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Березюк Софія 4 90 1 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Бєліков Богдан 4 90 1 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Білан Миколай 4 90 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Бойко Артем 4 93 1 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Бондарь Поліна 4 90 1 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Бураковська Мар’яна 4 90 1 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Бурим Єлизавета 4 90 1 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Вашкевич Анна 4 90 1 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Велика Катерина 4 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Верещага Поліна 4 90 1 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Гекман Аріна 4 90 1 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Гривцева Катерина 4 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Давидюк Орина 4 90 1 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Дегтяр Ірина 4 90 1 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Джелалі Софія 4 90 1 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Дубова Олена 4 93 1 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Дурбасенко Дар’я 4 90 1 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Копил Кіра 4 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Крупіна Кіра 4 90 1 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Крюченко Костянтин 4 90 1 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Лопатенко Катерина 4 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Мазур Маргарита 4 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Масалика Артем 4 90 1 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Мінський Гордій 4 90 1 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Мокрий Нікіта 4 90 1 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Негруца Андрій 4 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Нижник Анастасія 4 90 1 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Петриченко Аріна 4 90 1 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Побережник Артем 4 90 1 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Постриган Поліна 4 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Праваторова Ніка 4 96 1 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Приколотін Ростислав 4 90 1 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Резніченко Іван 4 90 1 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Савчин Андрій 4 93 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Самойленко Яна 4 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Сауліна Софія 4 90 1 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Сачок Андрій 4 90 1 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Семенова Анастасія 4 90 1 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Спиридонова Катерина 4 90 1 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Старкова Анастасія 4 90 1 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Стецюк Владислав 4 90 1 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Сторчеус Максим 4 90 1 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Терпило Анастасія 4 90 1 Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська с. Жуківці
Ткаліч Владислав 4 93 1 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Фонарьов Іван 4 95 1 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Цой Данило 4 93 1 Вознесенська ЗОШ №5 Миколаївської області Миколаївська м. Вознесенск
Чередник Олександра 4 90 1 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
ІІ місце
Адамчук Лев 4 74 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Альохін Данііл 4 74 2 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Артемчук Вікторія 4 81 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Балакірєва Зоряна 4 87 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Балакірєва Зоряна 4 87 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Баня Андрій 4 74 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Баранік Орина 4 83 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Батурін Станіслав 4 70 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Бахур Вероніка 4 74 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Белей Аріна 4 78 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Білецький Олександр 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Білогривенко Мирослава 4 70 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Білоус Маргарита 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Бодрик Артем 4 74 2 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Бокій Олександра 4 75 2 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Болдов Ігор 4 70 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Бондар Дар`я 4 77 2 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Борбелюк Вікторія 4 74 2 Танюшівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська Танюшівка
Будей Даніїл 4 74 2 Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька м. Часів Яр
Бурікін Кирило 4 70 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Василенко Вероніка 4 83 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Вибивайло Віктор 4 87 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Вискребець Маргарита 4 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Вініченко Данило 4 70 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Вітушенко Анастасія 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Волошенко Віолетта 4 77 2 Яковлівська ЗОШ Донецької області Донецька с. Яковлівка
Волошин Роман 4 75 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Воронкін Ярослав 4 77 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Воскоєнко Карина 4 77 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Гладир Євген 4 74 2 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Глоба Дарина 4 83 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Говтва Іван 4 74 2 Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Маркове
Голкін Іван 4 80 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Голкін Степан 4 80 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Голота Ілля 4 78 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Гончаренко Єгор 4 70 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Гребінченко Олеся 4 70 2 ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Полтавська м. Горішні Плавні
Грицик Ангеліна 4 80 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Губський Богдан 4 77 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Гусак Софія 4 87 2 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Данильченко Анастасія 4 70 2 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Дармовис Анастасія 4 70 2 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька Новоселівка Перша
Двойнос Олександр 4 74 2 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Денесюк Анастасія 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Денисенко Дарина 4 70 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Денисенко Максим 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Донченко Вероніка 4 70 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Дорофєєва Поліна 4 87 2 Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Селидівської міської ради Донецької області Донецька Українськ
Дроздов Дмитро 4 80 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Дьомків Василіса 4 80 2 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Дяков Микита 4 83 2 Міньківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Соледарської міської ради Донецької області Донецька с. Міньківка
Дячок Сергій 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Єна Марина 4 77 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Желудкова Ангеліна 4 70 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Жолуденко Яна 4 77 2 Богданівська філія І-ІІ ступенів опорного закладу Васильківського НВК №1 імені М.М.Коцюбинського Дніпропетровської області Дніпропетровська Богданівка
Завозненко Дмитро 4 87 2 Овідіопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Одеської області Одеська Овідіополь
Загреба Олександра 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Зайцева Анастасія 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Залужна Анастасія 4 74 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Зрідна Вікторія 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Іващенко Кіріл 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Калашник Дмитро 4 74 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Капуста Марія 4 70 2 КЗ СНВК № 5 «Дніпряночка» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Кисляк Надія 4 74 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Кірєєва Дар'я 4 70 2 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Коваленко Єлизавета 4 74 2 Біленченківський ЗЗСО І – ІІ ступенів Гадяцької міської ради Полтавської області Полтавська с. Біленченківка
Коломійцев Олександр 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Кольцун Сергій 4 77 2 Розівська ЗОШ І-ІІ – філія опорного закладу Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська с. Розівка
Комишенко Маргарита 4 74 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Комісаров Артем 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Кордюк Софія 4 70 2 Верхосульський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області Сумська с. Верхосулка
Корженко Єва 4 80 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Котко Вероніка 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Крапивянський Владислав 4 71 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Кудревич Ангеліна 4 80 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Кузнєцов Артем 4 77 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Кулик Ангеліна 4 83 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Кушнір Савелій 4 77 2 Новоселівська філія Очеретинського НВК : ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ОНЗ) Донецької області Донецька Новоселівка 3
Лабатій Аліна 4 77 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Липницький Микита 4 80 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Літвіченко Ніка 4 70 2 КЗ « Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Ліяскін Ярослав 4 70 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Логвиненко Єлізавета 4 85 2 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Луцюк Іван 4 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Лучін Гліб 4 73 2 КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька м. Маріуполь
Любченко Дмитро 4 70 2 КЗ Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області Чернігівська с. Шибиринівка
Ляховецька Єлизавета 4 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІ ступенів №7 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м.Слов’янськ
Малига Олександр 4 77 2 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Малієнко Дмитро 4 70 2 Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька м. Бердянськ
Мамчиць Каріна 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Маслій Анастасія 4 80 2 Щербанівський ліцей Полтавської області Полтавська c. Щербані
Медвецька Аліна 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Мельник Наталія 4 77 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Мельник Софія 4 74 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Мизнікова Анастасія 4 87 2 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаська м. Сміла
Михальченко Валерія 4 74 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Мінігулова Кароліна 4 80 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Мозговий Максим 4 78 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Молявко Софія 4 71 2 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Музиченко Єлизавета 4 87 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Намьотов Георгій 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Начаров В'ячеслав 4 80 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Невчас Іван 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Нечипорук Олександра 4 71 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Оборнєв Богдан 4 74 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Овечко Анна 4 70 2 Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовської РДА Херсонської області Херсонська с. Любимівка
Огородніков Андрій 4 74 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Островерхов Матвій 4 80 2 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Пархоменко Анастасія 4 70 2 Августинівський ЗЗСО Широківської сільської ради Запорізької області Запорізька с. Августинівка
Пашков Максим 4 74 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Петруля Віра 4 58 2 Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська Здолбунів
Плужник Марія 4 70 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Пльохов Кирило 4 87 2 КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Херсонської області Херсонська Велика Лепетиха
Позднякова Олеся 4 70 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Полив’яна Каріна 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Полікутіна Белла 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Ревіна Кіра 4 80 2 НВК «Петрівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Луганської області Луганська с. Коржове
Рязанова Олександра 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Саваринський Дмитро 4 83 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Саваринський Дмитро 4 83 2 Черницький НВК Львівської області Львівська Черниця
Савкін Давід 4 74 2 КЗ «Загальносвітній НВК І-ІІІ ступенів «школа-дитячий садок»№6 Козятинської міської ради Вінницької області Вінницька Козятин
Семененко Тимофій 4 70 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Серікова Анна 4 74 2 Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 Донецької області Донецька м. Новогродівка
Сінчуков Денис 4 80 2 ЗЗСО I-III ступенів №9 ВЦА м. Торецьк Донецької області Донецька м. Торецьк
Скакун Богдан 4 77 2 Голопристанський НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Херсонської області Херсонська м. Гола Пристань
Смик Христина 4 75 2 Войнилівський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська Войнилів
Соболь Денис 4 80 2 Добронадіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дніпропетровської області Дніпропетровська Добра Надія
Стрєлець Анастасія 4 87 2 Слов`янська ЗОШ І – ІІІ ступенів №9 Донецької області Донецька м. Слов`янськ
Субботіна Діана 4 70 2 Миколаївська ЗОШ №44 Миколаївська м. Миколаїв
Талащенко Вероніка 4 74 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Тарасов Артем 4 74 2 Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська  м. Лисичанськ
Терентьова Анастасія 4 87 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Терещенко Анастасія 4 71 2 Черкаська ЗОШ І-ІІ ступенів Донецької області Донецька смт. Черкаське
Трофімова Вероніка 4 71 2 КЗО «Середня загальноосвітня школа №54» Дніпровської міської ради Дніпропетровська м. Дніпро
Трудовішнікова Анастасія 4 74 2 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Труфаненко Микита 4 80 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Турянська Олена 4 70 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Удод Дар’я 4 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Федак Андрій 4 87 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Фесько Євгеній 4 77 2 Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська с. Новодмитрівка Друга
Харченко Катерина 4 71 2 Відродженська філія І-ІІ ступенів КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Запорізької області Запорізька Відродження
Харченко Микола 4 77 2 КЗ «Привовчанська ЗСШ І-ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Привовчанське
Холіна Анна 4 80 2 Ворожбянський НВК: ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ №4 Білопільської районної ради Сумської області Сумська м. Ворожба
Цепіщук Софія 4 77 2 КЗО "Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів" Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Вербуватівка
Чепурних Ян 4 83 2 Відраднівський ЗЗСО Запорізької області Запорізька с-ще Відрадне
Чернєцов Ілля 4 87 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Черниш Олександр 4 80 2 Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська с. Миротин
Четверікова Ульяна 4 80 2 Хлібнянська філія КЗ “Панютинський ліцей” Харківської області Харківська смт. Панютине м. Лозова
Шимків Олександр 4 80 2 Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області Донецька Новотроїцьке
Шмалько Максим 4 80 2 Шилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька Шилівка
Шпилька Дарина 4 77 2 КЗ «Великосеверинівська ЗШ І – ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Велика Северинка
Якименко Анна 4 83 2 Червономаяцький ЗПЗСО Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області Херсонська с. Червоний Маяк
Яковенко Софія 4 77 2 Нижньопокровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Нижньопокровка
Яснюк Валерія 4 78 2 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ

 

-1 сторінка- -2 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021